Skocz do zawartości

Do jakich kanałów POLSAT-u masz dostęp?


rpolak99
 Udostępnij

Do jakich kanałów POLSAT-u masz dostęp?  

805 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Do jakich kanałów POLSAT-u masz dostęp?

    • POLSAT SPORT EXTRA (SD bądź HD)
      48
    • POLSAT SPORT (SD bądź HD)
      55
    • POLSAT NEWS
      73
    • POLSAT CAFE
      72
    • POLSAT 2
      78
    • POLSAT (SD bądź HD)
      96
    • POLSAT PLAY
      69
    • POLSAT FILM
      73
    • POLSAT JIMJAM
      62
    • POLSAT BIZNES (dawniej TV Biznes)
      80
    • POLSAT SPORT NEWS
      82
    • POLSAT CRIME & INVESTIGATION
      54


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do udziału w ankiecie :). Zaznaczajcie te kanały do który macie dostęp cały czas. Dodane powinny być jeszcze TV 4 oraz TV 6 lecz nie starczyło miejsca w ankiecie.

 

POLSAT (SD/HD) ?di=DK28?di=X1XC, POLSAT 2 ?di=0BBY, POLSAT PLAY ?di=C0LF, POLSAT CAFE ?di=IUEE,

POLSAT NEWS ?di=75D6, POLSAT FILM ?di=T1JL, POLSAT JIMJAM ?di=YZNP, TV BIZNES ?di=ZSCZ,

POLSAT SPORT NEWS ?di=FTS0, POLSAT CRIME & INVESTIGATION ?di=1P34, TV 4 ?di=1FL3, TV 6 ?di=0Y1Q - drogą Satelitarną

 

POLSAT ?di=DK28, POLSAT SPORT NEWS ?di=FTS0, TV 4 ?di=1FL3, TV 6 ?di=0Y1Q - drogą Naziemną

 

POLSAT ?di=DK28, TV 4 ?di=1FL3 - drogą Analogową (średnia jakość, lecz nie korzystam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kablówce:

Polsat SD, TV4, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat2, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat JIMJAM, TV Biznes, Polsat Film. Miałem jeszcze Futbol, ale zakończył emisję.

W DVB-T:

Polsat, Polsat Sport News, TV4, TV6.

Brakuje mi tylko Polsatu News i Polsatu C&I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja mam dostęp do wszystkich kanałów SD Polsatu, to jest: Polsat, Polsat HD, Polsat 2, Polsat News, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat JimJam, Polsat Crime & Investigation Network, TV Biznes + oczywiście do TV4 i TV6 (drogą satelitarną), a także do kanałów: Polsat, Polsat Sport News + do tego TV4 i TV6 w DVB-T (drogą naziemną) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do wszystkich kanałów Polsatu, poza sportowymi (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News) i Polsat HD, bo tych nie ma niestety w Cyfrze+, a DVB-T nie posiadam. Strasznie ubolewam, że nie ma w C+ Polsat Sport i Polsat Sport Extra, bo leci tam dużo dobrego sportu (mam na myśli tenis i lekkoatletykę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...