Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro tak długo każą czekać, to być może będzie to tak świetna oferta, jakiej w Polsce nikt jeszcze nie widział.

Taka, że konkurencja będzie pękać z zazdrości :)

Raczej padnie ze śmiechu :D

 

Przekonasz się, że nie.

Oferta nowej platformy będzie taka, że Polsat będzie się dwoił i troił, żeby tylko zatrzymać masowy odpływ abonentów do nc+.

Wręcz przeciwnie. Solorz będzie zacierał ręce i chętnie przejmował byłych abonentów cyfrona, których wystraszył cennik nowej oferty :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jak w przedszkolu, dajcie sobie na wstrzymanie, nie znacie ani oferty, ani ceny w NC+. Logo OK, mogli się bardziej wysilić, nie będzie miało ono wpływu na wybór oferty, ale jak ktoś posiada trochę zmysłu estetycznego to dlaczego nie może się wypowiedzieć na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie z tym za drogo za tanio. Jak kogoś stać niech płaci ile chce to jego wola jak ktoś chce pakiet za 40-50 też coś znajdzie dla siebie. Będzie oferta na rynku będą tacy co zostaną i będą dalej płacić a ci co nie będą odejdą...jak znam życie znajdzie się paru takich co odejdą z CP do nC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że ceny będą naprawdę z kosmosu, bo ludzie tak narzekają, ale jak co niektórzy piszą, że płacą 50zł i boją się 'kosmicznych' podwyżek to uśmiech na twarzy się robi.

Ja płacę 150zł/miesiąc + multiroom 10zł i w tym mam full kanały w SD i HD, mam nadzieję, że za taką cenę dostanę nSport i nPremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moja cierpliwość się skończyła :shock: Znowu zrobiliście z tego tematu pokaz wybujałej wyobraźni, a już z tym, że znacie ceny jakie bedą po fuzji to już przesadziliście :!: To wszystko jedna wielka bajka wyssana z palca łącznie ze zdjęciem nowego dekodera :shock: Dalej nie pozwolę robić z tego tematu śmietnika :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv to może podsumuj, jako osoba posiadająca największą chyba wiedzę:

- czy wiadomo dokładnie nastąpi połączenie obu platform? (szczególnie interesuje mnie czy kolejna runda LM będzie już w nowej platformie)

- czy LM zostanie dołączona do canal plus czy pozostanie na innych kanałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłoby być tak. Cyfra wysyła wszystkim dotychczasowym abonentom pisma, że w związku z fuzją dotychczasowe umowy tracą ważność. Kto chce nową umowę na podanych warunkach podpisuje, zaznacza pakiet i odsyła. Kto nie odeśle, umowa rozwiązana. I teraz najlepsze. Pakiet najtańszy za 20zł to generalnie tylko te kanały co są w NTC. Droższy pakiet z jakimiś możebnymi kanałami 59.90zł. Potem pakiety już po stówie i droższe. I na koniec takie jakby życzenie, że nikt nie odeśle papierów czyli, że cyfra straci wszystkich dotychczasowych abonentów.

 

Fantazja? Znając pomysły naszych managierów(sic!) to i taki scenariusz jest możliwy? Poczekajmy cierpliwie.

@telewitz ciekawe kto niby im będzie płacił 20 zł za kanały, które są bezpłatne. Pomyśl zanim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ma wiedziec jakie tunery beda dostepne? Poczekaj na oferte to sie dowiesz! Po co Ci taka wiedza w chwili obecnej skoro nie wiadomo nawet jak bedzie wygladala oferta?!

 

PS. Tak dla informacji tuner combo to tuner laczacy telewizje satelitarna i naziemna w jednym urzadzeniu, wiec w ogole nie pasuje do pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd pomysł, że będą jakieś wypowiedzenia ze strony operatora.

Do tej pory wielu abonentów korzysta z pakietów , o których inni już dawno zapomnieli i żaden to techniczny problem.

Jest w tej samej bazie informatycznej oferta prepaid i teraz gdy pakiet START HD ma (miał) kanały dodatkowe w promocji, nie były one udostępniane w ofercie START na kartę i żadnego problemu technicznego.

Pewnie bedzie nowa oferta, możliwość dobrowolnej migracji ale dotychczasowe pakiety pewnie pozostaną do wyczerpania umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...