Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdementuję 8)

 

czekamy na info @cyfra.tv

mam nadzieje ,że zdemenyuje info odnośnie parowania kart!!!!!!!!!!!!!!!!

 

pisał Pan wczoraj coś o modułach autoryzowanych w nc+ . jakie to będą moduły ? i czy na tych modułach będzie możliwy też multiroom ? czy moduły oryginalne ci + od c+ będą działać czy będzie wymiana na inne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja też bym chciał usłyszeć czy mając ofertę do końca czerwca w N-ce będę zmuszony podpisać aneks albo do widzenia, czy mógł wypełnić ofertę do końca umowy.

 

Oraz czy npremium zniknie 1 marca a jeśli tak czy będzie możliwość wypowiedzieć umowę bez konsekwencji lub czy zamiast nPremium dostanę w to miejsce inny programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy mają umowy na czas okreslony bedą mogli pozostać na "starej ofercie", przejście na nową ofertę bedzie dobrowolne (przynajmniej w tym roku) :-) Nie jest również planowana zmiana regulaminów w najblizszym czasie dla obecnych klientów :-)

 

Prepaid pozostanie w formie jaką znamy z N :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie bierzecie pod uwagę,że przejście do nc+ będzie korzystne dla klienta (również cenowo).Taki cel zapowiadają przecież szefowie: ma być ciekawiej sprawniej i niekoniecznie drożej . Myślicie, że trzeba bedzie zmuszać ludzi...

jak już coś się wylało (a przecież pracują na tym już bardzo długo) to nie ma co wykluczać daty 2.03. jako start sprzedaży (czyli oficjalnie 1.04).

Stoiska przylepią parę naklejek niebiesko-czerwonych i hajda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś wie co z tymi co maja ważne umowy z Cyfrą+ jak i z N?

Nikt nie wie?

 

będziesz mógł dociągnąć do końca starej umowy na bieżących zasadach (przynajmniej jeśli się kończy w tym roku) lub podpisać aneks do nowej oferty nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest całkowicie jasna i nie trzeba tu zbytniej filozofii aby to wymyśleć, jak będzie:

 

1. osoby które nie będą chciały podpisać aneksu do nowej oferty nc+, pozostaną na starych umowach dotychczasowych z N-ki lub Cyfry, bez możliwości wcześniejszego wypowiedzenia (nie będzie zmiany regulaminu)- zapobiegnie to odpływowi abonentów do CP, kablówek itp...

 

Jednak osoby te na starych umowach z pewnością nie będą miały dostępu do nowych kanałów- czyli abonenci n-ki nie dostaną takich kanałów jak AleKino, MiniMini itp... jeśli będą chcieli mieć dodatkowo te kanału to będą musieli:

 

2. przejść na nową ofertę która będzie zawierać część kanałów N-ki i Cyfry dotychczasowych, ale pakiety będą tak skonstruowane, że będą droższe niż dotychczasowe na starych umowach- nie ma nic za darmo. Więcej kanałów, możliwość wymiany sprzętu na nowszy- to wszystko się odbije na cenie abonamentu.

 

I tak zapewne będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Wy myślicie że pracownicy C+ wyniosą z firmy poufne informacje ? Litości :-) Prezentacja nowej oferty nc+ nastąpi na około 3 dni przed jej startem i do tego czasu nie będzie żadnych konkretów, nawet dla APS i Centrów C+ :-) Takie fakty :-) Do tego czasu pozostają Wam tylko spekulacje i domysły :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi-s to znajdź tam informacje na temat parowania kart , multiroom oraz o tym, że splittery pójdą w zapomnienie. Bo co chwilę pojawiają się pytania o te informacje. Wiadomo, nie są to oficjalne informacje, ale można je jakoś oznaczyć i wyróżnić na obecną chwilę, bo będą padały te pytania co chwilę.

Fallncr Widać, tak trzeba zrobić.

kusibab Do dyskusji. Ale z tego co widzę to co chwila padają te same pytania i odpowiedzi. Ciężko znaleźć coś istotnego i nowego w tym wątku.

--

Fallncr co zrobisz takie dziwaki. Dla nich to tajemnica, jakby miała rozwiązać wiele sporów i wojen na świecie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie najbardziej boli? Multiroom od Nki. I wcale nie to że trzeba będzie ciągnąć kable bo z tym sobie poradzę. Chodzi o to jak on działa w Nce. Ciąglę słyszę że jakieś zawiechy, cos restartować co kilka godzin toż to powrót do epoki kamienia łupanego w porównaniu z tym co teraz Cyfra oferuje. I nie obchodzą mnie tłumaczenia że to dla ochrony przed złodziejami sygnału. Jeśli każdego traktują jak złodzieja i kosztem normalnego klienta mają mi urtudniać życie każąc mi biegać po mieszkaniu po 2 razy dziennie i pilnować czy sie cos nie wiesza to jest jakaś paranoja. A co jak z drugiego dekodera korzysta starsza osoba która się nie zna a przez pół dnia czy nawet cały nie ma nikogo w domu? Nie bedzie mogła oglądać TV? Ta Nka taka niby nowoczesna technologia że Cyfra sie do niej nie umywa a NC+ takiego gniota będzie po Nce powielać. Nie mogę w to uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juzus maria i juzef czytacie ze zrozumieniem.

 

Nie bedzie juz 2 kart niezależnych będda 2 lub więcej nawet do 6 dekoderów połączonych ze sobą po przez kabel ETH bezpośrednio w przypadku 2 dekoderów i lub w przypadku więcej jak 2 dekoderów po przez router

 

@ filolog, tak możesz miec jeden dekoder główny MR z dyskiem 500GB i dwa białe boksy podłączone razem w sieć.

Wtedy możesz oglądac na obydwu białych dekoderach materiały nagrane na czarnym boxie lub kożystać z VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie wiem, że nikt mi nie da potwierdzonych informacji ale zawsze można się zapytać. Jestem abonentem n, płace miesięcznie 48 zł i mam biały dekoder bez nagrywarki. Umowę mam na rok czasu, a więc gdzieś koniec będzie w listopadzie. I teraz jak wejdzie nc+ będę mógł oddać ten pakiet i przejść na lepszy w nowej platformie z multiroomem. Dostane (zapłacę) oczywiście za dekoder z nagrywarką i czy ten drugi biały będzie mógł służyć do multiroom czy dadzą jeszcze jakiś inny. Tak mniej więcej u mnie się to przedstawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś wie co z tymi co maja ważne umowy z Cyfrą+ jak i z N?

Nikt nie wie?

 

będziesz mógł dociągnąć do końca starej umowy na bieżących zasadach (przynajmniej jeśli się kończy w tym roku) lub podpisać aneks do nowej oferty nc+

 

Chodziło mi o tak jak ktos ma obecnie 2 platformy jednocześnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...