Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Transmisje od wczoraj są w CT Sport, który jest dostępny w czeskim DVB-T.

 

Plan transmisji pierwszych trzech dni turnieju.

 

Sobota - 15 czerwca

18:25 BIAŁORUŚ - CZECHY

 

Niedziela - 16 czerwca

18:25 CZECHY - LITWA

 

Poniedziałek - 17 czerwca

12:25 LITWA - BIAŁORUŚ

18:25 CZECHY - CHORWACJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, z jakiej satelity najłatwiej odebrać kanał Rossiya 2?

Kiedyś ktoś wspominał że na 60.0°E (11635 - V - 29700) kanał jest niekodowany, a odbiór w Polsce jest dość dobry

Czy Rossiya 2 z tego tp. jest dalej FTA?

Na tej (60.0°E) satelicie 11463 - V - 1000 kanał jest ponoć FTA ale czy odbiór jest możliwy?

 

Znalazłem jeszcze info że kanał jest na 66.0°E z 12605 - H - 1025 i też jest FTA

 

Przypomnę tylko że Rossiya 2 będzie transmitować na żywo walkę Krzysztofa Włodarczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie najłatwiejszym dostępem do odebrania w Polsce kanału Rossiya 2 jest za pośrednictwem satelity Yamal 202 (49°E) z pasma C .

Z 60 E jest kodowana, a na 66 E nadaje tylko Moskva 24 . Dość często trafia się przekaz sportowy dla Rossiya 2 na Yamal 201 (90°E) z 10965 V 1024 3/4 z dość mocnym sygnałem na Płd wschodzie Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość często trafia się przekaz sportowy dla Rossiya 2 na Yamal 201 (90°E) z 10965 V 1024 3/4 z dość mocnym sygnałem na Płd wschodzie Polski.

@Robsat a czy trafiały się na tym dosyle dla Rossiya 2 przekazy Premiere League bo wiadomo że ta liga gości na tym kanale czy nigdy sie takie nie pojawiały tam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, z jakiej satelity najłatwiej odebrać kanał Rossiya 2?

Zaciekawił mnie artykuł a w szczególności podpunkt 12.o abonamencie NTV Plus.

http://radiacja.blogspot.com/2012/04/ro ... ierac.html

Trudno złapać Rossiya 2 więc czy nie prościej kupić jednorazowo kartę za 60 zł i mieć do niej dostęp

bezpłatnie + do 13 innych ciekawych kanałów również sportowego NTV Plus Sport Sojuz z 36 E gdzie można

tego satelitę łapać w Polsce na małej antenie .

Pakiet Startowyj:

http://www.ntvplus.ru/about/news.xl?id=64140

Skoro większość tunerów obsługuje karty Viaccess PC4.0 na programy erotyczne kalkuluję że obsłużą kartę NTV Plus.

Konwerter łatwo kupić kosztuje od 35 zł do 50 zł i zezować go jak w opisie z 42 E lub 28E:

http://radiacja.blogspot.com/2011/10/ro ... ziast.html

Pozostaje kwestia jak kupić taką kartę :rosyjskie allegro lub ktoś znajomy z Rosji może ktoś z forumowiczów pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro większość tunerów obsługuje karty Viaccess PC4.0 na programy erotyczne kalkuluję że obsłużą kartę NTV Plus.

Konwerter łatwo kupić kosztuje od 35 zł do 50 zł i zezować go jak w opisie z 42 E lub 28E

Kolego tylko pamiętaj że do odbioru pakietu NTV potrzebny konwerter kołowy.

Poza tym nie lepiej poszukać streamu w necie ? Ja w tej chwili znalazłem już trzy stu procentowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...