Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Al Olaula ( RTM 1) od 11 .00 do 14.00 codziennie przeprowadza transmisje na żywo niestety leci to samo co kanale siostrzanym Arriyadia (RTM 3) równiez kanał Tamazight ( RTM 7) od 17.00 ma godzinną transmisje na żywo z olimpiady. Proszę jak ktoś znajdzie info o meczu siatkówki kobiet Chiny - Serbia i piłki ręcznej kobiet Szwecja - Dania nie w streamingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że TVP (TRADYCYJNIE) zawodzi na IO mam do Was pytanko...

 

moglibyście mi podać liste kanałów na Hotbirda 13e - CYFROWY POLSAT które transmitują Igrzyska, najlepiej takie co transmitują sporty walki, siatkówke, kosza itp.

 

Po prostu żebym mógł obejrzeć, co chce, z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że TVP (TRADYCYJNIE) zawodzi na IO mam do Was pytanko...

 

moglibyście mi podać liste kanałów na Hotbirda 13e - CYFROWY POLSAT które transmitują Igrzyska, najlepiej takie co transmitują sporty walki, siatkówke, kosza itp.

 

Po prostu żebym mógł obejrzeć, co chce, z góry dzięki.

 

Z siatkówki czy piłki ręcznej to sobie wiele nie obejrzysz stacje niemieckie pokazują sporty indywidualne tak jak nasza telewizja ponieważ oni tak jak my mają więcej szans medalowych w tych dyscyplinach zaś telewizje z krajów arabskich myślałem że pokażą więcej meczów gier zespołowych niestety poza jednym w kosza i drugim w ręczną do tej pory niewiele leciało .

Saudi Sport na dwóch antenach pokazuje mało transmisji z olimpiady wciąż wraca do starych meczów arabskich czy reportaży.

Listę kanałów pokazujących olimpiadę z Hot Birda przy okazji ceremonii otwarcia podałem ale jakiś zaciekły

redaktor bez powodu mój post i kilka karola 8903 pousuwał bez podania przyczyn.

Przypomnę więc teraz: ARD/ZDF na przemian co drugi dzień, Bahrain Internacional, Arriyadia i sporadycznie : Saudi Sport 1i2, Tunesia 1,a teraz doszedł RTA Afganistan pokazując krótko ping pong i łucznictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na kanale Medi 1 TV zaczyna się spotkanie RCA Casablanca - Barcelona ( Hot Bird 13.0°E) 10873 - V - 27500 :brawo:

 

Niedziela, 29 lipca

13:00 New Zealand - Egypt (BBC Olympics/HD)

15:00 Paderborn - Werder Bremen (Sport 1 Germany)

15:00 Blackburn Rovers - AEK Athens (Transilvania Look)

15:30 Mexico - Gabon (BBC Olympics/HD)

15:30 MTK Budapest - Kaposvari Rakoczi (Duna TV /HD)

16:00 Belarus - Brazil (BBC Olympics/HD)

16:05 Brechin City - Rangers FC (BBC Alba)

18:00 Japan - Morocco (BBC Olympics/HD, Arryadia)

18:00 Uruguay - Senegal (BBC Olympics/HD)

18:15 Switzerland - South Korea (BBC Olympics/HD)

18:30 Dnipro - Metalurg D. (2+2)

20:45 Spain - Honduras (BBC Olympics/HD)

20:45 Great Britain - U.A.E. (BBC Olympics/HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam Cyfrę+ z wszystkimi niekodowanymi kanałami z HB i Astry (tuner niededykowany).

Nie mam TVP Sport, bo mam niższy pakiet, a tam nieraz ciekawe rzeczy lecą np. całe mecze koszykówki czy piłki nożnej.

 

Na jakich kanałach mogę oglądać olimpiadę?

W tej chwili to widzę olimpiadę na kanałach: TVP1 HD, TVP2 HD, Eurosport PL, Eurosport Deutchland, Das Erste HD, ZDF HD i kanały o których się nie pisze w dziale "Futbol w TV" czyli Saudi Sport 1, Saudi Sport 2 (tam chyba wszystkie mecze piłki nożnej) no i Arriada (różne dyscypliny, coś w stylu Eurosportu)

 

Jakie kanały FTA serwuję jeszcze olimpiadę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Ictimai, także ok.1 w nocy widziałem retransmisję kolarstwa na Rai Sport 1.

Brazylia-Australia na Saudi Sport 2

saudisport2.png

@andi Nieprawda, wczoraj np.wieczorna siatkówka kobiet była FTA na żywo.

Ten sam mecz również na Bahrain Internacional.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...