Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz takie kłopoty z pikselozą to sprawdź jaką aktualnie szybkość swojego łącza internetowego - faktyczną, a nie deklarowaną - jakiś speed test - znajdziesz w googlu.

Ja mam teoretycznie łącze 20 Mbitów, ale czasami potrafi mi spaść np. do 8 Mb - czyli o przeszło połowę (rzadko - ale się zdarza). Taka szybkość łącza i tak będzie u mnie wystarczająca na c+online, ale jak ktoś ma wolne łącze i jeszcze mu dostawca obetnie pasmo, to już może być tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłyby problemy u wszystkich, a nie u wyjątków to coś by było na rzeczy. Ale jeżeli większości działa, to przyczyn trzeba poszukać u siebie na komputerze. Komp to nie tv - powodów może być mnóstwo, dlatego jest trudniej. Dlatego trzeba sprawdzić różne możliwości, a nie pisać durne teksty typu "kolejny [beep] niedziałający wymysł c+", albo o fazie opłat... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jest jakiś inny powód? Tak, jak wspomniałem na komputerze może być ich naprawdę sporo i jak się pojawia to ciężko go rozwiązać. Skoro jednak u większości działa, to po co teksty o fazie opłat? Co błąd z licencją ma wspólnego z opłatami? Jakby mieli za to brać kasę, to możesz być pewny, że i wcześniej o tym poinformują, a i odpowiedni komunikat będzie wyskakiwał na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wypowiem się i ja, jakość na 5 kresek wcale nie jest lepsza niż najlepsze darmowe dostępne streamy, które także wyglądają jak kablówka/cyfra w SD(typu Sopcast polski i rosyjski, nie będę podawał linków bo pewnie nie można) także dla mnie szału nie ma. Dla kogoś kto nie ogarnia dostępu na strony mniej masowe, będzie to faktycznie coś dobrego, bo niezła liczba klatek i płynność ale jakość szału nie robi, są już podobne po 2000-3000kb/s jakośći. Ile jest maksymalnie na tym cyfraonline wie ktoś?

 

PS Też macie taką kreskę poziomą jak obraz przyspiesza, tzn. jest akcja, a nie wywiady czy też jak obraz dynamicznie się zmienia to jakaś taka kreska lata jak w grach przy braku v-sync.

Na firefoxie lekko tnie - core 2 duo 2,5ghz, 2gb ram, gf8800, inne przeglądarki mniej obciążają system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mieszkam w Polsce niedaleko Kielc. Jakieś 2 miesiące temu usługa działała mi znakomicie. Już jakiś czas temu się nie logowałem, wchodzę dzisiaj a tutaj we wszystkim co chcę otworzyć wyskakuje informacja : "Usługa dostępna tylko na terytorium Polski". A co ja murzyn ? Przecież Kielce to Polska o ile się nie mylę ? :). Wie może ktoś dokładnie o co tutaj chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...