Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Dziś TVP1 HD zaskoczyła "Boiskiem Bezdomnych" a TVP2 HD "Arią Diva" w HD, więc nie jest tak źle. Na pewno z czasem pozycji w natywnym HD będzie coraz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam Vantage 7100 s HD problem w tym ze nie widzi TVP2HD przeskanowalem satke i nic szukalem za pomoca ustawien PID i tez nic juz nie wie co z tym zrobic chyba pozostanie poczekac az bedzie ID tego kanalu czy moze macie jakis pomysl?

Mam Globo HD TS1 z softem od Vantage i tez mi nie znajduje tvp2hd ale u niektorych jest pod HBO HD musi Ci wyszukac drugie HBO HD i tam jest TVP2 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem pasy góra/dół albo lewo/prawo ale pasy dookoła to jakiś chory pomysł

 

Tak wygląda materiał SD transmitowany w HD bez upscalingu. Po prostu tylko tyle zajmuje powierzchni ekranu HD.

Tak się robi najczęściej gdy materiał jest słabej jakości i po rozciągnięciu go do brzegów ekranu nie dało by się tego oglądać. Zawsze można rozciągnąć zommem samemu jak komuś, aż tak zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą Babiarz powiedział ,że mecze Euro 2012 będą pokazywać za pośrednictwem 32 kamer HD :D

Cały czas w TVP mowa jest o tym że HD to taka odjazdowa sprawa że aż żal nie mieć tego :)

Co jak co zobaczymy jak te "HD" będzie wyglądać :smile:

Tak jak na Opolu i "Galerii".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakto tako nie źle ale i rewelacji też nie będzie :)

 

Rewelacja będzie tylko w kablówkach i w systemie wewnętrznym TVP :).

 

Jejku jak oni mogą tak pierniczyć na tvp info... zal. i mówią ze trzeba zmienić instalacje antenowe bo są przestarzałe

 

A w "Wiadomościach" dziś ostrzegali przed naciągaczami, którzy twierdzą, że trzeba zmieniać anteny na nowe, cyfrowe. Jeszcze powinni dowalić taki napis na pasku: TYLKO W TVP: Ostrzegamy sami przed sobą! :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wiadomości na TVP i usłyszałem że oba kanały są w HD w naziemnej tv za darmo.

Nie znam się za bardzo na tych sprawach więc co muszę mieć/zrobić żeby odbierać te kanały w HD?

Mam Cyfre+ i dekoder Pace PVR, czy wystarczy podłączyć kablem antenowym dekoder i tv i wszystko będzie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...