Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem na drugim komputerze Windows 7 i procesor 64 bitowy 8 giga ramu i tak samo najgorsza jakość na kanałach sportowych . A monitor to 21 cali . Nie jest znowu taka zła..

 

Pozostałe kanały czy nie ma żadnego znaczenia który komputer czy ten słabszy czy ten mocniejszy..

Edycja : obecnie nawet na tym słabszym komputerze jakość kanałów sportowych prawie doskonała..

end...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAN-SAT nie obraź się, wygląda na to, że od soboty Cię trzyma ;)

Usługa online zasługuje na pochwałę, może czasem coś nie tak pracuje ale i tak duży plus. Tym bardziej, że ZA DARMO (znaczy się w cenie abonamentu), gdyby wołali kasę, możnaby fochy stroić, że coś nie tak, że nie HD, a tak....

Podobno w tym samym czasie nie można zalogować się na jedno konto na dwóch komputerach (co jest logiczne), jednak ciekaw jestem jak z logowaniem się na różne konta z tego samego IP (współdzielone IP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie testuje w pracy połączenia i jest dobrze ja na neostrade 1mega daje rade pixelioza jest, jak będę jutro w domu to opatrzę jak u mnie na neti bezlimitu [tepsa łącza u mnie puściła jak narazie 8mb] to może jakieś skriny wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spróbowałem się połączyć w "ekstremalnych warunkach" - czyli korzystając z bezpłatnego moblinego internetu czyli aero2. Dla niezorientowanych - oferuje on zawrotną prędkość 256kb/s. :)

Ku mojemu ździwieniu nawet udało się połączyć, uruchomić oglądanie, tyle że niestety się rwało - ale i tak byłem pozytywnie zaskoczony że coś w ogóle poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg z regulaminu

"Usługa objęta niniejszym Regulaminem ma charakter testowy, promocyjny, nieodpłatny

i ograniczony czasowo. Operator CYFRY+ ma prawo w każdym czasie zakończyć, ograniczyć

lub czasowo zawiesić świadczenie tej usługi."

 

Płacisz za wypożyczenie filmu VOD - doliczą Tobie to do rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...