Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientuje się ktoś kto będzie transmitował Dakar w tym roku? Na razie tylko wiem o Eurosportcie, ale coś w tym roku słabo z transmisjami u nich. Dakar zaczyna się 5 stycznia, pierwszy raport live jest dopiero 7, ale niestety nie ma nigdzie w planach dłuższych transmisji live. Może będzie więcej transmisji na późniejszych etapach? Wiem też, że rok temu dość dużo transmisji miał któryś z kanałów France 2 lub 4, nie wiem jak wygląda to w tym roku. Widziałem również zapowiedzi Dakaru na CT Sport! Czy wie ktoś coś o innych kanałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawił się na 8W kanał T.Sport (11178.50 H 27500 3/4), który zdaje się być kanałem z Tunezji, i na razie jedynie coś facebook na jego temat wie(a pokazuje, że mają prawa do BPL, LFP, Serie A itp. link: https://www.facebook.com/tunspots) + te kanały o których pisał @gringo.

 

Świetna wiadomość mam nadzieje że będzie niekodowany bo najbardziej liczę na mecze LFP :jupi:

 

A kanał powinien być na 99% tunezyjski bo jest napisane na facebooku że nadają ligę tunezyjską i myślę że nikt by tego nie transmitował poza Tunezją

Po dobrej wiadomości kanał przeniesiono na Nilsata 7 W z wiązką trudno dostępną w Polsce i już do jego odbioru trzeba dysponować anteną około 150 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu złapałem na 85 cm Eutelsata 8 West i na podanym transponderze jest kanał T.Sport ale jest na razie tylko animacja z logo kanału, a w prawym górnym rogu jest logo telewizji.Więc nie wiem czy to tylko reklama czy tam też będzie kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra iście piłkarski weekend na antenie TRT 3 Spor (42 E).

Sobota:

13.30 Brighton-Newcastle United

16.00 Macclesfield Town-Cardiff City

18.00 Catania-Torino

20.45 Lille-Nimes

Niedziela:

15.00 Milan-Siena

20.45 Arras-PSG

Puchar Anglii,Francji,dwa mecze Serie A.To wszystko FTA.Nasz TVP Sport powinien się od nich uczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to wielkiego jeszcze w jakimś obcym języku. Mam tnk hd i płace 19zł miesiąc więc około 60gr dziennie i także mam na nsport ligę włoska ligę mistrzów wtorki środy ligę europy itd itd orange sport puchar francji ,puchar niemiec, liga portugalska i tvp sport puchar hiszpanii. także w skrócie. Kiedyś też się bawiłem w mecze fta ale nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...