Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Parametry TVE : satelita Hot Bird, częstotliwość - 11 727, polaryzacja - V, SR - 27500, video pid 2931, audio 2932, PCR 2931.

Aktualnie leci mecz De Graafschaf - Feyenoord na Al Jazeera Sport 1 i Alfa TV Macedonia.

O 14.00 Milan - Cagliari na OBN BiH

O 15.30 Ajax - Volendam Al Jazeera Sport 2 i Sport Italia

O 16.00 Bayer Leverkusen - Hamburg Dubai Sports 1 i Kanał 24

O 16.00 St Etienne - Bordeaux Al Jazeera Sport 1

O 16.00 Marsylia - Le Mans Kanal A

O 19.10 Lanus - Boca Juniors Al Jazeera Sport 1

O 20.00 Lille - Monaco Kanal a i Kuwait TV

O 20.00 FC Santos - Botafogo Sport Italia 24

O 21.30 River Plate - Banfield Al Jazeera Sport 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry TVE : satelita Hot Bird, częstotliwość - 11 727, polaryzacja - V, SR - 27500, video pid 2931, audio 2932, PCR 2931.

Aktualnie leci mecz De Graafschaf - Feyenoord na Al Jazeera Sport 1 i Alfa TV Macedonia.

O 14.00 Milan - Cagliari na OBN BiH

O 15.30 Ajax - Volendam Al Jazeera Sport 2 i Sport Italia

O 16.00 Bayer Leverkusen - Hamburg Dubai Sports 1 i Kanał 24

O 16.00 St Etienne - Bordeaux Al Jazeera Sport 1

O 16.00 Marsylia - Le Mans Kanal A

O 19.10 Lanus - Boca Juniors Al Jazeera Sport 1

O 20.00 Lille - Monaco Kanal a i Kuwait TV

O 20.00 FC Santos - Botafogo Sport Italia 24

O 21.30 River Plate - Banfield Al Jazeera Sport 2

 

A czym się różni TVE Internancional Asia od zwykłego TVE Internancional? Jest jakaś różnica programowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Astry 19.2 E nie, ale z Astry 28.2 E są mecze FTA Arsenal - Roma na ITV4, Inter - Manchester United na ITV1, ITVHD, Ulster TV, ScottischTV, 2M National (Eutesat 21.6 E). Co do różnic między kanałami TVE to Ja takich różnic nie zauważyłem, oka kanały nadają praktycznie to samo, chyba, że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Będzie można zobaczyć we wtorek mecz Ligi Mistrzów na jakimś kanale dostępnym FTA na satelicie Hot Birda (13) lub Astra (19) ???

Chodzi mi tylko o wtorkowe mecze.

Wiem, że w środę na SAT 1 (Astra) jest mecz Sporting Lizbona - Bayern Monachium.

 

Niestety nie bedzie na wikipedii jest lista nadawców transmitujących mecze wtorkowe i środowe wg. krajów i nie znalazłem tam żadnego kanału z wymienionych przez Ciebie satelit

dla zainteresowanych:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_UE ... oadcasters

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi co ty za głupoty piszesz. Zastanów sie troche. Mecze na : ITV1, ITVHD, Ulster TV, ScottischTV to mecze z Astry 2D a więc nieosiągalne czestotliwosci w Polsce, chyba że ukradniesz talerz NASA 300cm 400cm , 2M National - a ten kanał na 21.6e również nie jest do odbioru w polsce - jest nadawany wiązką afrykańska - a wiec ogarnij sie zanim cos napiszesz, bo nikt tego nie odbiera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj wspominał o Alfa TV Macedonia ;) Bardzo ciekawy rodzynek na satelicie Eutelsat W2 - 16E, nadaje na częstotliwości 12.726 V SR=30000 FEC=3/4. Na obecną chwilę kanał leci 100% FTA, tak więc nawet nie kodują wybranych pozycji programowych. Jak ktoś chce się dokładniej zapoznać, jakie prawa sportowe ta telewizja posiada, to niech zrobi KLIK ;)

 

Chyba coś źle zrozumiałeś... Sport1 jest teraz zakodowany i raczej jest niemożliwe żeby na ponad tydzień taką promocje zrobili. Skąd masz takie informacje?

No nie wiem,ale wlasnie na stronie glownej tego kanalu,do ktorego link dalem w poscie jest tak napisane.W kazdym razie o ile nie teraz to jest wlasnie napisane na liveonsat,ze m.in. w piatek 27-go lutego o 20:30 bedzie na tym kanale mecz Bundesligi FTA(Fc Cologne-Arminia Bielefeld) a w sobote Premiership:Everton-West Bromwich.

