Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Udało mi się złapać potrzebne kanały z Eutelsata W3A, a oprócz tego znalazłem kanały NTV SPOR i TRT 3. Czy jest szansa, aby na którymś z tych kanałów złapać ligę turecką, a konkretnie oglądać mecze Trabzonsporu w FTA?

 

Nie spotkałem się jeszcze z kanałami FTA ani z feedsami z meczem tureckiej Super Lig w tym sezonie więc ciężko będzie o mecze Trabzonsporu FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mg98 widzę że interesuje Cię piłka nożna to ustaw sobie astre 19east tam jest futbolu dosyć są kanały canal plus nazywają się multi deporte. Wszystkie ligi masz fta. Niemiecka angielska teraz leci na żywo. Brazylia teraz leci na żywo. Za chwilę holenderka na żywo i włoska itd itd. Meczy full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przydatne informację. A czy na Multideporte można spotkać ligę argentyńską, a czy można ją tylko oglądać z 40st. zachód?

 

Jeśli chodzi o piłkę to interesują mnie liga hiszpańska, którą odbieram z Canal+, liga mistrzów i trochę liga turecka i liga argentyńska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argentynska tez jest chyba na tych multideporte

 

Na Multideporte widać ligę brazylijską, a konkretnie mistrzostwa stanowe. Ligi Argentyńskiej na razie nie pokazują. Zobaczymy za tydzień.

Najpewniej ją spotkać na 7W i 26E na kanale Al Jazeera Sport 1 - FTA. Nie wiem jak z kanałem Canal 7 TV Publica z 40,5W bo nigdy o nim nie słyszałem.

 

EDIT: Ten kanał Canal 7 nadaje z satelity NSS w/g tych informacji viewtopic.php?f=97&t=16256 pasmo Ku w Polsce nie do odebrania, a pasmo C od anten 120cm. Zależy jednak w jakiej ten kanał wiązce nadaje.

 

Jeśli masz SportKlub z Cyfry to pokazuje on Ligę Argentyńską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś

Piłka nożna:

14.30 Psv Eindhoven - De Graafschap Samanyolu Haber tv

14.30 Wolwerhampton - West Bromwich Multideporte

15.30 Augsburg - Nurnberg TRT Haber,TRT HD,Dubai Sport 2

17.00 Aston Villa - Manchester City Russia 2

17.00 Nice - Psg SportItalia 1

17.30 FC Koln - Hamburger Sv Dubai Sports 2,Multideporte 1,TRT HD

18.00 Valencia - Sporting Gijon NTV Spor,Idman (raczej kodowane)

20.00 Corinthias - Sao Paulo Multideporte 1

21.30 Real Madrid - Levante AZTV,NTV Spor (raczej kodowane)

Według SportonSat wczoraj o 18.00 na kanale TV Zimbo

7° East

12728 - V - 30000

leciał mecz Serie A Udinese-Milan czy może ktoś to potwierdzić ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Zimbo - kanał znajduje się w wiązce skierowanej na Afrykę. Nie dostępny w Europie.

 

Dzisiaj dla tych co nie mają cyfry+ na Sportitalia 2 (12.5w) i CNN Turk (42e) - oba kanały FTA, mecz NBA Boston Celtics - Chicago Bulls o godzinie 21.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś :

Piłka ręczna - Bundesliga

17.30 THW Kiel - TV Hüttenberg Sport1

Koszykówka :

18.00 Cajasol - Real Madryt Sport Italia 2 i Al Jazeera Sport 2

18.00 Cagliari - Pozzuoli Rai Sport 2

Lekkoatletyka :

17.00 Halowy Miting w Karlsruhe Al jazeera Sport 1

Siatkówka :

17.15 Trentino - Modena Rai Sport 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ORTM nadaje tylko pierwsze mecze Ligi Mistrzów, czy nadaje też mecze rewanżowe?

 

Pytam dlatego, że nie zauważyłem na liveonsat informacji o tym że kanał z Mali będzie go transmitował.

Ponieważ nie dotarły do nich jeszcze informacje najczęściej pojawiają się na stronie dzień ,dwa dni przed meczami.

Plan transmisji z LM :

http://www.cfi.fr/pages/champions-league

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał Canal 7 nadaje z satelity NSS w/g tych informacji viewtopic.php?f=97&t=16256 pasmo Ku w Polsce nie do odebrania, a pasmo C od anten 120cm. Zależy jednak w jakiej ten kanał wiązce nadaje.

 

Argentyńska nie tylko na tym kanale leci można też ją spotkac na TyC Sports oraz ale to rzadziej na canal 9. Na tych dwóch kanałach leci też Primera B Nacional, Metropolitana i nie rzadko jeszcze niższe struktury Argentyny oraz Copa Argentina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...