Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgadzam sie, Cyfra+, kojarzy mi sie tylko z drogimi pakietami, z pakietem premium Canal+ i pobieraniem haraczu za dekodery pvr.

Mam nadzieje, ze bedzie nowa nazwa, i bardziej kolorowo, niz obecnie w C+, chociaz zeby byl obecny poziom N.

Obecny poziom n-ki? Czyli brak jakichkolwiek nowości, zlewanie klienta, nieprzemyślane decyzje, coraz mniej korzystne promocje, kanał nPremium, który jest pośmiewiskiem? Gratuluję koledze poczucia humoru...

O wysokim poziomie n-ki trzeba mówić w czasie przeszłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny poziom n-ki? Czyli brak jakichkolwiek nowości, zlewanie klienta, nieprzemyślane decyzje, coraz mniej korzystne promocje, kanał nPremium, który jest pośmiewiskiem?

Brak jakichkolwiek nowości?

Ile w tamtym roku n-ka dodała nowych kanałów a ile C+? :]

Zlewanie klienta?

Ani razu nie zauważyłem czegoś takiego a dzwonię dosyć często. Ba, mogę nawet posunąć się do tej myśli że to są najlepsi konsultanci ze wszystkich obecnych platform a już na pewno przyjemniejsi od BOK-u Cyfry+

Coraz mniej korzystne promocje?

Nie zauważyłem.

Kanał nPremium który jest pośmiewiskiem?

Spójrz kolego najpierw co obecnie oferuje Canal+ a co nPremium :wink:

 

Jeśli te wszystkie atuty były by zachowane w nowej platformie to mogę śmiało stwierdzić że jestem w raju :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto zainwestuje w trupa? No chyba ze państwowe pieniądze :lol2:

Nie wiem kolego ile jest w tobie życia ale u mnie n-ka śmiga aż miło i trupa bynajmniej nie przypomina.

Wątpliwości to mam jedynie czy inwestować w ciebie tego maila, bo ty i tak wiesz swoje najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ace1985, Oczywiscie, ze licze na podwyzki, i zarazem na lepsza oferte, bo mam nadzieje, ze nie bedzie takiego samego bagna co obecnie w C+. (Zartowac nawet nie ma z czego, mozna tylko sie modlic zeby bylo dobrze)

 

@blue_voyager, 1. Obecny poziom nki - Na pewno lepszy od C+ i CP.

2. Brak jakichkolwiek nowosci - Chyba mowisz o C+.

3. Zlewanie klienta - Mnie ani razu nie zlano.

4. Nieprzemyslane decyzja - Co masz dokladnie na mysli ? nPremium oraz aktualne promocje N ?

5. Oczywiscie, ze mam dobry humor, bo jestem zadowolonym klientem N.

6. Poziom w czasie przeszlym ? nie zgadzam sie, za jeden pakiet tematyczny bylo trzeba placic 21zl o ile dobrze pamietam.

 

@andyg, Zart na wysokim poziomie, rowniez sie posmieje, bo mam dobry humor - :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat bluevoyager był długo w C+ i poszedł do n więc ma porównanie... Jak widać ta zmiana jest na minus. Nie mniej jednak ma prawo do subiektywnej oceny w tej sprawie.... Ja długo się zastanawiałem nad zmianą C+ na n i po przeczytaniu listy kanałów, programów stacji premium wyszło mi że nie ma sensu przechodzić do n ze względu na proponowaną ofertę. Ale jednym pasuje tak a drugim siak. Niestety będzie fuzja i pole manewru (migracji) ograniczy wg mnie do zera - bo konkurencją programową Polsat jest żadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat bluevoyager był długo w C+ i poszedł do n więc ma porównanie... Jak widać ta zmiana jest na minus.

