Skocz do zawartości

Serwisy Internetowe


toto67
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że można założyć nowy wątek odnośnie Serwisów Internetowych które testujemy na dekoderze PVR PEACE 500 GB. Ja mimo dobrej instalacji mam częste problemy z uruchomieniem serwisów. Jeśli już załapie to nawet fajnie chodzą dwa jak do tej pory uruchomione serwisy radiowe. Z czasem pewnie ich będzie coraz więcej. W Moje Polskie Radio nie ładują się serwisy muzyczne min: Wszystkie Covery Świata, Folk Off, Polskie Kolędy. Powiedzcie czy u Was się one ładują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jak u mnie działa TUBA.FM - jednymi słowy FATALNIE. O ile ruszają radia Tuby.fm ktora sa dostepne pod guzikiem 2, o tyle nic innego nie idzie, tzn cos sie zmienia ale cisza jak w grobie. Wczytuja sie okladki, mozna wyszukiwac wykonawcow ale co z tego, jak dla przykladu znalazlem np Fancy, daje sluchaj i co ? Przelacza sie na Fancy, okladka sie wczytuje i ... nic. Za chwile okladka sie zmienia na inna (innego wykonawcy) i ciągle cisza. Mam Tuba.Fm na swoim TV Samsunga i tam dziala wszystko bez najmniejszego problemu. Tutaj to prowizorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jak u mnie działa TUBA.FM - jednymi słowy FATALNIE. O ile ruszają radia Tuby.fm ktora sa dostepne pod guzikiem 2, o tyle nic innego nie idzie, tzn cos sie zmienia ale cisza jak w grobie. Wczytuja sie okladki, mozna wyszukiwac wykonawcow ale co z tego, jak dla przykladu znalazlem np Fancy, daje sluchaj i co ? Przelacza sie na Fancy, okladka sie wczytuje i ... nic. Za chwile okladka sie zmienia na inna (innego wykonawcy) i ciągle cisza. Mam Tuba.Fm na swoim TV Samsunga i tam dziala wszystko bez najmniejszego problemu. Tutaj to prowizorka.

U mnie również cisza, ale to testy są :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koncu Twojego zdania ten :lol2: wszystko wyjasnia. Ja wiem, rozumiem ze testy, ale na litość boską. Z takim zapłonem i tempem to święta wielkanocne ich zastaną. Ok, ok. Powiecie że to przeciez DOPIERO 11 dzień jak soft testowy jest. A ja powiem że to AŻ. 1 osoba nad tym pracuje ? Czemu oni nie dadzą jakiemuś teamowi kilku sztuk tego sprzętu na napisania softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jak u mnie działa TUBA.FM - jednymi słowy FATALNIE. O ile ruszają radia Tuby.fm ktora sa dostepne pod guzikiem 2, o tyle nic innego nie idzie, tzn cos sie zmienia ale cisza jak w grobie. Wczytuja sie okladki, mozna wyszukiwac wykonawcow ale co z tego, jak dla przykladu znalazlem np Fancy, daje sluchaj i co ? Przelacza sie na Fancy, okladka sie wczytuje i ... nic. Za chwile okladka sie zmienia na inna (innego wykonawcy) i ciągle cisza. Mam Tuba.Fm na swoim TV Samsunga i tam dziala wszystko bez najmniejszego problemu. Tutaj to prowizorka.

 

Jest dokładnie tak jak piszesz. Ten serwis to beznadzieja. Ciekawe, też jest to, że Tuba. Fm ma większą baze, utworów, artystów niż płatny MOOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...