Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

@rotaplus Po drugie Ci co mają teraz umowę z C+ bedą mogli nadal korzystać ze starej oferty do końca umowy albo przejść do oferty nc+ :D

 

Jesli dobrze rozumiem to: Jesli ktos teraz podpisze nowa umwe na np 12 miesiecy, czy wiecej z multiroom/dekoderem 1/2 takim, siakim i owakiam - to bedzie przez te x miesiecy mogl korzystac dokladnie z tej oferty? Jak bedzie w takim razie wygladala lista kanalow i ich aktualizacja? Czy zgoda na nowa oferte NC+ bedzie wiazala sie od razu z wymiana sprzetu (ze strony odbiorcow dawnej C+)?

 

tak zgoda na nowe warunki NC+ to wymiana takze dekoderow !!

 

ja tam jestem za wkoncu cala familia w domu bedzie miala jedna TV i jeden wspolny rachunek w cyfrze nie bylo 3go dekodera BEZ SPLITTEROW waszych hahahahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotaplus : Jak zamknę temat albo wykasuje posty to przeskoczą na inne wątki i będzie mega bałagan :-) To niech juz lepiej tu bałaganią :D

 

Po drugie Ci co mają teraz umowę z C+ bedą mogli nadal korzystać ze starej oferty do końca umowy albo przejść do oferty nc+ :D

 

Czyli jednak [beep] w kanałach dublowanych SD pozostanie. Nadal będzie Ale kino SD, itd. To już możesz potwierdzić niestety.

 

Możesz potwierdzić też to, że podobno na N 1 marca ma się pojawić zamiast nPremium Canal+ w jakiejś innej formie? Na pewnym forum czarus9999 pisał, ale go zbanowali. Dużo rzeczy tam pisał i większość się sprawdzała.

Możesz potwierdzić, że 1 marca znika nPremium czy to jeszcze niewiadome kiedy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zgoda na nowe warunki NC+ to wymiana takze dekoderow !!

 

ja tam jestem za wkoncu cala familia w domu bedzie miala jedna TV i jeden wspolny rachunek w cyfrze nie bylo 3go dekodera BEZ SPLITTEROW waszych hahahahahahah

 

 

nie wszyscy mają splittery. nie wszyscy też mają dekodery c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem czemu tak uparliście się z tym podnoszeniem opłat. Po pierwsze nie ma jeszcze żadnej oficjalnej informacji, po drugie wspólna oferta to więcej abonentów i szansa na zmniejszenie opłat (wiem, że to marzenie ale przecież realne), po trzecie to rynek określa ceny i jeśli przesadzą z ceną abonenci przejdą na pakiety w rozsądnych dla nich cenach albo po prostu odejdą do konkurencji. Zresztą jak każda firma tak i nc+ będzie zapewne walczyła o klienta i tak jak dotychczas będzie sporo promocji. Wiem, że przed poprzednią fuzją (C+ WizjaTV) również oczekiwano lepszej oferty a rzeczywistość okazała się zgoła odmienna ale wówczas stracili sporo abonentów i może nie podążą kolejny raz tą drogą. No cóż - do wszystkiego trzeba podchodzić ze spokojem bo przecież nie na telewizji świat się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy cyfra.tv ma taką wiedzę, co w N się dzieje.

 

A to ciekawe. Bo Nki i C+ już nie ma, ale jednak są nadal, bo sprzedają własne oferty. No ale już zarząd nc+ jest więc w rzeczywistości Nki i C+ już nie ma.

 

Więc jak? :) Jest nadal Nka i C+ jeszcze? Odpowiedź brzmi Tak i Nie.

Tak bo są sprzedawane nadal osobno, a Nie bo już zarząd nc+ jest, dogrywanie wszystkiego na ostatni guzik itd.

 

Tak więc cyfra.tv może mieć info już o wszystkim prawie. Bo to już jedność, tylko nadal sprzedawana osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam co piszesz, i do chodzę do wniosku, że jest z tym jak z kotem schrodingera :P Prawie jesteśmy jednością, ale nadal działamy osobno. Coś jak narzeczeństwo ;)

 

Nawet i nie narzeczeństwo z narzeczeństwa czerpiesz profity, albo nawet z chodzenia z dziewczyną. A my nic nie czerpiemy z tego. Niby sa razem, ale walcza jak lwy o klientów i się biją.

 

Tak więc nie wiem jak to nazwać :)

 

My żadnych korzyści jak do tej pory nie mieliśmy. Abo Nki nie mieli i abo C+ nie mieli. Niby razem, ale daleko w odosobnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cesc4 ... te sprawy zostawmy Kowalskiemu. Taki mały cytacik z plff:

- Załóżmy, że klient Cyfry+ płaci dziś Cyfrze+ 60 zł miesięcznie za dostęp do transmisji z meczów Premier League, ich pakiety filmowe i autorskie kanały. W tym samym czasie ma "n", czyli Champions League, Ligę Europejską, filmy z wytwórni 20th Century Fox. Naprawdę Pani uważa, że sprzedamy mu te obie rzeczy za to samo 60 zł? - mówi wywiadzie dla RzeczpospolitejMarkus Tellenbach, szef TVN. - No więc odpowiadam, że nie, bo ponosimy koszty nadawania tych wszystkich kanałów. W takich rozliczeniach płacimy np. 20th Century Fox od każdego jednego klienta. (...) Podobnie nie można mieć Champions League i Premier League za cenę jednej z tych lig, bo my nie płacimy ceny za jedną z tych lig, ale za obie (...) Nasza fuzja nie będzie więc oznaczała tylko wyższych kosztów, wzrośnie też nasz średni przychód z jednego abonenta - dodaje szef TVN.

