Skocz do zawartości

TVP: Który lepszy?


Wojti
 Udostępnij

Który kanał tematyczny TVP jest lepszy?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który kanał tematyczny TVP jest lepszy?

    • TVP Kultura
      24
    • TVP Sport
      15
    • Nie wiem
      20


Rekomendowane odpowiedzi

TVP Kultura bo to ciekawy kanał. Słabszy od Arte (szkoda ze TVP postawiło na swój kanał, zamiast dołączyć do Arte) ale i tak ciekawy. Druga rzecz ze FTA.

 

TVP Sport? Mało profesionalny mi sie wydaje. Do tego kodują. A ja jeszcze sie sportem nie jaram.

 

TVP KULTURA - TU MÓJ GŁOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Kultura bo to ciekawy kanał. Słabszy od Arte (szkoda ze TVP postawiło na swój kanał, zamiast dołączyć do Arte) ale i tak ciekawy.

 

Potwierdzam Arte to ciekawy kanał, tylko za dużo w nim gadania o niemieckich czy francuskich sprawach, które nikogo nie obchodzą. Też głosuję za Kulturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem dlaczego tak tej TVP Kultura nie lubicie. To jeden z niewielu takich polskojęzycznych kanałów (yyyy... wróć) jedyny. Ambitne kino, także offowe (to mamy jeszcze w Kino Polska), koncerty których nie zobaczycie nigdzie indziej (Urbanator, Tworzywo Sztuczne). Ta stacja ma swój niepowtarzalny klimat i powinna istnieć! A tym bardziej że to jedyny kanał TVP który moim zdaniem jest faktycznie misyjny. Inna rzecz że FTA, a to zawsze cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się zgadzam. Sam też czasami oglądam programy na TVP Kultura (głównie filmy fabularne i dokumenty). Gdy kanał powstał, jakoś go nie doceniałem, teraz z każdym dniem staje się coraz lepszy i co najważniejsze uczy. I bardzo to cieszy że jest niekodowany. Głos już wcześniej oddałem na ten kanał. Ciekawe jak zapowiadać się będzie inny kanał tematyczny - TVP Historia, kanał podobno będzie FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze TVP Historia bedzie defacto TVP IPN (i bedzie zmienial wersie co zmiane wachty w rządzie). TVP Kultura to tzw. kultura wysoka, więc zarazem mało popularna (choć słyszałem już określenia sacropolo ;) ) a co za tym idzie nie interesuje głupich głów z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...