Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, ciężko będzie. Walka może by była na Box Nation z 28,2E ale już kodowane. Może trafi się transmisja na AJS ale z pozycji 7W

czy 26E. Kiedyś walkę Mayweather vs Ortiz pokazywał na żywo Eurosport DE z 19,2E, ale na tym kanale także transmisji brak.

W Polsce obejrzysz galę na Polsacie Sport Extra jeśli cię to interesuje.

 

Jak coś sprawdzaj jeszcze http://liveonsat.com/boxing.php może będą aktualizacje.

 

Właśnie niestety albo i stety mam aby C+ więc z Polsatu nici. Mam ustawione na Hotbird i za bardzo się nie orientuje w kręcenia anteną :| Niemiecką galę się obejrzy prawie w całości bo właśnie Polsat otwarty będzie pokazywał + ARD to :brawo: w niedzielę rano poszuka się coś na galę za oceanem. Dzieki za pomoc wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie Rossiya 2 na 60E może ktoś wypowie się i wklei zapa z tej pozycji tego kanału pamiętam jeszcze rok temu ten kanał był na 40E i tam odbierałem go był kodowany w Bissie więc pytam czemu mieliby przestać go kodować mając prawa do np. ligi angielskiej? Druga sprawa wg. lyngsata kanał nadaję z tej pozycji od poniedziałku do piątku a na weekend przechodzą na Rossiya 1 http://www.lyngsat.com/intel904.html a wiadomo że dwójka atrakcyjne pozycje daje właśnie w soboty czy niedziele stąd moje wątpliwości wszystko wymaga weryfikacji osoby kompetentnej która ma dostęp do tej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niestety albo i stety mam aby C+ więc z Polsatu nici. Mam ustawione na Hotbird i za bardzo się nie orientuje w kręcenia anteną :|

 

No właśnie jeśli za bardzo się nie znasz to nie kręć bo możesz stracić nawet HotBirda. Walki zza oceanu jednak będą na Russia 2 o czym poinformował kolega waldi025. Na AJS nie będzie tamtych walk.

 

Jeszcze pamiętaj, że pozostaje ci net dopóki ACTA nie straszy :lol2: Wielu ludzi związanych ze światem boksu przyznaje się do oglądania walk przez internet gdy nie mają dostępu do danego kanału więc pewnie "zwykli" ludzie też mogą.

 

A i jeszcze nie wie ktoś ile kosztuje antena obrotowa,bo myślę sobie taką kupić xD ;) !

 

Dokładnie potrzebny ci zestaw np. taki http://www.hollex.pl/anteny-satelitarne ... ntena-90cm tylko musisz pamiętać aby to dokładnie ustawić i twój odbiornik sat musi obsługiwać Diseq 1.2 lub USALS. Jednak ważna jest tu do oglądania co do długości anteny - twoja lokalizacja. Np astrę 2D łatwiej odebrać na północy kraju niż na południu i zawsze ten koszt anteny jest trochę mniejszy. Do większych anten jednak stosowany zamiast obrotnicy jest siłownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kANAŁY mULTIDEPORTE są rewelacyjne.według rozpiski na Liveonsat mecze Ligi Europejskiej będą na tych kanałach. :brawo: Bedą to mecze:Salzburg-Metalist,Pilzno-Schalke,LEGIA-SPORING :brawo: Steua-Twente,Trabzonspor-PSV,Hanover-brugge :jupi: Zachęcam więc fanów futbolu do założenia monobloka lub zeza na Astre 19,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzis nie ma zaplanowanej transmisji ale cięzko powiedziec czy to jest spowodowane tym że nie maja praw do LM czy jeszcze nie ustalili programu meczowego, a pozatym mogą nie pokazwyc bo to wypada tylko 1-2mecze o jednej godzinie więc wstawią do C+. Ale trzymam kciuki aby wytrzymali FTA do meczu Legii.

 

Kto wie powinien oglądać i cisza a nie trąbic że coś jest.

 

Jęsli jest oficjalne info na liveonsat o tych kanałach to dyskusja na ten temat u nas na forum nic nie zmieni

 

 

PS

huntelaar5 wysłałem ci PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś sprawdzić czy espn england jest fta na 28 east?

Właśnie ktoś narobił hałasu że ESPN będzie FTA przez weekend a z góry było wiadomo że to tylko dla SKY.Ale tak to jest jak ktoś jest niedoinformowany a później wprowadza w błąd.

