Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jestem ciekawy na co? :D w promocyjnych warunkach pisze okres wypowiedzenia umowy 3, okres dodatkowy 12 ?, ulga przyznana abenentowi w okresie podstawowym 84zl ?, okres podstawowy do 30-04-2011. Czy ja na tym cos zyskam? czy trace. :mrgreen: By mogli dac 2 miesiace familijnego za free jak bym podpisal, ale nic nie jest wspomiane w tej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skład Pakietu HD wchodzą: Polsat Sport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, FilmBox HD, MTVN HD, Nat Geo Wild HD, Fox Life HD. Polsat HD jest oferowany wszystkim abonentom, którzy posiadają dekoder HD bezpłatnie od Pakietu Familijnego. Natomiast Discovery HD Show Case nie wchodzi w skład Pakietu HD, podobnie zresztą jak HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dzisiaj otrzymalem wzorzec umowy itp. i teraz nie wiem czy cos musze odsylac do CP czy tylko przyslali bo przyslali.

Ten wzorzec Cie teraz obowiązuje, jak go nie akceptujesz to możesz wysłać wypowiedzenie umowy. Taka informacja(drobny maczek) jest podana na dole jednej z karteczek, którą do Ciebie wysłali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy na co? :D w promocyjnych warunkach pisze okres wypowiedzenia umowy 3, okres dodatkowy 12 ?, ulga przyznana abenentowi w okresie podstawowym 84zl ?, okres podstawowy do 30-04-2011. Czy ja na tym cos zyskam? czy trace. :mrgreen: By mogli dac 2 miesiace familijnego za free jak bym podpisal, ale nic nie jest wspomiane w tej umowie.

Otrzymałeś pewnie 1 egz.tej umowy,to odsyłać nie musisz to będzie oznaczać że akceptujesz n.regulamin,cennik.Ale wypowiedzieć jest okazja.

Do sąsiada przyszło podobne -okres podstawowy do 29-10-2011r.z jednym egz.umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy opcje:

 

1. podpisujesz tą nową umowę na 12 miesięcy okresu podstawowego i wtedy przez te 12 miesięcy płacisz tyle, ile dotychczas (9,90 zł) + 12 miesięcy okresu dodatkowego w którym płacisz nową stawkę 11,90 zł (chyba, że się mylę z tym okresem dodatkowym, to niech ktoś mnie poprawi :roll:);

 

2. nie podpisujesz tej nowej umowy i nie odsyłasz jej do CP, ale i nie wysyłasz im wypowiedzenia, a więc kontynuujesz obecną umowę na czas nieokreślony i płacisz 11,90 zł;

 

3. no i ostatnia opcja: nie zgadzasz się na nowe warunki i wysyłasz tylko wypowiedzenie całej umowy i po 3 miesiącach płacisz im całe 0 zł :]

 

To teraz bede placila za pakiet mini 11.90 :?:

PS. @patryk691 :roll: Jest coś, o czym nie wiemy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pierwsza opcja odpada bo nie ma czego podpisywać, gdyż @patryk691 napisał, że dostał wzorzec, a wzorca się nie podpisuje. Wzorzec pokazuje, jak teraz wygląda jego umowa i jeśli się nie zgadza to może całkiem wypowiedzieć umowę bez poniesienia konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze czwarta opcja -nic się nie podpisuje i nie wysyła,umowy nie wypowiada,a płaci się niższą cenę (9.90),bo jest się dalej na umowie na czs określony.

Na przykład @patryk691 -okres podstawowy do 30-04-2011r.Dlaczego miałbyś płacić 11.90 ?

U mojego sąsiada -okres podst.do 29-10-2011r.,też stara cena do końca umowy terminowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Są trzy opcje:

 

1. podpisujesz tą nową umowę na 12 miesięcy okresu podstawowego i wtedy przez te 12 miesięcy płacisz tyle, ile dotychczas (9,90 zł) + 12 miesięcy okresu dodatkowego w którym płacisz nową stawkę 11,90 zł (chyba, że się mylę z tym okresem dodatkowym, to niech ktoś mnie poprawi :roll:);

 

2. nie podpisujesz tej nowej umowy i nie odsyłasz jej do CP, ale i nie wysyłasz im wypowiedzenia, a więc kontynuujesz obecną umowę na czas nieokreślony i płacisz 11,90 zł;

 

3. no i ostatnia opcja: nie zgadzasz się na nowe warunki i wysyłasz tylko wypowiedzenie całej umowy i po 3 miesiącach płacisz im całe 0 zł :]

To juz od ciebie zalezy, ja nie bede odsylal, 2zl wiecej to nie majatek. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak T.L. Boratini napisał, że wzorca nie trzeba podpisywać - zresztą łatwo to poznać, czy trzeba coś podpisywać czy nie:

1. Muszą być 2 egzemplarze dla obu stron umowy

2. Musi być miejsce na podpis na tym druku.

Jeśli nie ma miejsca, to wiadomo, że nie trzeba się podpisywać, a jest to tylko pismo dla wiadomości abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mam pytanie a mianowicie dostałem dzisiaj list od CP z nowym cennikiem i wraz z tym dostałem jakiś wzorzec umowy i nie wiem o co w nim chodzi.Czy ktoś dostał cennik wraz z wzorcem umowy i może wytłumaczyć mi o co w tym chodzi bo za bardzo tego nie mogę zrozumieć .Z góry dzięki.

Jeśli nie zgadzasz się ze zmianami regulaminu, cennika i wzorca umowy to umowę wypowiadasz, a jeśli się zgadasz to nic nie robisz. Taka informacja jest napisana na dole jednej z kartek, które do Ciebie przysłali, drobnym maczkiem. Główne zmiany to to, że po okresie podstawowym płacisz więcej, a także jeśli nie wypowiesz umowy przed końcem okresu podstawowego to umowa przedłuża się o okres dodatkowy(12 miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy po skończeniu okresu obowiązkowego na pakiet mini muszę wypowiedzieć umowę czy też nie-tak abym mogła płacić kiedy chce nie ponosząc konsekwencji np na czas mundialu w RPA.

Żeby korzystać z pre-paida (korystnie z oferty bez pospisanej umowy i płacenie abonamentu w wybraych przez siebie miesiącach) trzeba wypowiedzieć umowę, bo jesli nie wypowiesz umowy , to po okresie podstawowym automatycznie przedłuzy się ona na czas nieokreslony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...