Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystko działa mecze grupowe ligi mistrzów nie są kodowane na tym kanale wyszukaj jeszcze raz

 

spróbuj wyszukać Hot Bird 11919

 

Dzięki wielkie, pomogło ;) znalazłem raz jeszcze i obejrzałem mecz Milanu z Ajaxem. Chociaż to czerwo Montolivo zepsuło widowisko... a szkoda bo liczyłem na lepszy mecz.

Dziś coś FTA na Cyfrowym Polsacie z LE da się obejrzeć ?

Nie licząc meczu Legii który mam głeboko gdzieś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że transmisje z zimowej Uniwersjady są prowadzone na antenie Rai Sport 2, jutro od 9.55, dziś jeszcze transmisja będzie trwała do 22.15, przeglądając program Rai Sport 2 jutro o 10.55 natrafiłem na ciekawą pozycję : " Calcio: Trofeo Wojtyla 2013" czyżby jakaś impreza sportowa poświęcona pamięci Naszego zmarłego Papieża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że posiadam nc+ a Polsat wykupił prawa do Kwal. Euro 2016, samego turnieju Euro oraz kwal. MŚ 2018, ktoś się może orientuje czy niemiecki państwowy nadawca ZDF/ARD posiada takie prawa transmisyjne? Podali ze wykupione są też mobilne/ internetowe prawa przez Polsat więc ew. można BYĆ MOŻE za w miare niewielką kase wykupić dostęp na IPLA.tv, jak to kiedyś było w 2008 r. podczas Euro Austria/Szwajcaria. Jeżeli ktoś ma jakieś info, prosze podawac- na pewno okaże się cenne ;) pozdr

*** dodam że mam zez na Astre więc blokowanie transmisji przez ZDF/ARD na HB mi nie grozi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa do kwalifikacji ME 2016, MŚ 2018, a konkretnie spotkań reprezentacji Niemiec zdobył RTL - od stycznia tylko z Astry.

Prawa do samych ME 2016 i MŚ 2018 dalej posiada grupa ARD/ZDF - z HB - bez żadnych blokad i z Astry.

 

Nie jestem pewny, czy czasem GSP TV nie zdobyło praw do preeliminacji UFC. Bo w programie transmisje z dzisiejszej gali:

- 1:00(Sob/Niedz) - UFC on FOX 9: Johnson vs. Benavidez

- 3:30(Sob/Niedz) - UFC on FOX 9: Johnson vs. Benavidez

 

- 22:10 - Jürgen Brähmer vs. Marcus Oliveira - ARD/Das Erste - 13E oraz 19,2E (HD)

- 2:00(Sob/Niedz) - Adrien Broner vs. Marcos Maidana - JSC Sport 1 - 26E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Duhok TV aktualnie Manchester City - Arsenal, TV Zimbo ma o 16.00 transmitować spotkanie Chelsea - Crystal Palace, na Duhok TV dziś również 2 spotkania ligi hiszpańskiej : o 16.00 Osasuna - Real Madryt, ten mecz również na 1 TV Afganistan i o 20.00 Barcelona - Villareal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...