Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liveonsat juz dodal niektore parametry z jakich beda transmitowane mecze el. LE, polecam zajrzec samemu, narazie dla 4 meczow, z czego jak co roku San Marino TV z 13E bedzie transmitowac mecze druzyn ze swojego kraju i za to im chwala. W Polsce moze byc problem z transmisjami meczow poczatkowych rund - patrzac na to co wyprawiaja Polskie druzyny odnosnie transferow, to powinni zaklepywac te prawa jak leci, bo pozniej, jak el. wejda w decydujace fazy, to tych druzyn moze juz nie byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiera ktoś ten przekaz? bo ja na antenie 100cm. sygnału brak

Eutelsat W1 (10.0°E)

Frequency: 11018 - Pol: H - SR: 13235 - FEC: -

Category: Sport - Football

Transmitted in: MPEG-2 4:2:0 (PAL)

Comments: Toronto-New York Red Bulls(s2,hdtv)

Sorry, że dopiero teraz ale mogę potwierdzić, że mecz był bo sam oglądałem na mojej 90-tce.

 

Eutelsat W1 (10.0°E)

11542MHz, pol.V SR:2816

ID: POL WAR 018

Starcie Tytanów Gala Boksu w Łodzi FTA

 

 

a czyj to był przekaz?

 

Ten przekaz był Canal+ jeśli się nie mylę - ci sami komentatorzy...

 

 

Liveonsat juz dodal niektore parametry z jakich beda transmitowane mecze el. LE, polecam zajrzec samemu, narazie dla 4 meczow, z czego jak co roku San Marino TV z 13E bedzie transmitowac mecze druzyn ze swojego kraju i za to im chwala. W Polsce moze byc problem z transmisjami meczow poczatkowych rund - patrzac na to co wyprawiaja Polskie druzyny odnosnie transferow, to powinni zaklepywac te prawa jak leci, bo pozniej, jak el. wejda w decydujace fazy, to tych druzyn moze juz nie byc.

No tutaj się muszę zgodzić i dlatego też się nie boję o te mecze, napewno je zobaczymy bo wszyscy wiedzą to o czym piszesz i widadomo, że pierwszy dwumecz dla polskich drużyn może być równie dobrze ich ostatnim. Jak się na to patrzy to naprawdę, chyba najsłabszy mistrz polski od lat (nie, żeby poprzednicy stawiali wysoko poprzeczkę) ale fakt faktem, dotarcie do trzecich rund w obu przypadkach uznam za sukces...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...