Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma już niestety możliwości odstąpienia od umowy w APS.

Jeżeli wybierzesz kanały HD na czas określony tj. 13 msc okres twojej umowy się też wydłuży automatycznie.

 

Grick, jeżeli to jest odpowiedź na moje pytanie- dla przypomnienia:

Nie udało mi się uzyskac odpowiedzi na mój problem: jestem w trakcie dwuletniej umowy, która kończy się pod koniec tego roku.

Chciałbym wziąść pakiet HD, ale umowa na czas określony to minimum 13 miesięcy.

Co się stanie w listopadzie, gdy skończy mi się umowa podstawowa- będę musiał dalej płacić za pakiet HD aż minie 13 miesięcy, czy też w przypadku rezygnacji z CP obydwie wygasną? A co w sytuacji, jeśli będę chciał przedłużyć umowę, ale z nową promocją- pakiet HD będę musiał zamówić od nowa czy kontynuować do 13 mies?

czy to znaczy, że jeżeli nie chcę teraz sobie przedłużać głównej umowy, to mogę jedynie wziąść pakiet HD na czas nieokreślony? Jeśli tak, to dziękuję za ten interes i wolę 2 lub 3 kanały HD co mnie interesują wziąść pojedyńczo.

Acha, nie pisałem nic o APS- mogę zamówić przez telefon- mi to obojętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem pismo od CP, w którym na końcu jest taki tekst:

W związku ze zmianą wzorca Umowy, Regulaminu i Cennika przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia Umowy Abonenckiej nie później niż w terminie do dnia 24-04-2010 w drodze pisemnego oświadczenia przesłanego na adres CP. W przypadku skorzystania z powyższego uprawnienia, umowa ulegnie rozwiązaniu z końcem najbliższego okresu rozliczeniowego, przypadającego nie wcześniej niż 30 dni od daty wpływu wypowiedzenia, a CP nie przysługują roszczenia odszkodowawcze z tytułu rozwiązania umowy zawartej na warunkach promocyjnych.

Ten nowy regulamin to chyba został wymuszony na CP? Bo nie wiem czy dotyczy wszystkich czy tylko tych, którym przysłali to pismo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy adresatów takiego pisma,każdy ma swoją datę do wysłania rezygnacji,datę rozwiązania umowy.Zależy,to oczywiście od dnia w miesiącu okresu rozliczeniowego.

Sąsiad jest na umowie podstawowej do 29-10-2011r.z pakietem Mini i już otrzymał te wszystkie papiery.Wyliczyli mu ulgę przyznaną w okresie podstawowym -140 zł ???

Ciekawe skąd oni wzięli te 70 miesięcy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawarł umowę na 29mies.(29.05.2009 -29.10.2011),dekoder na własność za 199 lub 149 (nie pamięta).Gratisowo było 2mies. z familijnym.Pakiet Mini -9.90zł mies.

Ulga w okresie podst.to 140zł. Umowa może ulec rozwiązaniu 29.05.2010 tj w rok po jej obowiązywaniu,po wcześniejszym wypowiedzeniu ze wzgl.na n.regulamin.

Chyba mocno wtajemniczeni w ich biurokrację mogą określić tą ulgę,ja się poddaję,zresztą to nieważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W grudniu podpisałem umowę na pakiet Familijny + RelaxMix z możliwością downgradu do pakietu Familijnego do końca trzeciego miesiąca. Z tej możliwości skorzystałem i w tej chwili mam tylko pakiet Familijny. I w związku z tym chciałbym się spytać czy mam możliwość podpisania porozumienia na pojedyncze kanały HD na czas nieokreślony?

Na to pytanko dostałem odpowiedź od @stan69, że podobno można. Następnie napisałem przez ICOK prośbę o przesłanie porozumienia na czas nieokreślony na kanał HD. W odpowiedzi otrzymałem ofertę podpisania porozumienia na czas 12 miesięcy. Czy na pewno nie ma możliwości podpisania porozumienia na czas nieokreślony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozliwe jest zawarcie umowy na pakiet familijny + hd ??

Probuje na stronie CP i jak zaznacze familijny to nie da sie wybrac pakietu HD ani dekodera hd

i pisze ,ze w tej opcji(czyt. familijny) jest to niemozliwe.

Podobno mozna wybrac tez opcje prepaid tylko nie wiem jak i gdzie, bo na stronie CP nic takiego nie ma.

 

pozdrawiam kabongo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak mozna wybrac familijny i hd, najlepiej idz do apsu podpisac umowe bo w stronke CP bym za bardzo nie wierzyl, no i jak widac nie sa wszystkie opcje dostepne na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ide do APS-u podpisuje umowe na familijny i hd - dostaje modul cp i moge korzystac np. z zakupionego przeze mnie

dekodera Fergusson ARIVA 200 ??

