Skocz do zawartości

Czy CP dojdzie do 4mln abonentów??!


Dr. Falcon
 Udostępnij

Czy CP dojdzie do aż 4mln abonentów??  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy CP dojdzie do aż 4mln abonentów??

    • 1. Tak
      24
    • 2. Nie
      5
    • 3. Nigdy!
      7
    • 4. Życzę im tego ;-)
      6
    • 5. Wszystko mi jedno :-p
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem czy ja jestem ich abonentem mimo że ich opuściłem 4lata temu. Ale jeśli zapis w reg. mówi że każdy jest id abonentem gdy tylko kiedyś tam był to może dojdą do 4mln, szkoda tylko że jest to sztuczna liczba i nie wiem czeku ma to służyc. I gdy bedą miec 4mln abonentów to co 6 człowiek w polsce jest abonentem CP dla mnie to bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dla Cyfrowego Polsatu abonentem jest ten, kto ma podpisaną umowę oraz płaci, a także ten, kto nie ma umowy, ale płaci czyli korzysta z pre-paid.

Jeśli kolego kiedyś tam podpisałeś umowę z Cyfrowym Polsatem, a potem rozwiązałeś ją i nic nie płacisz to nie jesteś ujęty jako abonent Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiking pisze bzdury (a jeszcze stroszy się jak paw).

Kwestię, kto jest statystycznie abonentem wyjaśnił niedawno (także na Satkurierze) przedstawiciel CP.

Nawet jeśli wypowie się umowę (a dekoder masz na własność) to przechodzi się w stan tzw. prepaid.

W każdej chwili można wykupić usługę na co najmniej miesiąc lub podpisać kolejną umowę terminową.

Sam mam takie 2 dekodery E606 (już dawno popsute), nawet przy wymianie kart CP przysłał nowe) mimo, że NIE opłacam i nie zamierzam opłacać jestem liczony jako abonent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja myślę, że nie (a przynajmniej nie w ciągu najbliższego roku, dwóch lat). Sporo ludzi ma pakiet MINI tylko do odbioru podstawowych kanałów typu tvn, polsat (głównie na terenach wiejskich, gdzie zasięg naziemny był do tej pory słaby). Teraz jest dvb-t, coraz popularniejsza i z coraz lepszym zasiegiem i można się spodziewać, że z tego powodu liczba abonentów się nieco uszczupli.

 

Atrybut, że w CP jest tanio - to fakt. Ale nie oszukujmy się, oferta też nie jest rewelacyjna (szczególnie sportowa). Od nowego sezonu nie będzie Ligi Europejskiej, likwidacja kanału Polsat Futbol.

 

Natomiast, jeśli CP liczy jako abonenta osobę, która ma możliwość opłacania pre-paid, to dla mnie jest to wręcz śmieszne. Mogliby podawać dokładne liczby ile osób ma pre paid i ile osób to regularnie opłaca, tak jak to jest w TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...