A ja skonkretyzuję ;) Jest to promocja dla abonentów Canal Digital nie posiadających tych kanałów w swoich pakietach. Tak więc jak już wspomniano, o przerwie w kodowaniu na satelicie nie ma żadnej mowy. :)

 

Parametry TVE : satelita Hot Bird, częstotliwość - 11 727, polaryzacja - V, SR - 27500, video pid 2931, audio 2932, PCR 2931.

Aktualnie leci mecz De Graafschaf - Feyenoord na Al Jazeera Sport 1 i Alfa TV Macedonia.

O 14.00 Milan - Cagliari na OBN BiH

O 15.30 Ajax - Volendam Al Jazeera Sport 2 i Sport Italia

O 16.00 Bayer Leverkusen - Hamburg Dubai Sports 1 i Kanał 24

O 16.00 St Etienne - Bordeaux Al Jazeera Sport 1

O 16.00 Marsylia - Le Mans Kanal A

O 19.10 Lanus - Boca Juniors Al Jazeera Sport 1

O 20.00 Lille - Monaco Kanal a i Kuwait TV

O 20.00 FC Santos - Botafogo Sport Italia 24

O 21.30 River Plate - Banfield Al Jazeera Sport 2

Alfa TV Macedonia (Eutelsat 16E), OBN BiH (Amos 4W), Sport Italia (Atlantic Bird - 12.5W), Sport Italia 24 (Atlantic Bird - 12.5W), Kanal A (domyślam się, że chodzi o kanał turecki - satelita Turksat 42E). Te stacje, które wymieniłem są osiągalne w Polsce bez większych problemów na standardowych antenach o średnicy 80 cm. Jednak bez obrotnicy ciężko będzie to wszystko odebrać, no chyba, że ktoś już ma wprawę w przestawianiu swojej anteny. O odbiorze pozostałych nie ma szans, no chyba, że dysponujemy min. 2-metrowym kolosem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafix za rady, Ja niestety nie posiadam obrotnicy, ale mam dużą antenę 200cm więc odbieram większośc tych kanałów, jednak muszę się sporo namęczyć aby przestawić antenę na odpowiedniego satelitę.

Dziś : 2 liga Niemiecka mecz St Pauli - Kaiserslautern 20.15 DSF

Jutro MŚ w Narciarstwie Klasycznym sprint K i M od 12.45 na SLO TV2 i ARD

LM - Arsenal - Roma ITV 4 20.45

Inter - Manchester United 2M National, bTV, ITV 1, ITV 1 Wales, Scottish TV, Ulster TV, ITV HD o 20.45

Środa LM - Chelsea - Juventus Rai Uno

Real Madryt - Liverpool Arryadia 2, bTV, Canal 7 TV Publica.

Sporting Lizbona - Bayern Monachium SAT1.1 Germany, CNN Turk. Wszystkie mecze o 20.45.

Puchar Anglii Middlesbrough - West Ham (powtórka) o 21.10 ITV 1, ITV 1 Wales, Ulster TV, ITV HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC World na pewno nie pokazuję ligi angielskiej (najwyżej skróty), Direct 8 pokazuje czasem Copa Libertadores, spotkania towarzyskie itp. Ligi europejskie FTA można zobaczyć m.in. na ERT World (grecka), Lider TV AZE (transmisje często kodowane, angielska i francuska), SLO - TV 2 (też często kodowane choć nieraz było nawet całe spotkanie, angielska), ZDF i ARD (mecze reprezentacji niemiec, mecze niemieckich drużych w pucharze UEFA) i to chyba tyle, jeśli się myle to proszę mnie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mecz Ligi Mistrzów będzie zapewne można obejrzeć na kanale RTNC z pozycji 36 st. wschód, 11,641, h, 2532, 3/4. Na jesieni pokazywali po dwa mecze FTA z każdej kolejki(we wtorki i środy), więc teraz powinno być podobnie. Problem tylko w tym, że strona tego kanału chyba nie istnieje(to stacja z Demokratycznej Republiki Kongo...) i ciężko znaleźć program na ten kanał. Ale myślę, że jutro nadadzą któryś z meczów, prawdopodobnie Inter-Manchester United. Sygnał tej stacji jest na tyle silny, że w Polsce nie ma problemu z odbiorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...