Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Metro sat to śmieciowy kanał włoski z Hot Birda z regionu Kalabrii i jeśli jakieś mecze będą to warto przyjrzeć sie kanałowi RTB ale z 24.5°W posiadający stronę http://tv.rtb.bf/ można tam też podejrzeć na żywo stream tego kanału.

 

Przyznaje sie do błędu. [....]na pewno nie jest to kanał z Burkina Faso.

 

No to drugi błąd.

 

a to Twój pierwszy. to error na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilo sie zamieszanie z tym kanalem Mestrosat, trzeba to uporzadkowac:

1 Sportonsatlive, podaje ze kanal Mestrosat z Hot Birda o parametrach 11604- H - 27500, pokaze we wtorek FTA mecz LM Napoli - Chelsea

2 Sportonsatlive podal nazwe kanalu ktora sie pojawia szukajac tego kanalu (ID), kanal nazywa sie de facto RTB

3 Kanal RTB (ID: Mestrosat) nadaje z wyzej podanych parametrow, jest kanalem z Burkina Faso

4 Kanal RTB nadaje na Hot Birdze od konca grudnia 2011, oprocz tego nadaje takze FTA z 24.5W

5 Kanalu RTB z Burkina Faso nie nalezy mylic z kanalem RTB International, ktory takze nadaje z Hot Birda ale z innych parametrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to rozpisałeś @aboutreka. Jest tylko jeden problem - czemu aktualnie nie nadawany jest tam zwyczajny program tylko promo kanałów erotycznych. Sam zaczynam się gubić co do tego kanału, ale może być tak że na HotBirdzie ten kanał nadawać właśnie takie programy;) a na 24,5W właśnie nadawać właściwy program z LM. I tego się obawiam.

 

@gringo możesz mieć rację. Kiedyś taka sytuacja była z kanałem Nessma i AIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale ja się już zaplątałem, czy w ogóle ktoś ma jakieś konkretne informacje czy i gdzie ten kanał jest na którym podobno ma być ten mecz?

Czy ktokolwiek już go w ogóle złapał i ma pewność że o ten kanał chodzi? Bo jeśli nie to naprawdę wątpię żeby tam miał być jakikolwiek mecz i jednak chyba lepiej będzie chwicić Eutelsat albo Turksat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ale przecież ten mecz Napoli -Chelsea będzie można zobaczyć na 7 e na RST1 SENEGAL lub GRTS GAMBIA lub ORTMALI .Na tych kanałach to pewne bo one juz pokazywały LM......a wy dyskutujecie nad tym czy cos sie tam pojawi czy nie.Mądrzejsi będziecie po 20.45 we wtorek :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartolinos przecież ten kanał Metrosat nadaje cały czas reklamy kart erotycznych, na kingofsat jest błąd

 

Przyznaję się do błędu i zwracam honor. Zwykle informacje z kingofsat mnie nie zawodziły, a tu jednak klops :oops:. No cóż, pomyłka - ludzka przypadłość.

 

 

 

@anttys odbierasz ten Rah-e-Farda na 70cm? Jeśli tak to czy jest jakiś zapas sygnału. Może bym się z 60 przejechał tam? Mieszkam na pograniczu województwa opolskiego/śląskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na 120 Laminas mam problemy Rah-e-Farda .....reszta ladnie chodzi ze wschodu np NTV, STAR TV itp.....jest jakis myk na ten trnasponder...moze skos konwertera.....mam obrotke.....konwerter jakim dysponuje to BECK 0,1db.Poprosze o jakies rady .......mieszkam okolice Suchej Beskidzkiej.

 

 

udało mi sie złapać ten kanał Rah-e-Farda mam 37% i nie da sie oglądać bo strasznie szatkuje...ale jedno zauważyłem gdy jest pochmurna pogoda to sygnał jest a gdy świeci słonce to sygnału nie ma.......możecie mi powiedzieć dlaczego?Co mi da wymiana konwertera na Inwerto Black Ultra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne na 120 cm powinno już chodzić u mnie zmiana konwerterów nie dała rezultatów a próbowałem Maximuma SF-100 i Inverto Blacka

zalecanych na Turksata na mojej setce cały czas mam tylko ślady sygnału. Próbuj podpiąć może inny tuner np. pożycz od znajomego możne czułość głowicy nie pozwala obejrzeć Tobie tego kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zapomnijcie o tym żę będziecie mieli mecz LM na 13E, jak by pokazywali to bysmy wiedzieli o tym już dawno

A najwygodniej obejrzeć na Rai2. 16:9 + fajny włoski komentarz a nie po francusku i w 4:3.Trzeba korzystać z dobrodziejstw losu.Resztę sami sobie dopiszcie...

tak szczególnie że na Rai2 wszystkie mecze z LM są kodowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...