Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kończy mi się umowa, wypowiedzenie wysłane 3 miesiące temu, został tydzień- chciałem się wycofać i przejść na czas nieokreślony, ale podobno nie mogę telefonicznie, muszę wysłać pismo i boję się, że nie zdążę. Czy to prawda, czy może wystarczy tylko doładować na kolejny miesiąc (+4zł ekstra), co zostanie potraktowane jako wycofanie się z wypowiedzenia?

Nie dogadałem się na nową umowę- mam moduł CAM, polsat nie chce dać nowego (podobno nie mają), a boję się że jak stary się popsuje to zostanę z niczym a będę musiał płacić- w punkcie sprzedaży dowiedziałem się, że moduł jest wyjątkiem i nie mam szansy w razie awarii na podpisanie nowej umowy z nowym modułem czy dekoderem (chyba tzw upgrade?), co byłoby ratunkiem, no bo kto naprawi moduł?

Czy to prawda z tym brakiem wymiany modułu na nową umowę w razie awarii?

Nową umowę (przedłużenie) oferują mi na 2 lata, a chciałem na rok ze względu na formułę 1 (polsat ma prawa do 2011). Umowa na 12 miesięcy jest ponoć niemożliwa. 24 mies mi nie pasują, ani nawet 15 miesięcy wg nowej umowy, zwłaszcza że nowa umowa jest tylko na nowe pakiety HD, a to w porównaniu do starego Familijny Relax Mix oznacza ukrytą podwyżkę o 20zł jeśli chcę mieć przynajmniej te same kanały co dotąd i HD mnie interesuje.

Stąd doszedłem do wniosku, że lepiej będzie kontynuować na czas nieokreślony płacąc miesięcznie 4zł więcej i traktować to jako ubezpieczenie na wypadek awarii :) jaka jest obecnie jakość współczesnej elektroniki to sami wiecie- kolejne 24 miesiące mógłby mój moduł nie przeżyć a nie mam zamiaru płacić za popsuty moduł i nic nie oglądać.

Czy mam jakieś inne, lepsze rozwiązanie? Moduł chcę dlatego, aby móc nagrać program i potem na komputerze wypalić na płycie na pamiątkę no ciekawy wyścig lub koncert czy inny program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam terminową umowę z CP która kończy się w maju 2011. Sprzęt to karta+moduł CP, pakiet Familijny+Relax Mix za 58,90 miesięcznie. Mam pytanie do Szanownych Kolegów: czy przy tej umowie mogę podwyższyć pakiet na wyższy a jeżeli tak to w jaki sposob? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maiesky - jeśli sprzęt jest Twój i nie musisz go zwracać, to zakończ ta umowę i zostań jako użytkownik pre-paid. Możesz doładowywać kiedy chcesz, korzystać z różnych pakietów (raz niższy, raz wyższy). Oczywiście opłaty miesięczne są wyższe niż przy umowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitter Tak- moduł jest mój.

Ciekawostka- wczoraj jeszcze wieczorem zadzwoniłem na infolinię, o dziwo moja rozmówczyni była lepiej zorientowana niż gość z utrzymania, który mi proponował nową umowę- wiedziała nawet, że formuła 1 jest w polsacie do 2011 podczas gdy koleś nie dowiedział się tego!!! . Oto czego się dowiedziełem od miłej pani:

1) mogę wziąść u nich umowę na 12 miesięcy!! podczas gdy lojalnościowi mi proponowali 2 lata- podobno oni nie mogą dać na 12 miesięcy, a zwykła infolinia tak- hahaha co za jaja

2) jeśli zepsuje mi się moduł, to jednak polsat może mi go wymienić wraz z podpisanienim nowej umowy; jeśli jednak nie będą mieli modułu na stanie dostanę dekoder

3) mogę wysłać wycofanie rezygnacji emailem- trzeba załączyć skan podpisanego pisma; rezygnacja już jest wprowadzona do systemu i blokuje mi podpisanie nowej umowy- dziwne, w Netii takich problemów nie ma

4) mogę jeszcze podpisać na stare pakiety, nie jestem zmuszony do nowych *HD (pakiet HD mogę kupić za 15zł/mies, pani zachęcała mówiąc, że niedługo będzie 12 kanałów HD- co dodadzą?)

Wygląda więc na to, że zaryzykuję umowę na 12 miesięcy, aczkolwiek prepaid o którm pitter wspomina to też dobre rozwiązanie- musiałbym jeszcze spojrzeć w cennik- gdzie znajdę takowy dla tego rozwiązania?

 

Edit: Chyba znalazłem na stronie właściwy cennik- "Dla użytkowników", famlijny za 42,90, relax mix 24,90, a pakiet HD az 30zł.