Dlatego jest tu spora nerwowość bo sprawy techniczne mogą jeszcze bardziej podrożyć zabawę z tv.

 

Dlatego napisałem, że dla pełnego contentu podwyżka jest raczej nieunikniona.

Mam jednak nadzieję, że zarządzający nową platformą mają świadomość, że wielu klientów Canal+ (zwłaszcza kanałów sportowych) ma pewne przyzwyczajenia nabyte przez lata. Zawartość programowa od lat jest raczej stała (z małymi wyjątkami, jak na przykład usunięcie Serie A) i ludzie na ogół są zadowoleni. Z mojej perspektywy wygląda to tak (ale tutaj mogę być nieobiektywny), że jeśli za Ligę Mistrzów będzie trzeba dopłacać do abonamentu, to wolałbym , żeby to była opcja dodatkowa i nie wchodziła w skład podstawowej paczki Canal+. Nie chciałbym, żeby ludzie byli stawiani przed wyborem, że albo biorą paczkę Canal+ zawierającą już Ligę Mistrzów i godzą się na podwyżkę np 20zł miesięcznie, albo w ogóle nie będą mieć dostępu do kanałów Canal+. Rozumiem, że Liga Mistrzów ma wysoką wartość, ale jest rozgrywana rzadko i tutaj byłbym skłonny nawet zaakceptować opcję PPV - tak jak dotychczas płaciło się na onecie - płacisz ok. 5zł i oglądasz wybrany mecz. Lepsze to niż płacenie kosmicznego abonamentu co miesiąc przez ludzi, którzy nawet nie są zainteresowani sportem. Dla fanów filmów czymś naturalnym i logicznym wydaje się rozdzielenie paczki Canal+ na Canal+Film i Canal+Sport. Ale tutaj musimy poczekać na konkrety, nie ma co spekulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłbym za tym, żeby była możliwość zakupu 1 meczu albo pakietu wszystkich meczy LM niż to, jakby cena miała wzrosnąć o 20 zł. W sumie w okresie od maja do września i od grudnia do lutego LM i LE nie ma. Pewnie będą pakiety: sportowy i filmowy. Jeśli zostanie tylko canal+ zostanie pewnie podzielony na 2 pakiety. Ciekawe, co z tymi którzy pozostaną na starych umowach czy będą mogli oglądać LM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dodam jeszcze tak ogólnikowo, nie inwestujcie kasy w splitery i moduły uniwersalne UCI :D Tylko moduły operatora lub dekodery 8)

Te moduły to zapewne CI+ ale czy będą działały w tunerach z CI?

Czy na tych konferencjach była mowa o ofercie programowej, pakietowej? Czy w nc+ będzie prepaid lub coś na wzór Multipakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuski CSAT ma dekdoery z kartami ale karty mogą działać we własnym dekoderze.masz teoretycznie obowiązek brac ich szrot ale karte wsadzisz do czego chcesz.

 

karta sama w sobie działa ale tylko z kanałami SD, HD nie chodzą na niczym, padło ok października tego roku. Kanały HD tylko na odbiornikach "canal ready"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie będę miał aż takiego sentymentu w kwestii sportu. Jestem użytkownikiem Al Jazeery Sport. Mam wszystkie platformy, obecnie rozmyślam którym podziękuję - zacząłem od eNki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przyglądam się temu wątkowi od wczoraj a dzisiaj to już jestem na bieżąco. Tak tylko wtrące do tematu. Jak ktoś z zarządu nc+ jakimś cudem natrafił w sieci na te wasze [beep]ny na temat fuzji to daje gwarancje że umiera ze śmiechu. Ludzie czy wy czasami nie zrobiliście pomyłki w wyborze zawodu? Co drugi albo lepiej to sami znawcy rynku TV satelitarnej, analitycy itd.

Podsumowanie:

1. Też jestem zwolennikiem zawierania umowy na samą kartę bo mam swój sprzęt (czy lepszy czy gorszy to już inny temat). Ale czasami na przekór innym wolałbym aby zaczeli parować karty z dekoderami i modułami, a najlepiej jeszcze w egzotycznym systemie typu PoverVu.

2. Niestety ale na podwyżki nie ma rady. Takie życie. Nic za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje, czy fuzja przyniesie jakieś zmiany dla posiadaczy TNK HD oraz NNK HD? Nie mamy przecież podpisanych żadnych umów. Czy dla Nas zostanie wprowadzona jakaś nowa oferta?

 

ps. Jestem też abonentem C+, czy w marcu od razu będę mógł przejść na ofertę NC+? Kiedy będzie coś wiadomo odnośnie cen i pakietów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotaplus : Jak zamknę temat albo wykasuje posty to przeskoczą na inne wątki i będzie mega bałagan :-) To niech juz lepiej tu bałaganią :D

 

Po drugie Ci co mają teraz umowę z C+ bedą mogli nadal korzystać ze starej oferty do końca umowy albo przejść do oferty nc+ :D

 

To mi się wydaje nie logiczne . Bo do nowej oferty częśc kanałów z obecnej oferty nie wejdzie (to chyba jest raczej przesądzone).

 

Tym bardziej że coraz więcej się mówi że układ w opcji premium będzie grubo zmieniony w kwestii sportu i filmu. Więc jak to możliwe że będzie można zostac ze starą ofertą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...