Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek14 co do Intelsata to tego satelity nie da się odbierać w Polsce wynika to z warunków geograficznych i nawet gdybyś zastosował 100 m antenę to nie złapiesz tego satelity, ale i tak na tym satelicie jest tylko 8 czy 9 kanałów.

 

Dziś o 20.00 mecz siatkarskiej Ligi Mistrzów ACH Volley BLED - Zenit Kazań na SLO TV2, a jutro od 9.45 narciarstwo alpejskie, o 11.45 biegi narciarskie - sprinty kobiet i mężczyzn też na SLO TV2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

SLO-TV2

Sobota, 14.02.

8.40 MŚ: biathlon-sprint

9.45 MŚ: narciarstwo alpejskie (K) slalom-1.przejazd

11.10 MŚ: biathlon-sprint

12.20 biegi narciarskie 10km (K)

13.15 MŚ: narciarstwo alpejskie (K) slalom-2.przejazd

15.55 skoki narciarskie - PŚ z Obersdorfu

19.55 koszykówka - liga NLB: Helios-Crvena Zvezda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offtopic

 

janusz080, nie żebym coś sugerował, ;-) ale moim zdaniem powinieneś współtworzyć rubrykę 'SPORT W TV' na Satkurier.pl. Odciążyłbyś trochę Mr. Orbitę, rozszerzył trochę tamten dział o inne dyscypliny itp. z korzyścią dla nas wszystkich. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiorę tu głos - być może byłby to dobry pomysł. Jeśli @janusz080 masz czas i chęci - możesz spróbować odezwać się do naczelnego na jsulisz [malpa] satkurier.pl i może udałoby się dogadać w sprawie jakiejś współpracy, bo nie ukrywam, że w tej chwili Futbol w telewizji to tylko kula u nogi dla mnie, mam wystarczająco dużo innych obowiązków, a po wycofaniu się ze współpracy serwisu futbol.pl cały sens przygotowywania tych zestawień (a raczej - uzupełniania LJ o poprawki dotyczące polskich kanałów i ew. inną drobnicę) jest dla mnie znikomy i ciągnę to na siłę. Nie mówię, że się musi udać - nie jestem szefem i nie wiem co on na to powie, ale spróbować można ;) Niestety profesjonalne wykonanie takich zestawień jest dość czasochłonne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Orbita niekoniecznie sam janusz080 miałby to robić - mogłoby więcej osób pomagać w tworzeniu tego działu. Jedynie ktoś chętny, kto może poświęcić trochę wolnego czasu, musiałby to koordynować i na bieżąco do Ciebie wysyłać.

 

Widać było ostatnio, że się trochę nie 'wyrabiałeś' ze "Sportem w TV" ;-), stąd moja inicjatywa.

 

Chętne do współpracy osoby mogłyby na przykład w osobnym, najlepiej, przylepionym temacie na forum pisać TYLKO posty z informacjami o transmisjach wydarzeń sportowych, ktoś by to opracowywał i co kilka dni przysyłał do Ciebie już gotowe zestawienia w formacie TXT/HTML/XLS, które wrzucałbyś na stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też jakaś koncepcja jest, tylko osoba zbierająca to musiałaby zebrać także nicki osób, które przysłały informacje. Niestety wiem, że składanie nie jest łatwą sprawą - widzicie ile tego w weekendy jest. Oczywiście wykazy u nas są tworzone w oparciu o LJ, więc są trzy opcje - albo ktoś będzie to w stanie poskładać w taki sam sposób, mieszając LJ z tym, co będzie tu, albo olać LJ i tworzyć tylko zestawienia w oparciu o informacje z forum (o ile komukolwiek będzie się to chciało wrzucać), albo po prostu pozostać jak jest - LJ + drobne poprawki i robię ja, ale mogą się trafiać drobne przerwy w publikacji zestawień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Dubai Sport 1(Badr, Nilesat) o 20.30 mecz Bundesligi Hoffenheim - Bayer Leverkusen, a jutro na tym samym kanale o 15.30 mecz Hertha Berlin - Bayern Monachium, a na Dubai Sport 2 (Badr, Atlantic Bird), mecz Bochum - Schalke 04 o 15.30.

Jutro: mecz towarzyski Salzburg - Dinamo Zagrzeb na Salzburg TV o 14.30 na Astrze 19.2 E

Mecz Pucharu Anglii Swansea City - Fulham o 13.45 na ITV 1, ITV Wales, Ulster Tv, Astra 28.2 E

Na ERT World (Hot Bird) mecz ligi greckiej Olympiacos - Aris Saloniki o 18.00

Mecz ligi francuskiej PSG - St Etienne o 21.00 na kanale Kanal A (Turksat 42.0 e), wczesniej o 19.00 mecz Bordeaux - Grenoble

Na DSF (Astra 19.2 E) mecz Pucharu Anglii Watford - Chelsea o 18.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Można byłoby zrobić rubrykę "Weekend ze sportem", w której umieszczano by głównie kanały niekodowane, z kodowanych na pewno polskie i może jakieś płatne pakiety. Chętni na pewno się znajdą. Kilka osób wystarczyłoby chyba. :D Ja też mógłbym się tym zająć. :wink: Można by pogrupować np: sporty zimowe, piłkę ręczną, piłkę nożną zostawić jako "Futbol w telewizji". Z tym przypiętym tematem to nawet dobry pomysł. Kilka osób zgłosiłoby się do tego i wrzucałyby do tego tematu info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela :

Godz. 12.30 Ajax - Feyenoord na kanale Alfa TV Macedonia

Godz. 15.00 Juventus - Sampdoria na kanale OBN BiH

Godz. 15.30 Everton - Aston Villa na kanale DSF

Godz. 17.00 Borussia Dortmund - Energie Cottbus na kanale Dubai Sport 2 i HSV Hamburg - Arminia Bielefeld na kanale Dubai Sport 1

Godz. 17.00 Lyon - Le Havre na kanale Kanal A

Godz. 17.30 Derby Country - Manchester United na kanale DSF

Godz. 20.30 Inter - Milan na kanale BBC Three i OBN BiH

Godz. 21.00 Monaco - Marsylia na kanale Kanal A i Nasa TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andi12 jak widać aż rwie się do współpracy :-D

 

Proponuję taki wygląd zestawienia:

LJ + drobne poprawki + polskie kanały + informacje dostarczane przez użytkowników w osobnym temacie (np. 'Sport w Satkurier.pl')

 

Wykaz kanałów zostawiłbym bez zmian, bo ten robiony przez Mr. Orbitę jest dobrze zrobiony.

 

Co do formy postów w tym przylepionym temacie, to ustaliłoby się jakiś schemat. Na przyklad:

WYDARZENIE - DATA - KANAŁ - SATELITA - KODOWANIE/FTA - NICK

 

Łatwo w taki sposób pisane posty później się sortuje np. w Excel'u czy Calc'u z pakietu OpenOffice.org - BTW: polecam ten pakiet. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...