Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam pytanie mam pakiet familijny na okres 18 miesiecy i wczoraj zadzwoniłem do cyfrowego polsatu zeby mi właczyli pakiet relax mix i podpiszałem umowe na 24 miesiace w tym mam 4 miesiace gratis i hbo czy mozna do tych 4 miesiecy przejsc z powrotem na pakiet familijny? bez zadnych kostów i drugie pytanie jaki jest kost kostów za zerwanie umowy po roku czasu na pakiet relax mix? czekam na odpowiedz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulamin nie jest od ofert, wiele się z niego nie dowiecie, oczywiście dopuszcza on zmianę w dowolnym momencie pakietu ale na wszelki wypadek wyklucza sytuację gdy pakiet brany był w promocji, czyli trzeba zadzwonić do CP albo iśc do APSu, żeby wiedzieć czy można zmienić

 

familijny wzięty w promocji świętecznej można zamienić na mini, przed upływem czasu w którym kanały masz za darmo musisz poinformować CP że rezygnujesz z familijnego i zostajesz z mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi przyszła umowa z CP, do podpisania nowa bo ta obecna kończy mi się w kwietniu.

 

Co oznacza "Ulga przyznana Abonentowi w Okresie Podstawowym 24 zł"

 

I szkoda ze nie można wymienić dekodera coś w stylu "Koniec umowy weź nowy dekoder" chodzi mi o takie coś jak jest teraz w telefonii komórkowej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W grudniu podpisałem umowę na pakiet Familijny + RelaxMix z możliwością downgradu do pakietu Familijnego do końca trzeciego miesiąca. Z tej możliwości skorzystałem i w tej chwili mam tylko pakiet Familijny. I w związku z tym chciałbym się spytać czy mam możliwość podpisania porozumienia na pojedyncze kanały HD na czas nieokreślony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za około 5 miesięcy kończy mi się umowa na pakiet familijny z Echostarem 717A.

Da się coś wykombinować, żeby wraz nową umową dorwać jakiś porządny dekoder SD, chociażby z możliwością stworzenia swojej listy? Czy takowe są jeszcze w sprzedaży?

I czy trzeba koniecznie wypowiedzieć umowę 3 mies. wcześniej? Bo jeśli tego nie zrobię to umowa przejdzie sama na czas nieokreślony, ale dalej będę miała możliwość podpisania nowej na czas określony. Czy tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tylko w samsungach jest mozliwosc tworzenia ulubionej listy ale juz nie jest w ofercie CP. :(

Tak przejdzie na czas nieokreslony ale w kazdej chwili bedziesz mogl podpisac na czas okreslony. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tylko w samsungach jest mozliwosc tworzenia ulubionej listy ale juz nie jest w ofercie CP. :(

 

Niestety, nie masz racji. Jeśli chodzi o tunery SD, to tworzyć listy ulubionych kanałów można w Echostarach 606, 616 i 717 oraz właśnie w Samsungu. Inna sprawa, że te tunery są już prawie nie do zdobycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki kłopot. Umowa z CP na pakiet Familijny skończyła mi się w grudniu 2009 roku była na okres 24 miesięcy i chciałem przejść na pakiet Mini, na początku lutego tego roku dostałem umowę na pakiet Familijny i jak zadzwoniłem do CP w sprawie przysłania umowy na pakiet Mini to mi przysłali pod koniec marca tego roku, od razu ją podpisałem i odesłałem do CP. Zadzwoniłęm do CP w marcu tego roku z tego powodu że zablokowali mi całkowicie dekoder nawet kanały FTA były niedostępne i powiedzieli mi że umowę otrzymali na początku marca i że umowa będzie obowiązywać od następnego miesiąca rozliczeniowego. Po kilku dniach od rozmowy telefonicznej włączyli mi pakiet Mini i teraz ządają zapłaty w wysokości 37.90zł za miesiąc rozliczeniowy od lutego do marca bo jeszcze zapłaciłem za styczeń i luty bo tak mi powiedzieli i jeszcze mnie informują że będą zastosowane sankcje. Co mam zrobić ?, zgłosić tą sprawę do UKE czy coś innego ?? Pomóżcie. Pozdrawiam Pawel2990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okresy rozliczeniowe mam od 26.01.2008 do 26.02.2008 i tak co miesiąc przez 24 miesiące i 26.12.2009 był ostatnim okresem rozliczeniowym i jednocześnie umowa mi się skończyła, a oni chcą odemnie kasę za okres od 26.02.2010 do 26.03.2010 gdzie nie mam żadnej umowy, zapłaciłem jedynie za okres rozliczeniowy od 26.12.2009 do 26.01.2010 i od 26.01.2010 do 26.02.2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Piszesz, że umowa skończyła się w grudniu 2009 roku, ale czy wcześniej wysłałeś wypowiedzenie umowy? Jeśli nie, to umowa przeszła na czas nieokreślony i musisz płacić za Pakiet Familijny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...