Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

WQ sumie jestem ZA tymi zmianami.

Dekoder Nki sa 100 lat przed Pace z Cyfry

MR tez OK mi nie przeszkadzają tak mam siec na każdym TV

Umowę mam do końca kwietnia ale zastanawiam się czy nie wziąć teraz jak najszybciej jakieś oferty bo niewiadomo jak ceny beda wyglądać po fuzjii napewno tanio nie będzie bo fuzja to kosztowny interes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale im mniejszy pakiet nawet z C+ to nowy dekoder wcale nie musi byc zaproponowany , zobaczcie jak jest teraz w N , a jesli nawet co malorealne to jak pisalem aktywacja takiego dekodera bedzie przeolbrzymia

 

 

też tak sądzę że zrobią w ten sposób, że nowe dekodery będą dostępne tylko od wysokich pakietów. I jest to bez sensu. Powinno być tak jak jest teraz w Cyfrze, że jest możliwość wzięcia dekodera PVR nawet od najniższego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe dekodery beda wydawane tylko do nowych umow i dla przedluzajacych (przechodzacych z C+ i n na nc+), mam informacje ze dekoder ADB 1TB bedzie w ofercie do wyzszych pakietow z C+, bedzie aktywacja (wysokosc zalezy od pakietu), nic nie wiem o oplatach miesiecznych.

 

Do nizszych pakietow beda maluchy free i byc moze za wyzsza oplata aktywacyjna ADB 500GB.

 

Aktualni abonenci C+ i n zostana prawdopodobnie przy swoim obecnym sprzecie, ktory bedzie mial aktualizacje (ujednolica interfejs i kolorystyke).

Beda miec mozliwosc zmiany sprzetu przy przedłużaniu lub aneksowaniu na nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje podane na stronie 139 (albo jakoś tak) są poprawne. MR od N, sprzęt ADB itp. Odnośnie prepaid nie pamiętam za bardzo. Większość rzeczy istotna dla dystrybutorów niż dla abonentów, dlatego mało informacji. No i większość z klauzulą poufne, więc nie dziwcie się, ze mało kto coś mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę tak. Jeśli pakiet w cenie 40-60 zł będzie się znacznie różnił zawartością programową między analogicznymi pakietami Familijnym i Familijnym MaxHd- czyli będzie bardziej okrojony, sprawa będzie prosta- migracja do CP.

Jeśli przesadzą z cenami nie będzie żadnych skrupułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ograniczone fundusze, kiedyś płaciłem za Cyfrę po 100zł, teraz w życiu nie dobiję do takiego pułapu.

Jeśli w 60zł nie zmieszczę się w jakimś sensownym pakiecie filmowym wraz ze sportem /głównie chodzi o Premier League/ to też pasuję i przejdę na streamy. Nie będzie super ale przynajmniej free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę by nie dali pakietu podobnego cenowo i zawartością programów do Falimijnego lub Faminilijnego Max HD w CP. Byłby to strzał w stopę, gdyż nie każdy abonuje dla programów Premium, sporo osób wybiera te pakiety średnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lpotaczek gadasz glupoty pakiet C+ optimum kosztuje teraz 107 zl, w promocji swiatecznej 77.

Napewno nie bedzie taniej, uwazam ze podwyzka bedzie okolo 15 zl.

 

Analogicznie wychodzi 122 bez promocji i 92 w promocji (pewnie zrobia pakiet za 89)

W podwyżce dostajesz w C+ zawartość nPremium + inne kanaly z n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...