Skocz do zawartości

Czy ktoś z Was odbiera niemiecko-austriacką paczkę HD+ ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo interesują mnie opinie i ewentualne porady od użytkowników tej platformy. W tej chwili mam do dyspozycji dekoder SKYMASTER XDH 250 HD+ no i oczywiście instalację na Astrę. Zamówiłem też kartę HD+ na amazon.de ale mondzioły przysłali mi zamiast karty... kod na 12 miesięcy przedłużenia :/ . Czy można gdzieś zorganizować używaną kartę i czy będzie ona współpracować z dekoderem? Zorientowanych w temacie proszę o jakąś podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbieram HD+ niemiecki który obejmuje programy prywatne czyli kaszanę do potęgi.Nabyłem odbiornik z kartą bo był 20€ tańszy od takiego samego bez karty.

Dla porównania możesz te same programy przetestować na SD i sie zastanowić czy to warte jest 55€ rocznie.

Czy karta niemiecka działa na kanałach austriackich sprawdzę wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisze andi12, moduł chyba nie będzie potrzebny do tego dekodera :jupi:

Odbieram HD+ niemiecki który obejmuje programy prywatne czyli kaszanę do potęgi.Nabyłem odbiornik z kartą bo był 20€ tańszy od takiego samego bez karty.

Dla porównania możesz te same programy przetestować na SD i sie zastanowić czy to warte jest 55€ rocznie.

Czy karta niemiecka działa na kanałach austriackich sprawdzę wieczorem

Prywatnych kanałów SD nie muszę testować, bo mam je na nBoxie i jakość oraz treść bardzo mi odpowiada, głównie dlatego że nie muszę oglądać polskich polityków i celebrytów, których pełno na naszych kanałach :/ , a jeśli chodzi o HD+ , to chcę sprawdzić czy niemieckie HD jest lepsze niż to z enki. Czy to jest warte 50 ojro, to się okaże gdy amazon odeśle mi to co zamawiałem, czyli kartę(bo okazało się, że przysłano mi nie to co zamawiałem). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD+ działa tylko w Niemczech.Twój odbiornik jest dedykowany do tego pakietu i potrzebujesz tylko kartę ,system nagravision już jest zintegrowany.

W Austrii działa pakiet HD-Austria (ÖRF1/2 ,Puls4 i reszta jak w niemieckim tylko z oknem reklam na Austrię) kodowany w Irdeto czyli wymaga innego odbiornika i potwierdzenia opłat abonamentu w urzędzie GIS.

Jakość HD+ jest lepsza od n-ki,częściej nadają prawdziwy materiał HD ale też nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...