Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze dodam do rozkładu na dziś :

-od 19:45 Gimnàstic - UD Almería na Multideporte 3.

Tak się jeden z drugim martwił że kanały Multideporte zakodowane. A jednak nie! Dodam jeszcze że na Multideporte 1 mecz Brazylijskiej Paulisty

20:00 Catanaduvense - Palmeiras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport + chyba nie jest fta ??

 

Canal+Sport Francuski ma okienka w kodowaniu kanału przeważnie od pon-pt od 18 do 20. Niekiedy leci tam WWE,NHL w powtórce, a przeważnie jakieś dyskusje(chyba magazyny ligi francuskiej) . Nie zawsze jednak jest odkodowany. Jak jest jakaś relacja live w danych godz. to kanał jest zakodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć na kanale Silemani TV z NSS 12 57E 11572 V SR 1250 DVBS2 pokazują SERIE A dokładniej ponoć był tam mecz Juventus-Roma.

 

Mecz Juve-Roma był w ramach Pucharu Włoch. Raczej ten kanał nie pokazuje meczów Serie A. Jeszcze na tym kanale ponoć był mecz Milan-Lazio

 

 

 

Dodam że właśnie teraz na Fox Sports HD na 30w zaczyna się mecz All Stars Game NHL

 

71024256179664831707.jpg

 

48606048961914390944.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy na fox sport hd leci regularnie NHL, gdzie mozna znalezc program bo w google znajduje ale na USA a na Europe nie moge znajsc... moglby ktos pomoc

 

 

Z tego co słyszałem podczas meczu NHL na Fox Sports HD to mają pokazywać 5 meczów w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy interesuje kogoś druga liga francuska na żywo ligue2? Chodzi o piątkowe mecze tymbardziej że w piątki raczej nie ma ciekawych transmisji fta

Transmisji FTA nigdzie nie znajdziesz mecze są tylko na serwisowych kanałach CFOOT w ofercie satelitarnej Canalsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam C+ niestety bez kanału Sportklub, zobaczę gdzieś mecz środowy Valencii z Barceloną z kanału FTA?

Sry za post pod postem, ale znalazłem kanał FTA na którym będzie mecz. Jest to kanał TRT 3 Spor i TRT HD. Tylko jak takie kanały mieć? Jestem całkiem zielony w tych sprawach. Szukałem tego kanału, ale znalazłem tylko jakiś TRT turecki.

 

Tak więc proszę o jakieś instrukcję, co trzeba zrobić? Trzeba będzie kręcić anteną jakoś? Nie obejdzie się bez tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...