Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

a wie ktoś co się dzieje z Marcinem Harasimowiczem? nieźle komentował Bundesligę.. czy to prawda, że został aktorem i teraz nazywa się Martin William Harris ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma co liczyć na kanał sportklub+ w cyfrze. napisałem do sportklubu w sprawie spoortklubu+ i tak mi odpisali:

 

Witam,

 

Póki co tylko Sportklub.

 

SPORTKLUB

Media Production Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 41

02-672 Warszawa

 

Wydaje mi się ,że z 2 powodów nie zdecydowali się na dołączenie sportklub+,jak na razie.

1 Trzeba by go gdzieś zmieścić na dvb-s, bo na razie jest na dvb-s2

2 Na chwile obecną sportklub nie ma aż tylu praw,żeby zapełnić oba kanały transmisjami na żywo i praktycznie wszytko live leci na sportklubie,a sportklub+ to same powtórki.Zobaczymy co sportklub zaoferuje na przyszły sezon. Jeśli kupią coś ciekawego i będzie sporo transmisji live na sortklub+,to myślę ze cyfra go doda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Na chwile obecną sportklub nie ma aż tylu praw,żeby zapełnić oba kanały transmisjami na żywo i praktycznie wszytko live leci na sportklubie,a sportklub+ to same powtórki.Zobaczymy co sportklub zaoferuje na przyszły sezon. Jeśli kupią coś ciekawego i będzie sporo transmisji live na sortklub+,to myślę ze cyfra go doda

To się jeszcze zdziwisz. Bardzo często jest tak że na Sportklub transmitują inny mecz a na Sportklub+ inny. Zwłaszcza w soboty i niedziele. Dodatkowo w tamtym sezonie często ligę brazylijską live dawali tylko w Sportklub+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Kwestia gustu. Jeśli ktoś lubi bardzo żywiołowy i płomienny komentarz (czasem aż za bardzo) to tak. Z SK najbardziej lubię Mirosławskiego, za bardzo dobry dobór słów i kompleksowe przygotowanie do transmisji, zaś nie cierpię Rabija. Drze się jak kura przed pójściem na rosół, czasem dopiero po akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

SportKlub technicznie nadaje w 4:3, jednak obraz mutują na różne sposoby. Najczęściej jest to 14:9, często 4:3 a raz na ruski rok 16:9 (oczywiście letterbox).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...