Skocz do zawartości

Oszuści podający się za Telekomunikację Polską


agyz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpocząłem ten wątek, ponieważ dziś u moich dziadków przyszedł pan, który powiedział, że Telekomunikację Polską likwidują i że Novum Telekomunikacją ją przejmuje. Dzwoniliśmy do TP i pani powiedziała, że ludzie z całego kraju skarżą się na Novum, ale w ciągu 10 dni można się odwołać od umowy i napisać że zostało się wprowadzonym w błąd i wysłać do siedziby firmy w Warszawie ul. Racławicka 146.

 

Jak macie jakieś informacje na temat Novum Telekomunikacja i na temat innych oszustów to tutaj można wpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz starszym osobom, to co piszesz to prawda i @maxsat też ma rację. Wrócę do tematu wątku. Nagminne jest jak konsultanci operatorów komórkowych i stacjonarnych dzwonią i proponują extra zniżki jak przyjdzie co do czego to drogo wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwanych oszustów można spotkać wszędzie. Są sprzedawcy "specjalnych" dekoderów telewizji naziemnej za grube pieniądze, są monterzy czujników gazu, co albo sprzedają niby czujniki, albo niby je montują. A zbierających na rehabilitację dla niepełnosprawnych ilu się przewija?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uważajcie na akwizytorów C+.Wciskają informację o szybkim wyłączeniu analogu i konieczności podpisania umowy z nimi.Mojego sąsiada naciągneli na 600zł za montaż z czego 300 zł na fakturze widiało montaż tv trwam.I do tego wszystkiego Astry mu nie podłączyli... Złodzieje,jak tak można starszych ludzi oszukiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszałem że jest taki twór jak telekomunikacja dzień dobry to autentycznie spadałem z krzesła. Naciągaczy jest pełno. Teraz zaczęły się dopiero łowy bo tp sprzedają pod nazwą orange. Słyszałem tez o naciągaczach n, C+i CP. Trzeba się tylko mieć na baczności. Radzę wam uczulić rodzinę, zwłaszcza osoby starsze żeby nie podpisywały żadnych umów, a jak ktoś przyjdzie z jakąś umową to niech do was dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 zasady przybycia domokrążcy

1. Wylegitymować go

2. Wysłuchać go

3. Jak się nie podoba oferta , to prosimy o wyjście

A kto wpuszcza do mieszkania domokrążców,czy jak ich nazwać?Oni działają przeważnie w dwóch i po wpuszczeniu ich do mieszkania osoba starsza jest wobec nich bezradna.A legitymowanie to zda się psu na budę,bo oni potrafią okazać się tak super podrobionymi dokumentami,że są "lepsze" od oryginalnych papierów.Najlepiej to wogóle z nimi nie podejmować dyskusji i zamykać drzwi przed nosem.Młodzi powinni uczulić swoich starszych rodziców,czy dziadków i babcie na tego typu praktyki cwaniaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...