A co to za argumentacja.Tak się składa że ja też byłem w Cyfrze+ dosyć długo bo od 2002 do 2011r a teraz przeszedłem do n-ki. Tak to każdy może swoją opinie wytoczyć :D A to że mu nie odpowiada n-ka to jest już jego problem. Ja wiedziałem gdzie idę i czego oczekuję :wink:

 

Niestety fuzja ma swoje minusy i plusy ale chyba więcej jest minusów dla abonentów. Ja mam nadzieję że w nowej ofercie w granicach do tych 130- 150 zł dostanę to czego oczekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie sądzę. W kilku krajach ten pomysł nie wypalił .Np. w Holandii przetrwał chyba pół roku zaledwie po czym wrócił stary ład.

Zwróc uwagę że to dzięki C+ który zdecydowanie przepłaca za polską ligą sporo klubów istnieje. Bez funduszy od tego sponsora możę byc krucho.

To jest ryzykowne przedsięwzięcie pod względem finasowo-ekonomicznym.

 

Ja nigdzie nie napisałem, że Ekstraklasa na tym lepiej wyjdzie, niż w obecnym układzie. Też uważam, że projekt jest [beep] ryzykowny. Chodziło mi o to, że z punktu widzenia kibica zainteresowanego Ekstraklasą lepiej, gdyby był kanał dostępny wszędzie, w najtańszych pakietach (jako opcja), nawet w taki sposób jak swoją paczkę sprzedaje MTV na astrze (np 120zł za rok). Zdaję sobie sprawę, że nie każda platforma by na to poszła... Teraz chcąc mieć dostęp do wszystkich spotkań (choćby tylko po to, żeby raz w tygodniu obejrzeć mecz "swojej" drużyny) trzeba brać Cyfrę (chyba, że kogoś interesuje głównie Sląsk, wtedy Polsat). W sytuacji, gdyby powstał kanał dostępny bez przeszkód jako opcja możnaby wykupić sam kanał z ligą, np TNK SD i Ekstraklasę, bądź eNkę...

 

Od tej strony pewnie tak. Ale pamiętajmy że mówimy o przyszłości w której zabraknie nki.

Polsat i Cyfra po takim numerze ze strony władz ligi mogłyby się wyprzec na ten nowy wątpliwy produkt. Choc ciężko sobie wyobrazic nową platformę bez polskiej ligi której ja osobiście nie oglądam ale szanuje innych.

 

Hmm ciekaw jestem bardzo jak to rozwiążą. Jedno jest pewne. Na pewno nie wykupie npremium mimo że ma UEFA LM i LE.Z opcji C+ nie zrezygnuje. No chyba że C+ wchłonie npremium to wtedy nie pozostawią mi wyboru bo zależy mi na filmach i sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny poziom n-ki? Czyli brak jakichkolwiek nowości, zlewanie klienta, nieprzemyślane decyzje, coraz mniej korzystne promocje, kanał nPremium, który jest pośmiewiskiem?

Brak jakichkolwiek nowości?

Ile w tamtym roku n-ka dodała nowych kanałów a ile C+? :]

Zlewanie klienta?

Ani razu nie zauważyłem czegoś takiego a dzwonię dosyć często. Ba, mogę nawet posunąć się do tej myśli że to są najlepsi konsultanci ze wszystkich obecnych platform a już na pewno przyjemniejsi od BOK-u Cyfry+

Coraz mniej korzystne promocje?

Nie zauważyłem.

Kanał nPremium który jest pośmiewiskiem?

Spójrz kolego najpierw co obecnie oferuje Canal+ a co nPremium :wink:

 

Jeśli te wszystkie atuty były by zachowane w nowej platformie to mogę śmiało stwierdzić że jestem w raju :jupi:

 

 

@ace1985, Oczywiscie, ze licze na podwyzki, i zarazem na lepsza oferte, bo mam nadzieje, ze nie bedzie takiego samego bagna co obecnie w C+. (Zartowac nawet nie ma z czego, mozna tylko sie modlic zeby bylo dobrze)

 

@blue_voyager, 1. Obecny poziom nki - Na pewno lepszy od C+ i CP.