Nowa strona nie działa poprawnie pod firefoxem- nie widać linków w sekcjach typu cennik, zawartości zakładek w Ofercie cyfrowego polsatu- dopiero pod IE widać brakujące elementy. Jacy webmasterzy to robili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odwiedziłem APS i tam powiedziano mi o tym, że jak sie podpisuje umowę na Multiofertę (Telewizja i Telefon) to w pierwszym miesiącu przychodzi jakiś rachunek z jakąś opłatą (nie zrozumiałem do końca jaką), coś ok.60zł to może być mówił, a potem jest 5 kolejnych miesięcy bez opłat. Czy ktoś wie co to za opłata jak sie bierze także telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam spotkała mnie ostatnio niestety bardzo nieprzyjemna sytuacja z Cyfrowym Polsatem. W ostatnich dniach października podpisałem umowę na podmianę dekodera (sagem/29 mies). Okres rozliczeniowy na dotychczasowej umowie dobiegał końca 5 każdego miesiąca. Według zapewnień aps-u sygnał na poprzednim dekoderze (mini) miał być wyłączony 5 listopada ale tak się nie stało. Dzwoniłem do cp jako wyjaśnienie usłyszałem brak uaktualnień w systemie ale wszystko ok i miałem opłacać tylko pakiet familijny hd na sagemie. Dziś jednak ponownie zadzwoniłem do cp i co dziwne wg pani początkowych zapewnień mam wciąż opłacać 2 umowy. Coś jednak sprawdziła i doszła do wniosku że umowa z dekodera mini wygasła ale została wprowadzona dopiero 7 listopada wiec muszę zapłacić za cały kolejny okres rozliczeniowy. Nic już z tego nie rozumiem wiem że to trochę skomplikowane ale nie wiem co robić. Pani z którą rozmawiałem kazała czekać na odpowiedź z ich strony w sprawie mojej reklamacji/zgłoszenia jednak wiem jak to bywało z ich "odpowiadaniem". Z góry dzięki za jakieś porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, aktywacja to 29zł. Facet mówił o aktywacji+ do tego jakaś opłata w pierwszym miesiącu, taka, że wyjdzie cos ok.60zł. Chyba jakaś opłata uzupełniająca czy coś w tym stylu. Mówił mi, ale ta opłata ciagle jest dla mnie niejasna.

29zł aktywacja (jednorazowa) a potem sprzedawca mówił o dodatkowym pakiecie 120min za 29zł. 30min masz w ramach abonamentu TV a za dopłatą 29zł masz 150min. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamik200 nie płać za ten miesiąc, skoro powiedzili Ci że umowa wygasła, zapisz tylko datę rozmowy z jakiego telefonu dzwoniłeś i jakby co to będziesz pisać taką informację w reklamacji, tym bardziej że w styczniu może okazać się że mini jest ciągle aktywny, to ich problem nie twój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Taki problem. Skończyła mi sie umowa z CP. I obecnie płacę co miesiąc 39zł. (pakiet familijny). Czy muszę najpierw zrezygnować (złożyć wypowiedzenie) i dopiero potem podpisać umowę z CP aby dostać wszystkie bonusy, czy mogę po prostu teraz zawrzeć umowę i cieszyć sie bonusami??;D Chciałbym wziąść nowy Dekoder HD i pakiet Familijny HD z przejściem na Mini HD. Proszę o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jeśli chodzi o oferty które są na infolinii np tzw. podmiany dekoderów nie są zachwycające. jeśli chodzi o pakiet D to w ramach podmiany możesz dostać dekoder HD za 1zł i 5 miesięcy pakietów D_HD,EXTRA HD, SP HD i sVOD w cenie 37.90zł miesięcznie a po 5 miesiącach musisz się zadeklarować czy chcesz pozostać przy tych pakietach ponieważ podpisujesz umowę na te pakiety, jeżeli pozostaniesz przy tych pakietach będziesz płacił 89.88zł a jeśli z nich zrezygnujesz i pozostaniesz przy D_HD to będziesz płacił 39,90zł czyli tak jak teraz ale będziesz miał dostęp do 4 kanałów HD. Umowa jest oczywiście na 29 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądam teraz nową oferte CP i mini HD całkiem nieźle wygląda, jednak szkoda, że nie można wziąć jakiegoś nawet "bylejakiego" dekodera za 1zł tylko trzeba dać minimum 99zł :/

 

no chyba nie sądzisz że CP da Ci dekoder za 1zł przy umowie z opcją na MINI HD za 14.90zł miesięcznie

 

Od jutra (1 grudnia) przy pakiecie Familijnym HD z możliwością zejścia do pakietu Mini HD dekoder SD będzie kosztował 1zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder SD na własność za 1zł (według mnie nie warto) z jednym miesiącem Familijnego HD w prezencie.

Ale co ciekawsze również dla nowych klientów podpisujących umowę na Familijny HD z zejściem do Mini HD będzie opcja pakietu HBO Cinemax HD za 35zł (wcześniej dodatkowe opcje były tylko dla klientów z minimalnym obowiazkiem na pakiet Familijny HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...