Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie gdzie jest C+ normalny i Film skoro mamy je w pakietach!!! Ja napisalem swoje zale o to ze nie tych kanalow tylko sportowe jak rowniez o brak powiekszania obrazu do wielkosci ekranu... jesli wiecej osob to zrobi moze cos sie zmieni... takze na stronie cyfry + online dajcie kontakt/ dalej formularz i opiszcie te problemy i skierujcie do dzialu technicznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie gdzie jest C+ normalny i Film skoro mamy je w pakietach!!! Ja napisalem swoje zale o to ze nie tych kanalow tylko sportowe jak rowniez o brak powiekszania obrazu do wielkosci ekranu... jesli wiecej osob to zrobi moze cos sie zmieni... takze na stronie cyfry + online dajcie kontakt/ dalej formularz i opiszcie te problemy i skierujcie do dzialu technicznego...

A kto Ci obiecał że w C+online będziesz miał to samo co w pakietach? Nie wykupili praw do emisji filmów przez internet i to wszystko. Stąd brak również Ale Kino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działają wam streamy, mam nowszego silverlight i pobiera cały czas licencję i nie włącza się nic dalej

odinstalował silverlight i zainstalowełem jak przegladarka dała link z cyfraplusonline.pl i nie chula dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powinniśmy w tej ankiecie na dole gdzie jest pole do uwag pisać o tym. Ja tak zrobiłem. Jak zrobi więcej osób, to może coś z tego będzie. Oczywiście nie mówię o tym, żeby C+Premium było cały czas, bo ze względu na prawa filmowe jest to niemożliwe, ale przynajmniej dołączaliby jedno okno na czas meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powinniśmy w tej ankiecie na dole gdzie jest pole do uwag pisać o tym. Ja tak zrobiłem. Jak zrobi więcej osób, to może coś z tego będzie. Oczywiście nie mówię o tym, żeby C+Premium było cały czas, bo ze względu na prawa filmowe jest to niemożliwe, ale przynajmniej dołączaliby jedno okno na czas meczu.

Dokładnie o to mi chodziło i opisałem w ankiecie że brakuje C+Premium HD:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok może zobrazuję bo chyba się nie rozumiemy, albo tylko ja widzę ten problem lub występuje tylko u mnie...

 

Więc tak normalnie jak włączam program na stronce wygląda to tak:

clipboard02lh.jpg

 

 

A więc jest dopasowane w całości do okienka... po powiększeniu wygląda już Panoramicznie!!!

 

clipboard01cg.jpg

 

Denerwują mnie czarne paski na dole i górze gdyż mam małą matryce 15 cali w laptopie i wolałbym będąc poza domem coś widzieć oglądając mecze :)

 

Z góry dziękuję za sugestie i pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...