Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zauważyłem kolejny błąd: miałem nastawione nagranie dziś na 20, ale się nie rozpoczęło... no to włączyłem ręcznie dekoder, ale w ogóle nie reagował na pilota, ani na przyciski z przedniego panela, czyli się zawiesił przed włączeniem i dopiero wyłączenie z tyłu pomogło :-(

 

dysk twardy dowolny lub pendrive też dowolny - działają wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie rowniez zauwazylem problemy z dyskiem.

Dwa ostatnie nagrania ktore nastawilem nie zrealizowaly sie. Myslalem ze to moze dlatego iz pierwsze zaplanowane nagranie bylo seria jedno po drugim. Wczoraj jednak znow nie nagral mi sie program.

Odkrylem jednak pewna rzecz. Gdy chce nagrac cos recznie wyswoetla mi sie napis "Can't record". Po podlaczeniu tego dysku pod komputer wszystko dziala jak nalezy. Sprobuje moze w wolnej chwili zrobic format dysku dekoderem ale przed tym musze przeniesc dane z dysku na komputer gdyz uzywam go i dla dekodera i dla kompa.

Ciekawi mnie tylko fskt czy jeszcze ktos tak mial?

Dodam tylko, ze dysk nie jest szybki bo 5400 rpm, 320 GB ale jest nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do supportu X8:

 

1 nagranie z nocy, które się nagrało, nie da się go odtworzyć i widać jak przelatują sekundy, ale nie po 1 sek., tylko po 3-4 sek. :D inne nagrania się nagrały i działają nie wiem więc co jest przyczyną :/

 

no i jak wcześniej pisałem, wczoraj nagranie o 20 się mi nie włączyło, a jak chciałem sam dekoder włączyć i nagrać, to nie reagował w ogóle na pilota, ani na przyciski z przedniego panelu, dopiero wyłączenie z tyłu pomogło

 

do stefano2:

 

odnośnie dysków: u mnie był problem z dyskami, które miały końcówki 2x USB, 2 dyski, które miały 1 końcówkę mini USB i USB działały bez problemów (nie wiem jaka marka, bo są w obudowie), to samo z pendrive 4 GB (Samsung)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Czy ten dekoder mozna podłączyć do zewnętrznej (stacjonarnej) nagrywarki DVD lub z twardym dyskiem. Zaprogramowac ten tuner na konkretny program i godzine i czy on sam mi się włączy czy nie ma tu takiej opcji. Bo tak musiałby być cały czas włączony a programowałbym tylko zewnętrzną nagrywarkę. Dzięki za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro ja podłączyłem do stacjonarnej nagrywarki DVD (bez HD, tylko nagrywa na DVD), to i ty pewnie podłączysz ;) przez euro lub HDMI - jedyny problem jest taki, że się wszystko nagrywa, nawet menu dekodera itd. :P ale ja nagrywam najpierw na dysk w X8, a potem włączam nagrywarkę i puszczam nagranie z X8, następnie na PC obrabiam, ucinam reklamy itd. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jest podłączony dysk USB to przy zlecaniu nagrania pisze, że odbiornik włączy się na danym kanale ale nic nie zostanie nagrane. Czyli zadziała jak zwykły timer, po prostu nie nagra na dysku, wtedy Twoja nagrywarka to zrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomku widzę że zagląda Pan dziś na forum. Szykuje się jakaś aktualizacja ?

 

Witam,

Odwiedzam forum regularnie więc to że byłem widoczny nie jest czymś nadzwyczajnym. W tym tygodniu nie przewidujemy aktualizacji. Następna ukaże się w przyszłym tygodniu i mam nadzieję wprowadzi kilka nowych udogodnień. Zobaczymy co uda się umieścić w nowym oprogramowaniu.

 

ja czekam niecierpliwie na możliwość nagrań cyklicznych :o także czekam z niecierpliwością na kolejną aktualizację ;)

 

Niestety, nagrania cykliczne nie są na naszej priorytetowej liście więc trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

bardzo popieram inicjatywę poprawy softu jeśli chodzi o nagrywanie cykliczne tak jak wspomniał poprzednik armin84 bo funkcja raczej potrzebna i przydatna

a teraz mam pytanie własnie do armina84

kilka postów wcześniej pisałeś o jakimś programie, którym wycinasz np reklamy i inne niepotrzebne rzeczy z nagranego materiału na naszym tunerze

czy mógłbyś napisać co to za program?

z góry wielkie dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Natrafiłem na kolejną dziwną rzecz w tym dekoderze, a mianowicie jak są wyszukane wszystkie transpondery z satelity to jak chcę znaleźć np. TV.Disco na 11642 V to wszystkie kanały z tego transpondera mają nazwę Ch-(wartość liczbowa), czyli tak jakby nie miały wszystkie nazwy (identyfikacji) co jest nieprawdą. Muszę specjalnie skakać po wszystkich aby odnaleźć żądany kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@armin84, wyraźnie napisałem, że wszystkie kanały z tego transpondera na tym dekoderze (nie tylko TV.Disco) wyświetlają się bez identyfikacji (jest Ch-...), które mają tak naprawdę normalne identyfikację tylko ten dekoder tak pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jakiś czas temu jak uaktualniałem listę kanałów to kilka razy jak ręcznie wyszukiwałem TV Disco miałem właśnie nazwę CH- i coś tam jakaś liczba. Ostatnio jak uaktualniałem listę to już nazwa była normalnie -TV Disco. P. S. Gdyby była możliwość zmiany nazwy kanałów to nie byłoby z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...