Dziś

Piłka nożna:

13. 30 West Ham - Millwall Sport Italia 2

14.00 Milan - Chievo Sport Italia 1

15.30 Schalke-Mainz Multideporte 2

15.30 Bayer Leverkusen - Stuttgart TRT Haber

15.30 Wolfsburg - B. Moenchegladbach Dubai Sports 2

16.00 QPR - Wolwerhampton Multideporte 1

16.00 Spartak Moskva - Molde Russia 2

17.00 Zambia - Sudan Eurosport DE,GRTS,RTS,ORTM,DRTV Int,RTI La premiere

18.30 Hamburger - Bayern Munchen Multideporte 1,Dubai Sports 2

18.30 Manchester City - Fulham Russia 2

19.00 Paris Saint Germain - Evian TV 5 Monde Orient,Sport Italia 2

19.45 Ado - AZ Multideporte 2

20.00 Getafe - Real Madrid Ntv Spor,AZTV (na 90 % kodowane)

20.00 W.K.S -Gwinea Równikowa Eurosport DE,GRTS,RTS,ORTM,DRTV Int,RTI La premiere,ITV 4

22.00 Barcelona - Real Sociedad Ntv Spor,Idman (na 90 % kodowane),Duhok TV (niepewne)

22.30 Portoguesa - Ituano Multideporte 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja narobiłem hałasu o espn england no niestety każdemu może się coś zdarzyć nie myli się ten co nic nie robi. DLA Wszystkich urażonych serdeczne Bóg Zapłać. A jutro idzie na mszę i wrzuccię 10zł na tacę aby ksiądz pomodlił się o Multideporte żeby do trzech Króli były odkodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bolcinho8

Na dzis nie ma zaplanowanej transmisji ale cięzko powiedziec czy to jest spowodowane tym że nie maja praw do LM"

 

w hiszpani prawa na LM do 2015 i LE ma platna platforma DIgital+ czyli canal+.sa tylko dwa mecze na dzien takze nie bedzie raczej na kanalach + Multideporte

 

jutro na c+ mulitdeporte 2 Roma - Inter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ludzie jak wy mnie denerwujecie tym gadaniem tym gadaniem do czego Multideporte ma prawa - a czy jest le a czy jest lm. Macie przez chwilę za darmo a już płaczecie że lm nie pokarzą... za chwile będziecie pytać czy pokażą euro... Macie za darmo, cieszcie się, oglądajcie bo ja szczerze wątpię że do tej le wytrwają te kanały niezakodowane. Spadły te kanały z nieba, a więc trzeba korzystać, ja się tu boję, że już ich jutro może nie być a wy tu gadacie o le etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś :

Koszykówka :

14.45 Artland - Oldenburg Sport1

Piłka ręczna :

20.00 Mecz gwiazd Bundesligi Sport1

Boks :

03.00 Chavez JR - Rubio Sport Italia 2

Siatkówka :

17.30 Vibo Valentia - Piacenza Rai Sport 1

20.30 Busto Arsizio - Modena Rai Sport 1

Tenis :

14.00 Monfils - Simon Super Tennis (ATP 250 Montpellier)

15.00 Włochy - Ukraina Rai Sport 2 (Fed Cup)

16.00 Berdych - Kohlschreiber Super Tennis (ATP 250 Montpellier)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aro

 

Po pierwsze mecz został przełożony z powodu pogody jak to bywa ostatnio we Włoszech, a po drugie ten mecz miał być w ramach Primavera TIM Championship a nie Serie A. Kanały Sportitalia pokazują rozgrywki Primavery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś :

14.30 Heracles Almelo - PSV Eindhoven C+ Multideporte 3 i Samanyolu Haber

14.45 Irak - ZEA Abu Dhabi Sport 1, Al Jazeera Sport Global, Dubai Sports 1 i 3, Al Iraqia TV

15.00 Fiorentina - Udinese C+ Multideporte 1

15.30 Freiburg - Werder Brema C+ Multideporte 2

16.00 Karat - Oman Al jazeera Sport 1

16.30 Bahrajn - Malezja Dubai Sports 1

17.00 Chelsea - Manchester United Russia 2 i Rah-e-farda

17.00 Gabon - Mali Eurosport Germany, DRTV International, RTS 1, ORTM, GRTS Gambia, RTI 1

17.30 Kaiserslautern - FC Koln Dubai Sports 2

18.30 Xanthi - Aris Saloniki ERT World

18.35 Arabia Saudyjska - Korea Południowa Abu Dhabi Sport 1, Al Jazeera Sport Global, Dubai Sports 1, Saudi Sport 1

20.00 Ghana - Tunezja Eurosport Germany, DRTV International, RTS 1, ORTM, GRTS Gambia, RTI 1

21.00 Marsylia - Lyon Sport Italia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...