Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak masz 717 a myślisz o f300 to przestań myśleć :)

 

jak chcesz dekoder HD i dostaniesz go tanio lub za darmo to bierz, działa na zwykłym telewizorze a odbiera kanały HD (Polsat HD i eska.tv plus kilka z Astry) na dłuższą metę lepiej mieć HD bo pewnie wcześniej czy później zaczną pojawiać się kanały MPEG4 zamiast MPEG2 (w ramach cięcia kosztów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz 717 a myślisz o f300 to przestań myśleć :)

 

jak chcesz dekoder HD i dostaniesz go tanio lub za darmo to bierz, działa na zwykłym telewizorze a odbiera kanały HD (Polsat HD i eska.tv plus kilka z Astry) na dłuższą metę lepiej mieć HD bo pewnie wcześniej czy później zaczną pojawiać się kanały MPEG4 zamiast MPEG2 (w ramach cięcia kosztów)

 

 

już mogę ci powiedzieć ze mogę wypożyczyć dekoder za 1 zł a co do wyboru z HD to jest echostar i samsung. Myśle nad wyborem echostara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@milosz jak masz możliwość wziąć dekodoer HD za 1zł na wypożyczenie to nad czym się zastanawiasz? Weź samsunga H370G, jest lepszy niż echostar, poza tym same profity z tego wychodzą, masz nowy dekoder za 1zł, dożywotnią gwararancję i sprzęt dostosowany do telewizji wysokiej roździelczości, jakbys sobie kupił telewizor HD to plułbyś sobie w brodę dlaczego nie wziąłeś tego samsunga.

 

@aro to samo było w grudniu dla nowych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@milosz jak masz możliwość wziąć dekodoer HD za 1zł na wypożyczenie to nad czym się zastanawiasz? Weź samsunga H370G, jest lepszy niż echostar, poza tym same profity z tego wychodzą, masz nowy dekoder za 1zł, dożywotnią gwararancję i sprzęt dostosowany do telewizji wysokiej roździelczości, jakbys sobie kupił telewizor HD to plułbyś sobie w brodę dlaczego nie wziąłeś tego samsunga.

 

@aro to samo było w grudniu dla nowych klientów

 

dzięki wielkie :D to mówisz żeby samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu bylo 3 miesiace gratis przy umowie 15 miesiecznej, przy 29 miesiecznej bylo 6 miesiecy. Co do dekodera to kazdy ma swoje zdanie, aj wybierajac miedzy samsungiem 370 a echostarem 400E bralbym echostara, wprawdzie nie przelacza kanalow jak blyskawica i nie ma mozliwosci tworzenia listy ulubionych ale ma lepszy obraz i nie szatkuje na kanalach hd. Co kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko.... kolega chce wysłać rozwiązanie umowy w trakcie umowy,jego kara to 36zł bo nie raz przedłużał z dniem 01.01.11 rozwiąże się umowa i gdzie ma ta kare zapłacić czy odejmą z rachunku jeśli była by nadpłata,oraz czy po miesiącu możne podpisać na ten moduł nową umowę na mnimaxa bo zrezygnował z superfilmu,podajcie szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu bylo 3 miesiace gratis przy umowie 15 miesiecznej, przy 29 miesiecznej bylo 6 miesiecy. Co do dekodera to kazdy ma swoje zdanie, aj wybierajac miedzy samsungiem 370 a echostarem 400E bralbym echostara, wprawdzie nie przelacza kanalow jak blyskawica i nie ma mozliwosci tworzenia listy ulubionych ale ma lepszy obraz i nie szatkuje na kanalach hd. Co kto woli.

 

 

też właśnie zastanawiam się nad echostarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bralbym echostara, wprawdzie nie przelacza kanalow jak blyskawica i nie ma mozliwosci tworzenia listy ulubionych ale ma lepszy obraz i nie szatkuje na kanalach hd. Co kto woli.

 

moim zdaniem nie ma różnicy w obrazie, samsung ma lepszy obraz na COMPONENCIE niż przez HDMI, echostar nie ma COMPONENTA więc nie można tego sprawdzić, prawdopodobnie miałby lepszy obraz gdyby miał COMPONENT, ale być może wynika to z faktu że sygnał COMPONENT jest jeszcze obrabiany przez TV a cyfrowy HDMI już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonisz i deklarujesz się na pakiet Muzyka. Opłacasz (7,90 zł) i oglądasz. Teoretycznie włączają od początku nowego okresu rozliczeniowego, ale jak się trafi ktoś dobry to powinien od razu uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz włączyć sobie pakiet Muzyka na miesiąc, a potem na podstawie tego, że z oferty został wycofany VH1 wypowiedzieć umowę to to nie przejdzie. Bo możliwość włączenia pakietu Muzyka, którą wcześniej opisałem jest w opcji pre-paid czyli bez umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: co byście zrobili na moim miejscu zamówiłem pakiet Hd na początku lipca chodził do końca miesiąca . Po pierwszym sierpnia były problemy . Teraz 1-go września znowu pakiet HD zgasł i konsultant stwierdził , że umowa nie została zawarta telefonicznie tylko mialem podpisać i odeslać więć jakim cudem chodził pakiet hd w lipcu i sierpniu?A żeby mnie dobić wczoraj prosiłem o ofertę multipremium za 99zł i konsultantka powiedziala ,że ta umowa też jest zawierana telefonicznie więc czekalem do dziś na sygnał. Uprawnień nie mam do dziś a po dzisiejszej rozmowie stwierdzono ,że mam najpierw podpisać a potem odesłać. Problem w tym ,że nie jestem w Polsce i prędko nie podpisze . Co byście zrobili na moim miejscu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...