Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
14.30 Liga ZEA mecze Al-Khaleej - Al-Wasl na Dubai Sports 2 i Abu Dhabi Sports 2

Abu Dhabi Sports 2 jest chyba kodowane :>

 

Na SLO TV-2 mecz zakodowany chyba od początku(transmisja jest jednak z meczu Manchesteru City z Aston Villa,ktory się rozpoczął o 20:45).Na Liderze pokazali chyba z pół minuty tego samego spotkania,po czym włączyli reklamy :lol2::roll:

No właśnie. Z Liderem to dziwna sprawa. Są 3 możliwości:

1) Problemy techniczne - kłopoty z sygnałem z Anglii, z tego powodu nie pokazują transmisji, bo po co ma lecieć pokaz slajdów

2) Nieudane próby załączenia kodowania (mój tuner nie rozpoznaje systemu dostępu warunkowego, rozpoznaje tylko, że on występuje - komunikat "Sygnał zakodowany", nie dotyczy to jednak systemu RAS - w tym wypadku mam po prostu czarny ekran - obraz zacinał się, dźwięk przerywał

3) Nie udało się załączyć kodowania - zastosowali więc takie zabezpieczenie jak Aztv - puścili z satelity jakieś śmieci, a mecz naziemnie.

Na 95% to opcja 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.30 Liga ZEA mecze Al-Khaleej - Al-Wasl na Dubai Sports 2 i Abu Dhabi Sports 2

Abu Dhabi Sports 2 jest chyba kodowane :>

Abu Dhabi Sports 2 w ogóle nie jest dostępny przez satelitę. :lol2:

 

@andi12, skąd Ty czerpiesz te rozpiski z transmisjami? Bo jeżeli kopiujesz z jakiegoś serwisu, to należy podać źródło informacji, a całość ująć w cytat. Sorry, że wysuwam podejrzenia, ale uwzględniasz tutaj kanały, których nikt po prostu nie odbiera i nie odbierze. Bez sensu jest taka robota... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi jakikolwiek tenis w tym tygodniu to FTA bedą z Daviscupa Niemcy - Austria

na ORF Sport Plus ale to dopiero w piątek o 14:20 dzień drugi zawodów sobota o 14:20

oraz trzeci niedziela 12:50

chyba łyknę browara mam setny post( okrąglaka) pozdrawiam modów szcególnie RafiX -a

który tu zagląda

 

mógłbym prosić o przybliżenie mi kanału ORF Sport Plus - jak go znaleźć? na jakiej satelicie?

 

no i może jeszcze jakieś mecze gdzieś będą pucharu davisa do obejrzenia ? czy nie bardzo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafix rozpiskę z meczami biorę z http://www.goalzz.com, wczoraj wieczorem musiałem pojechać na uczelnię i już nie zdążyłem poprawić tego postu, to chyba nie moja wina, że na stronie są błędne informacje, Ja też poświęcam czas dla forum a spotyka mnie tylko krytyka.

Ktoś pytał o Puchar Davisa transmisja meczu Niemcy - Austria na DSF od 14.30, a jutro na Dubai Sports 2 od 11.00 Hiszpania - Serbia, a na Rai Sport piu trwa transmisja meczu Włochy - Słowacja.

Dziś :

Lekkoatletyka : ME halowe w turynie SLO TV2 od 15.45, a na Rai Sport piu od 17.00.

A jutro biegi narciarskie - sprint K i M od 11.45 na SLO TV2, a o 20.00 mecz ligi słoweńskiej Gorica - Damżale.

Jutro na ZDF blok sportowy od 11.00 do 18.00 a w nim m.in biegi, skoki narciarskie, narciarstwo alpejskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeszcze mecz Schalke 04 - Fc Koln o 20.30 na Dubai Sports 2 i Kanal 24, a o 22.00 liga argentyńska Estudiantes - Velez na Al Jazeera Sport 2, jutro mecz Bayern Monachium - Hanover 96 o 15.30 na Dubai Sport 2, a w niedzielę Den Haag - Ajax o 12.30 na Al Jazeera Sport 2, o 17.00 Arminia Bielefeld - Eintracht Frankfurkt o 17.00 na Dubai Spotrs 2, mecz Bayer Leverkusen - Bochum o 17.00 na Dubai Sport 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.30 Liga ZEA mecze Al-Khaleej - Al-Wasl na Dubai Sports 2 i Abu Dhabi Sports 2

Abu Dhabi Sports 2 jest chyba kodowane :>

Abu Dhabi Sports 2 w ogóle nie jest dostępny przez satelitę. :lol2:

 

No sorry Rafix, ale Abu Dhabi Sport 2 można spokojnie odbierać FTA z Nilesata (7°W) na 10911 V. Fakt, że prawie cały czas leci tam to samo co na "jedynce" — tylko sporadycznie dają coś innego (chyba to co nie pasuje im puścić na Hotbirda).