Czy to jest mozliwe, poniewaz posiadam 47 calowego Philipsa HD i potrzebuje dekodera z HDMI i PVR

z tego co mi wiadomo tylko Echostar 7400 posiada te wymagania ale jest do wziecia tylko z full pakiet CP.

 

Dzieki za szybka odpowiez.

 

Pozdrawiam kabongo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno dekoder 7400 HD jest udostępniany, nie ma w Polsacie dekoderów HD na własność

 

aktualnie jak ktoś chce mieć coś na własność to najlepiej moduł CAM plus dekoder np. Ariva 200

 

@stan69 te dwa miesiące familijnego to 80zł sześć miesięcy minimax w cenie mini to 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli idziesz do APS'u podpisać umowę na sam pakiet Familijny to umowa na 29 miesięcy, tylko dekoder SD bez możliwości dobrania jakichkolwiek kanałów czy pakietów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idziesz do APS'u podpisać umowę na sam pakiet Familijny to umowa na 29 miesięcy, tylko dekoder SD bez możliwości dobrania jakichkolwiek kanałów czy pakietów HD.

Czyli jak mam Fergussona Arive 200 to musze podpisac umowe na familijny + relax mix, by moc dobrac HD ??

Innej mozliwosci nie ma ?? Prepaid podobno mozna od familijnego dostac ??

Co zrobic skoro nie chce ich dekodera ??

 

Pozdrawiam kabongo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiem skąd masz takie informacje. Według wiosennych promocji nie ma możliwości wzięcia kanałów HD do samego pakietu Familijnego. Chyba, że coś już się zmieniło. Według tych samych wiosennych promocji w przypadku wzięcia pakietu Familijnego i pakietu RelaxMix i wyborze dekodera HD(nie wiem czy to się też tyczy modułu) jest obowiązek na pakiet HD. Umowa można podpisać na 13 lub 29 miesięcy i odpowiednio do końca pierwszego i trzeciego miesiąca można dokonać downgradu do samego pakietu Familijnego(nie wiem czy jest taka możliwość przy wyborze dekodera HD i co za tym idzie pakietu HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kabongo kup moduł CAM za 199zł i włóż go do swojej Arivy, najlepiej kup dwa jak się w jednym skończy okres 4 msc familijnego to aktywuj drugi a pod koniec ostatniego miesiąca zadzwoń po umowę na familijny (na ten pierwszy), potrzebujesz około miesiąca, dwóch na wejście w życie umowy, wlicz czas wysyłania przez polsat (do miesiąca) i wysyłania przez Ciebie (do dwóch tygodni) plus 8 dni na aktywowanie umowy przez CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CSA

 

Na stronie Hollex-a jest modul za 199 zl przy ktorym jest napisane:

 

CAM 199 za 199zł oferuje:

- 1mc pakietu Relax Mix i Familijnego

+ 3mce pakietu Familijnego

+ 4mce kanałów HD: Polsat Sport HD, Eurosport HD, Discovery HD, MTVNHD plus POLSAT HD

Po zakończeniu promocji każdy kanał HD w Cyfrowym Polsacie jest płatny 6zł. Przy rejestracji należy zgłosić chęć dodatkowego zakupu wybranych kanałów HD - trzeba za nie dopłacić, w innym przypadku pozostanie tylko oferta SD.

 

Czyli po miesiacu uzytkowania "gasnie" Relax Mix, wiec zostaja HD i Familijny, wtedy przedluzam familijny np. o 6 miesiecy, ale co z HD ??

Pisza , ze po zakonczeniu promocji kazdy kanal HD bedzie platny , nic nie pisze o pakiecie HD za 15 zlotych.

Powoli nic z tego nie rozumiem.

 

pozdrawiam i dzieki za odpowiedz

kabongo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Proponowałbym Ci podpisania umowy np. na 13 miesięcy na pakiet Familijny+RelaxMix+pakiet HD. W tym wypadku na pewno dostaniesz moduł. I z tego co napisał @DjTomy wynika, że można dokonać downgradu do pakietu Familijny+pakiet HD. Po szczegóły, niestety, ale najlepiej udać się do APSU. Chyba, że na forum pojawi się jakiś przedstawiciel, a takich tu nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa to chyba po to żeby ją odesłać :) masz dwie kopie jedną pospisujesz, wkładasz do koperty i na pocztę

 

@kabongo nie ma kanałów HD w prepaidzie po okresie 4 msc bezpłatnych, musisz podpisać umowę na posiadany moduł CAM, podpisanie umowy na 13 miesięcy jest gorsze niż umowy na 18 miesięcy upgrade prepaida do familijnego i porozumienia na HD (drożej wychodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...