Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W uzupełnieniu do kolegów, dziś jeszcze:

19:00 Hamburg - Anderlecht: Arena Sport 4, ITV 4

19:00 Rubin Kazań - Wolfsburg: OBN

19:00 Lille - Liverpool: Five UK

21:05 Benfica - Marsylia: Arena Sport 4, M6 Suisse

21:05 Juventus - Fulham: ITV 4, OBN, Italia 1, tak jak pisał kolega robson, ale to może być tylko naziemnie.

Apropo kanału Arena Sport 4.

Jeden z serwisów satelitarnych na głównej stronie pokazuje informacje że ten kanał zakodowano :( . Ja niestety nie mam ustawione na tą pozycję więc nie moge sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem to na tej stronie. Ciekawe, czy jest tak naprawdę, może ktoś to sprawdzi. Ja osobiście nie miałem dostępu do tego kanału, ale leciało na nim sporo fajnych sportów. Jeśli zakodowano, to szkoda, ale chyba mogliśmy się tego spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stało się z Ictimai tylko zakodowali sygnał a co kanału Italia Uno widocznie w poprzedniej kolejce LE Italia Uno zapomniała zakodować sygnał i mecz był FTA wczoraj odkodowali tylko skróty z meczów.

 

Dzisiaj rozpoczynają się Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w Katarze transmisje na Rai Sport Piu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wykazie transmisji na niedizele widze że IRIB 3TV pokaże FTA mecze Barcy z Valencią. Nie wiem na ile to prawa, ale podczas jakiegoś meczu azjatyckiej LM widziałem tam mecz, albo to był jakiś inny kanał ze stajni IRIB a nie IRIB TV 3.

Chyba że rozwiejecie moje nadzieje że zobacze Barce :P

 

Jutro RTPi Academica- Porto o 22:15 , a ERT 18:00 Olympiakos - Gianina.

Pozdr

 

EDIT : Ok już widze że nie jest na Hotbirdzie ten kanał więc nie musicie odpowiadac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halowe MŚ w lekkiej atletyce lecą dziś LIVE na kanałach Al Kass SD i Al Kass HD(!) na Badr 26E (w Wwie na 90cm bezproblemowy odbiór).

Natomiast kto nie ma Polsatu i nie chce oglądać GP Bahrajnu z niemieckim komentarzem i reklamami może oglądać na STREAM-1 (BBCi 2) na Astrze 28,2E (angielski komentarz, dobry obraz i brak reklam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis od 16:00 na TV 7 Tunis nie lada gratka dla fanów afrykanskiej pilki, mecz na szczycie ligi tunezyjskiej pomiedzy liderem Esperance a trzecia druzyna tabeli Etoile du Sahel. Po zakonczeniu tego meczu na tym kanale bedzie mozna zobaczyc mecz ligi tunezyjskiej w pilce recznej.

 

Natomiast o 3:00 w nocy na Eurosport Deutschland najwiekszy bokserski hit pierwszego kwartalu 2010 roku, starcie o pas WBO kategorii połsredniej pomiedzy uwazanym przez wielu (nie przeze mnie) za najlepszego pięsciarza na swiecie Manny Pacquiao a Joshua Clottey'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem pokazywali mecz Arsenalu, ale drużyny juniorów, teraz leci jakiś inny mecz trudno rozpoznać jakie drużyny grają, brak także komentarza.

Dziś :

14.00 Metalurg Z - Metalurg Donieck Inter +

15.30 Bochum - Borussia Dortmund Dubai Sport 2

16.00 Karpaty - Arsenal Kijów Inter +

16.00 Middlesbrough - Newcastle United Sport Italia

18.00 Olympiacos - PAS Giannina ERT World

18.30 Bayern Monachium - Freiburg Dubai Sports 2

19.00 Monaco - Bordeaux Al Jazeera Sport 1 i TV5 Monde Maghreb

21.00 Lyon - St Etienne Kanal A i Al Jazeera Sport 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...