Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

do X8 support

Dziękuję za szybką odpowiedz. :brawo:

 

Proszę także o informację odnośnie odczytywania zewnętrznego HDD

1) dysk HDD LG 2,5" External 500 GB (zasilany z USB) - dekoder czyta 298 GB a komp 500 ??

2) dysk HDD 1TB dekoder czyta: rozmiar dysku: 931.51 GB / miejsce dla TimeShift: 20.00 GB / System plików: NTFS {info z Informacje o dysku USB}

proszę o wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz, ale znam aktualną ofertę FTA pol

http://pl.kingofsat.net/freqs.php?&pos= ... ear&cl=pol

TV FTA jest 20 kanałów (TVR nadaje na 2 tranporderach)

A Astra oferuje 5 kanałów TV FTA (z czego 2 są FTA na Hotbird)

http://pl.kingofsat.net/freqs.php?&pos= ... ear&cl=pol

 

I jak oceniacie działanie dekodera z softem 0.0.1.0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za lepszy link ;) dla mnie lepiej niż było, ale moja największa bolączka - nie nagrywają się zaplanowane nagrania - nadal mnie boli i drażni :/ ponadto jak się nie nagrywa, a jest nastawione nagranie, to się dekoder włącza i wyłącza po X minutach (ustawia się to w menu, jakby ktoś nie ustawił, to się nie wyłączy), a reszta może być :D mam nadzieję, że od wtorku będzie się już normalnie nagrywać, jak pisał pan X8 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja póki co się martwię, że może być winny mój dysk twardy, skoro się nie nagrywa :/ ale z drugiej strony inni pisali też o takich problemach no i ma być aktualizacja ;) także jak to poprawią, a nadal się mi będzie nie nagrywać, to spróbuję wtedy na pendrive nagrywać i czy nadal będą problemy, jak tak, to spróbuję na inny dysk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem ten rozgałęźnik do USB, że z 1 mam 4 wyjścia - niestety dysk twardy 2,5" jest niewykrywany (po włożeniu samego dysku do dekodera działa i jest wykryty) , a USB jest wykrywane, ktoś mi napisze dlaczego tak jest? :(

 

Taki "rozgałęźnik" to HUB USB. Obsługuje on USB 1.0 czy USB 2.0?

Większość urządzeń które nie są komputerami nie poradzi sobie z takimi dodatkami. HUB USB wymaga od strony urządzenia odpowiedniego sterownika. To tak jak kiedyś był Windows 98 i aby podłączyć Pendrive trzeba było najpierw zainstalować sterownik do niego. Podłączysz taki "rozgałęźnik" do PC z Windows 98 i też nie zadziałają dyski podłączone do "rozgałęźnika".

 

Kub sobie przedłużacz USB i wtedy będziesz miał złącze usb z przodu pod ręką lub gdzieś w szufladzie obok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak niby działa z USB 2.0 a tak na serio to szmira, bo nawet pendrive podłączony do niego do PC zrywa połączenie no i jest wolny :-/ kupiłem przedłużacz, ale ma 1,8 m i nie działa ani na dekoderze ani na PC - po prostu nie wykrywa dysku, prawdopodnie, że za długi, ale nigdzie nie widziałem krótszego :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne przy kablach USB. Musiał by być dosyć gruby aby działał prawidłowo na długości 1,8m. Przy takiej długości jest problem z zasilaniem. Zamiast 5V dociera do dysku mnie i dlatego nie działa. Jak masz mozliwość podłączenia zasilacza do dysku to na tym kablu zadziała dysk (do przesyłania danych ta długość jest OK nawet przy niskiej jakości kabla).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...