Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi się właśnie wydawało, że kanał jest trudno dostępny w Polsce, wczoraj na Arryadia była transmisja spotkania Wybrzeże Kości Słoniowej - Maroko, kanał Tunisia 1 wczoraj transmitował bardzo ciekawy turnie piłki ręcznej z udziałem francuskich drużyn m.in PSG , Chambery i Dunkierki, nie wiem czy dziś będą jakieś mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja 15W Telstar znowu daje FTA dosyły z meczów NFL :) 19:00 dla FOX Sports HD mecz Carolina - Seattle. Prawdopodobnie mecz o 22:15 też będzie :) Telstar 12 @ 15W 12573 V 2900 3/4 DVB-S2 8PSK.

Tak dla informacji na ESPN International tez z tej pozycji (ID Syndication 902) mecz New Orleans - Atlanta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15:00 Rosja U21 - Bułgaria U21 Russiya 2

16:00 Uzbekistan - Jordan EuroSport Germany

17:00 Rosja - Izrael Russiya 1

18:00 Armenia - Dania Armenia TV

18:15 Portugalia U21 - Polska U21 RTPi

18:30 Niemcy U19 - Grecja U19 EuroSport Germany

19:00 Gruzja - Finlandia 1TV Georgia

20:00 Rumunia - Turcja GSP TV, Star Turk, Xazar TV

20:00 Hiszpania - Chile Sport 1 Germany

20:00 Malta - Bułgaria BNT 1

20:15 Słowacja - Bośnia Hercegowina Face TV

20:30 Macedonia - Szkocja BBC One

20:30 Węgry - Estonia KanalTurk

20:45 Włochy - Czechy Rai 1

20:45 Wyspy Owcze - Niemcy ARD Das Erste/HD

21:00 Białoruś - Francja TF 1, Russiya 2

 

EDIT:

 

Obecnie na JSC Sport 1 Turcja - Białoruś (Mistrzostwa Europy Kobiet - Play Offy)

od 20:00 Chorwacja - Holandia

 

Na kanale Face TV obecnie rajd po stadionach Rosja - Izrael, Litwa - Liechtenstein, Armenia - Dania, Kazachstan - Szwecja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie.

Oglądam sobie właśnie ITV i mec Anglia-:-Ukraina, w przerwie była reklama/zapowiedź Ligi Mistrzów w ITV3 (kanał ogólnodostępny), pokażą tam mecze :

ManU -:- Bayer L. 20:40 wtorek

Barcelona -:- Ajax 20:40 środa

 

Przecież rok temu mieli prawa do tylko jednego meczu we wtorek i to na ITV.

Czy coś się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD na pewno nie jest odkodowany. A SD jest zazwyczaj kodowany wtedy, wczoraj o dziwo był wyjątek i mecz był FTA (na SD tylko).

Byl artykuł na SatKurierze ze państwowa tv RAI została zaskarżona za kodowanie emisji swoich kanałów z różnych wydarzeń na satelicie HotBird, spór ten przegrali i od teraz NIBY mają być odkodowane kanały RAI ogólnodostępne z HB. Mam nadzieje ze to prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie tv Italia 1, Rete 4 i Canale 5 brak transmisji meczu Ligi Europy, wiec nie ma co liczyc na Lazio - Legia. Czyzby zrezygnowali z pokazywania meczow LE na ogolnodostepnym kanale?

 

Wybrane mecze LM i LE transmitowane na kanalach 1+1 i 2+2 maja takze leciec na stronie http://www.prosport.tsn.ua

http://prosport.tsn.ua/sport/na-1-1-ta- ... 11158.html

 

Zapewne bedzie blokada na IP ale w tej chwili na koncie tej strony na youtube http://www.youtube.com/user/prosport?feature=watch mozna ogladac mecz ligi ukrainskiej Karpaty - Szachtar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...