 

ADsport21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafix rozpiskę z meczami biorę z http://www.goalzz.com, wczoraj wieczorem musiałem pojechać na uczelnię i już nie zdążyłem poprawić tego postu, to chyba nie moja wina, że na stronie są błędne informacje, Ja też poświęcam czas dla forum a spotyka mnie tylko krytyka.

Ktoś pytał o Puchar Davisa transmisja meczu Niemcy - Austria na DSF od 14.30, a jutro na Dubai Sports 2 od 11.00 Hiszpania - Serbia, a na Rai Sport piu trwa transmisja meczu Włochy - Słowacja.

Dziś :

Lekkoatletyka : ME halowe w turynie SLO TV2 od 15.45, a na Rai Sport piu od 17.00.

A jutro biegi narciarskie - sprint K i M od 11.45 na SLO TV2, a o 20.00 mecz ligi słoweńskiej Gorica - Damżale.

Jutro na ZDF blok sportowy od 11.00 do 18.00 a w nim m.in biegi, skoki narciarskie, narciarstwo alpejskie

 

Co? Jak włochy - słowacja? gdzie? na tym rai sport co jest na 129 kanale w polsacie cyfrowym? tam jest teraz narciarstwo alpejskie

 

a dubai sports 2 gdzie znajde ? bo mam tylko dubai sport 3

 

dzięki andi, dla mnie odwalasz kawał dobrej roboty! tak trzymaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze mprw wyraził swoją opinie czy Abu Dhabi Sport 2 jest na satelicie

mnie wydaje sie ze jednak jest tak jak pisze mprw lyngsat w sprawie tego kanału popełnil

błąd :

http://www.lyngsat-address.com/ab/Abu-D ... rts-2.html

http://www.lyngsat-address.com/ab/Abu-D ... iya-2.html

al riyaddiya to tylko fonetyczna nazwa arabska słowa sport i na potwierdzenie

http://www.admedia.ae/english/product_tv.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakanhukur ten mecz miał być, sprawdzałem na stronie internetowej Rai i na telegazecie, ale w ostatniej chwii coś się zmieniło, był komunikat na ekranie odnośnie tego meczu, ale Ja nie znam włoskiego więc nie zrozumiałem, na telegazecie ten mecz jest przesunięty na 14.30. Pozdro dla Ciebie, dzięki Gringo za info i Ciebie też pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety transmisja z Mistrzostw Europy w LA na SLO TV2 kodowana :(

W uzupełnieniu w sobotę o 19.00 mecz Marsylia - Valenciennes na Al Jazeera Sport 1, a w niedzielę o 22.30 mecz Independiente - Boca Juniors na Al Jazeera Sport 2. Mam pytanie czy kanał NTV Spor z Turksata 42.0 E jest kodowany :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie ma, ale w niedzielę o 13.15 jest mecz Vojvodina - OFK Belgrad na RTS Sat na Hot Birdzie, jeszcze parę uzupełnień na dziś o 15.30 mecz Hoffenheim - Werder Brema na kanale Atlas TV (Eutelsat 16.0 E) i mecz Borrusia M. - Hamburg na Kanale 24 (Turksat 42.0 E), na Az TV na Hot Birdzie mecz Torino - Juventus o 20.30 i 2 mecze ligi greckiej na ERT World o 15.45 mecz Asteras Tripolis - Aris Saloniki, a o 18.00 Panathinaikos - Larisa, a w niedzielę mecz Naval - Benfica Lizbona o 21.15 na TV Mozambique.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma nie być transmisji w Polsacie Sport Extra Gali Boksu Zawodowego z Denver w nocy z soboty na niedziele z przyczyn od nich niezaleznych.

 

Czy ta Gala została odwołana? A jak nie to czy mozna bedzię zobaczyć ją na żywo na jakimś kanale FTA z Hot Birda/Astry 19.2 ? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...