2. Brak jakichkolwiek nowosci - Chyba mowisz o C+.

3. Zlewanie klienta - Mnie ani razu nie zlano.

4. Nieprzemyslane decyzja - Co masz dokladnie na mysli ? nPremium oraz aktualne promocje N ?

5. Oczywiscie, ze mam dobry humor, bo jestem zadowolonym klientem N.

6. Poziom w czasie przeszlym ? nie zgadzam sie, za jeden pakiet tematyczny bylo trzeba placic 21zl o ile dobrze pamietam.

 

@andyg, Zart na wysokim poziomie, rowniez sie posmieje, bo mam dobry humor - :lol2:

 

Typowe zaślepienie ludzi, dla których głównym argumentem jest "ja to mam, więc to musi być najlepsze".

 

Niestety porównujecie Cyfrę z N-ką sprzed paru miesięcy.

 

Naprawdę nie widzicie różnicy w ilości i jakości dodanych kanałów w ostatnim półroczu? Wasza sprawa, choć wystarczyłoby policzyć.

Pytacie jakie to nieprzemyślane decyzje podejmuje n-ka. A chociażby słynna sprawa z ostatnią zmianą numeracji kanałów. Wzburzyło to dość mocno abonentów. Albo sprawa wstrzymania wymiany dekoderów na turbo. Ale co tam, skoro wam to nie przeszkadza, to nie ma problemu.

Was nie zlali na infolinii, to nie ma problemu, tak? Zapraszam na forum n-ki, poczytajcie te wątki (codziennie kilkanaście nowych), w których ludzie się skarżą na poziom obsługi, na czas oczekiwania na zamówienie (4-5 tygodni!!)i wiele innych.

Promocje też są takie same? To czemu ceny kwietniowe są wyższe od tych z zeszłego miesiąca?

Kanały premium, na których przez ok 1/3 czasu antenowego pokazywane są w kółko nie filmy ale programiki, których miejsce jest na TVN Turbo, lub TVN Style. Więcej, od kilku dni na nPremium pokazywane są seriale, które zdjęto już z anteny TVN! Pokażcie mi kanał premium, który robi takie rzeczy!

 

Zrozumcie jedno. W n-ce jest stagnacja związana z fuzją. Oferta nie jest już właściwie rozwijana, logicznym więc jest, że skoro stoją w miejscu, konkurencja ich wyprzedza. Tego nie ukrywają już nawet włodarze TNK, ale Wy ciągle walczycie z faktami. Wasza sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@blue_voyager, jakby na to nie patrzeć, to nie kto inny jak Ty, jesteś kowalem swego losu i odpowiadasz za swoje wybory.

 

Jeśli więc zdecydowałeś się, mam nadzieję że w pełni świadomie (pamiętam zresztą Twoje tamtejsze rozterki), na skorzystanie z oferty n, to dlaczego teraz znów Ci niewygodnie? ;)

 

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a wiedząc o tym że oba podmioty za chwilę będą stanowiły jedność, trzeba było raczej kupić po najlepszym produkcie od każdego i dziś móc narzekać na obydwa :) , a ... jutro móc wybrać, choćby sprzęt, który Ci najbardziej z ofert obydwu spółek odpowiada.

 

Taki z Ciebie strateg, a tu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie te złośliwości.

Oczywiście, że sam zdecydowałem. Tyle, że n-ka z sierpnia, kiedy to podpisałem z nimi umowę, a n-ka obecna to dwie różne jakości. Decydując się na przejście wybrałem rozwój. Miałem pecha, że krótko po tej decyzji ten rozwój zdechł. Krytykuję i to moje prawo, niby na jakiej postawie mi go odmawiasz? Ja przynajmniej wiem o czym pisze bo to mam, w przeciwieństwie do tych, którzy n-ki czy Cyfry na oczy nie widzieli, ale nie przeszkadza im to wylewać wiader pomyj na rzeczone platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak pewnie zauważyłeś, akurat moja skromna osoba, żadnych wiader pomyj na spółkę ITI Neovision nie wylewa, więc mnie nie stawiaj w szeregu tych niedobrych. :)

 

Tak się tylko zastanawiam, co ja bym zrobił, gdybym zdecydował się na jakieś zmiany i według mnie najlepsze na dziś, to stanie jedną nogą w każdej z tych ofert, czyli dla jasności C+ i n.

