Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie zapytanie,umowa rowiązana wczoraj(dekoder na wynajem) czyli dziś już po za CP,czy jest możliowść po takim fakcie przywrócenia abo po rozwiązanej umowie i kontynułacje abonamentu.

W BOK twierdziła babka że nie ma taj możliowśći już.

 

Ps: Przy nowym abo 99pln za dekoder a to się nie uśmiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowa jest już rozwiązana to możesz ją wznowić u dystrybutora. Nie płacisz wtedy aktywacji. Możesz też poprosić na infolinii o wysyłkę umowy, ale minie dużo czasu zanim to otrzymasz.

Już przekręciłem do dystrybutora w tej sprawie przy opcji dekodera na własność to tak przy na wynajem NIE MA TAKIEJ OPCJI.Tylko zwrot dekodera po CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny obecnie kosztuje 37.90zl, przy umowie na 13 miesiecy jest 1 miesiac pakietu relax mix gratis.

Na infolinii, powiedziano mi, że jak bierze się pakiet familijny to umowa tylko 29 miesięcy, a wyższe pakiety to można brać na 13 lub 29 miesięcy. Kto mówi prawdę. Chyba pójdę po powrocie z delegacji do jakiegoś punktu sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Jak próbuje robić symulację na ich stronie internetowej, to w przypadku pakietu familijnego, wyskakuje tylko opcja na 29 miesiecy. Może jednak patryk pomyliłeś się, a może ja coś przekręciłe. Dajmy spokój, w nastepnym tygodniu wrócę do domu i pójdę do APS-u. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2010 podpisałem umowę na pakiet familijny i zakupiłem dekoder F300 na własność. Moje pytanie brzmi: dlaczego wszystkie programy miałem tylko 3 dni a nie dłużej? Teraz mam te programy co w pakiecie familijnym.

Jeszcze mam jedno pytanie: w umowie jest napisane, że okres dodatkowy trwa 12 miesięcy, czyli że po 29 miesiącach (bo na tyle mam umowę) CP sam przedłuża umowę o 12 miesięcy? Proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podpisaną umowę na pakiet familijny z dekoderem samsung 370 na 13 miesięcy .Dekoder jest na wypożyczenie na czas umowy. Umowa kończy się w czerwcu. Czy jeśli nic nie zgłoszę umowa przejdzie na czas nieokreślony?? Czy dekoder muszę zwrócić w czerwcu czy mogę go dalej trzymać?? Czy mogę przedłużyć swoją umowę na jakiś preferencyjnych warunkach z tym samym dekoderem czy muszę i tak go oddać?? Czy trzeba rozwiązywać umowę żeby podpisać nową/przedłużyć istniejącą?? Okres wypowiedzenia jest bodajże 3 miesięczny czyli już nie zdążę wypowiedzieć umowy czy więc dekoder muszę zwrócić w czerwcu a abonament płacić dalej tzn do rozwiązania umowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się darmowy okres 6miesięcy na wszystkie kanały - Pakiet Familijny + Superfilm, z tego co pamiętam to mogę ją zmienić na niższy familijny+relax mix hbo lub familijny+hbo. Nie uśmiecha mi się taki wybór. Czy jest możliwość np rozwiązania umowy z powodu braku TV1000 i E które miałem podczas podpisania umowy 17.12.2009 i podpisanie nowej umowy na familijny + relax mix + pakiet HD? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy jeżeli we wrześniu ubiegłego roku przedłużyłem umowę i podmieniłem dekoder na HD i obecnie opłacam pakiet Familijny+RelaxMix+pakietHD+Discovery HD to nie mam możliwości skorzystania z promocji i podwyższenia pakietu na nowy pakiet premium za 99zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...