Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem nie znam sie na tych umowach itp . umowa mi sie skonczyla 14 listopada, to znaczy ze przeszła na czas nieokreslony, moge teraz wysłac wypowiedzenie?? bede musial zaplacic za ten miesiac 42,80 zł? che kupic polsat na swieta bo pewnie bedzie jaksa ciekawa promocja

Ile razy trzeba powtarzać, że umowa po czasie oznaczonym (określonym) nie kończy się tylko przedłuża się na czas nieoznaczony (nieokreślony) :!: Umowa kończy się tylko wtedy, gdy wysłaliśmy do CP wypowiedzenie umowy :!::!::!: Więc możesz wysłać im to wypowiedzenie, bo od momentu zarejestrowania twojego wypowiedzenia w systemie CP będziesz musiał zapewne płacić jeszcze przez 3 miesiące (bo taki okres wypowiedzenia raczej powinieneś mieć wpisany w swojej umowie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny nieuświadomiony, a wyżej już to napisałem :/ Skoro nie wysłałeś wypowiedzenia, to umowa się nie kończy tylko automatycznie przedłuża się na czas nieokreślony bez żadnych promocji. Tylko gdy wyśle się wypowiedzenie umowy, to dopiero ona się kończy. A te promocje są dla nowych abonentów, a dotychczasowych abonentów CP zwyczajnie "olewa" :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zeby skorzystac z promocji musialbym kupic pakiet familijny+ relax mix, podpisac umowe na 29 miesiecy i mam na 6 miesiecy za darmo?, ale potem po tych 6 miesiacach moge przejsc na pakiet familijny? i jesli bym podpisal ta umowe na pakiet familijny+ relax mix to na poczatku nic nie place? dopiero zaczynam placic po 6 miesiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz poczekać na nowy regulamin,cennik od CP,wtedy się nie zgadzasz i wysyłasz wypowiedzenie.Będziesz miał na to chyba 2tyg.

Albo nie świadomy tego wysyłasz rezygnację z 3mies.wypowiedzeniem.W pierwszym przypadku może udać Ci się zdążyć na promocje.

 

edit,przepraszam to dla cdplayer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kartę mam odesłać po rozwiązaniu umowy czy wczesniej

Jeżeli dekoder z kartą był kupiony na własność, to nie musisz nic oddawać. Jeżeli dekoder z kartą był tylko wypożyczony, to dekoder i kartę oddajesz po zakończeniu umowy - tak czy siak, przez okres wypowiedzenia umowy i tak raczej będziesz jeszcze oglądał ofertę CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art. 5. Przepisów o umowach zawieranych z konsumentami poza lokalem przedsiębiorstwa nie stosuje się do umów:

 

 

 

 

1) o charakterze ciągłym lub okresowym, zawieranych na podstawie oferty sprzedaży lub przez odwołanie się do ogłoszeń, reklam, cenników i innych informacji skierowanych do ogółu albo do poszczególnych osób, jeżeli konsument mógł uprzednio zapoznać się z treścią otrzymanej oferty lub informacji pod nieobecność drugiej strony umowy, a zarazem w tej ofercie lub informacji, jak i w umowie zastrzeżono prawo konsumenta do odstąpienia od umowy w terminie dziesięciu dni od dnia jej zawarcia,

 

prosto z Twojego linka...eehh

a w ogóle umiesz czytać ?? bo z tego co pamiętam przy każdej umowie jest regulamin, i najśmieszniejsze jest to, że go podpisałeś...więc nie płacz, tylko się do niego zastosuj... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...