 

I Ty tak miałeś, przynajmniej na początku swojej nowej przygody, więc nie wiem dlaczego zrezygnowałeś definitywnie z oferty C+.

 

Mam Cię za myślącego człeka i stąd moje zdziwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

I Ty tak miałeś, przynajmniej na początku swojej nowej przygody, więc nie wiem dlaczego zrezygnowałeś definitywnie z oferty C+.

 

Mam Cię za myślącego człeka i stąd moje zdziwienie.

Gdy brałem n-kę, ta miała kilka kanałów, których brakowało w Cyfrze a na których mi zależało (teraz ostał się jeno FOX HD :wink: ) A i dekoder Pace doprowadzał mnie już do szewskiej pasji. A płacenie za dwie platformy to dla mnie przesada (nie neguje takiego rozwiązania jeśli to komuś pasuje). W tej chwili różnice, dla których się przeniosłem prawie zanikły, więc teraz nie przeniósłbym się.

 

Poza tym od początku nie kryłem się z opinią, że liczę na fuzję Cyfry z n-ką. Zawsze uważałem, że wyjdzie z tego najlepsza oferta programowa, mam też cały czas nadzieję, że i cenowo nie będzie tak tragicznie jak niektórzy wieszczą. A mając w perspektywie fuzję, wolałem znaleźć się w nowej platformie z nboxem niż Pacem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same zdanie jak @blue_voyager (nke brałem w lipcu) Cyfra jest teraz zdecydowanie lepszą platformą, wyprzedziła nke nawet w ilości kanałów HD, co niedawno wydawało się niemożliwe. Jedyne co lepsze ma nka, to dekoder.

Tak na marginesie to lepsze oprogramowanie od dekoderów Cyfry mają nawet czajniki elektryczne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie no, bądźmy poważni i nie chodzi chyba o prześciganie się w liczbach? :D

 

Cyfra+ uczyniła udany ruch marketingowy, przekształcając swoje rodzime produkty na "HD" i jak widzę na części Kolegów ten zabieg zrobił olbrzymie wrażenie. :)

 

Taka jest tylko różnica, że platforma n nie dysponowała taką liczbą kanałów własnych, by konkurować tu z C+.

 

Powróćmy jednak do kwestii poruszonej w pierwszym zdaniu, bo przecież chyba nie o liczby tu chodzi, tylko o jakość i treść zawartą w produkcie i co do tych dwu czynników, to treść jest taka sama jak przed uruchomieniem sławetnego TP 11,411H, a jakość HD, to może jest taka jak być powinno, jedynie na kanałach sportowych.

 

Cyfra+ zadbała o PR i jak widać skutecznie, tylko czy zbiera tu zasłużone pochwały, to już zupełnie inna sprawa.

 

Jak zwykle wszystko zależy od składu Jury. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bądźmy poważni i nie chodzi chyba o prześciganie się w liczbach? :D

 

Oczywiście, że nie. Dla mnie istotna jest oferta a nie ilość kanałów. Dlatego tak zawsze śmieszyła mnie wojna, którą rozpętała n-ka, wojna pod tytułem "mamy najwięcej kanałów HD". Efektami tej wojny są właśnie twory typu TVP1 HD czy BBC Knowledge HD na którym podobno ktoś kiedyś trafił na jakiś program nadawany w wysokiej rozdzielczości, czy kiedyś nadawany TVN HD +1, a obecnie zmulitplikowanie kanałów nPremium. A jednocześnie mamy do czynienia z takim kuriozum jak usunięcie całkiem przyzwoitego pod względem zawartości TCM... N-kowe dbanie o zadowolenie abonenta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...