Skocz do zawartości

Przegrywanie materiału z vhs na dvd.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam mały problem z przegranym materiałem z kasety VIDEO. Już opisuję.

 

Posiadam sprzęt może nie najwyższej klasy, no ale udaje się coś przegrać czasami...

 

Robię to tak : podłączam magnetowid Panasonic kablem euro z DVD (tutaj nie ma się czym chwalić - TEVION).

No i przegrywam to sobie w jakości HQ na płytkę DVD i następnie na komputer.

 

I tutaj jest problem, ponieważ przegrany materiał jest trochu przytłumiony, względem tego jak się odtwarza z kasety. Nie wiem czym to jest spowodowane.

 

Może ktoś z Was tutaj będzie wiedział :)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kaseta była w mono nagrana a po przechwyceniu na płytę DVD wyszło takie pseudo stereo. Ja w domu mam dwie nagrywarki DVD Panasonica z dyskiem twardym i jak do tej pory wszystkie nagrania wychodzą OK. Zero problemów.

 

P.S. Dodam tylko, że na takiej archiwizacji kaset VHS na DVD można sobie co nieco dorobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam dołączam się do tematu , chciałbym przegrać materiał z VHS na DVD. Niestety posiadany magnetowid posiada tylko następujące złącza ; 1 euro do połączenia ; TV - magnetowid , oraz dwa antenowe ANT IN , ANT Out , oraz z przodu 2 wejścia chich Video (źółte)  i Audio (białe) . Nagrywarka Philipsa posiada  2 euro , jedno pod TV , drugie wejście Decoder (EXIT) oraz Component Video Out , RF Out, RF IN, , RL Audio (Czerwone i białe) Video żółte  a S-Video .  I teraz pytanie jak to połączyć żeby móc przegrywać z magnetowidu na DVD , rozumiem że muszę kupić jakąś przejściówkę tylko za bardzo się na tym nie znam i proszę o  porady co trzeba zakupić najlepiej z jakimś linkiem do kupienia . Dziękuję za rady i mam nadzieje że pomożecie  :). Próbowałem połączyć przez Euro ale marny efekt śnieżny obraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...