Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

@ ALDEK: Nie zapomnij że to właśnie prezesem została osoba zajmująca się aktualnie platformą N, więc nie obstawiałbym aż tak za Seca.

Jest inny podział niż w przypadku jak C+ wykupiło Wizja TV.

 

Najtańszy sposób to system elastyczny i tani w utrzymaniu a także mający w każdej chili wsparcie techniczne.

Bądźmy szczerzy system Seca jaki stosuje C+ nie jest do końca szczelny na zagranicznych hackerskich stronach już się za to zabrali więc kwestia czasu zanim się upubliczni klucze (ale TU CHODZI O LEGALNOŚĆ ODBIORU).

System Conax w wersji 7 jaką stosuje ITI jest dosyć dobrze zabezpieczony (kilka poziomów zabezpieczeń) i daje szerokie możliwosci konfiguracji blokując nieautoryzowany dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten turbodekoder nie umywa się np. do mojego Fergusona Ariva 202E.

 

ADB 5720 jest dekoderem zdecydowanie lepszym od Ariva 202.

 

Pod warunkiem, że właduje mu się Enigmę jak do białego n-boxa. Przy sofcie n-kowym, już tak nie jest. Zbyt wiele ograniczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualne parowanie kart lub podwyżka spowoduje tylko to, że wiele osób zrezygnuje i przejdzie na telewizję cyfrową naziemną.

Ludzie którzy mają niższe pakiety i tak już będą rezygnować, jeżeli mogą oglądać podstawowe kanały za darmo.

Natomiast nowe społeczeństwo które nam rośnie są uzależnieni od internetu. Dla nich telewizji może nie być.

Myślę, że platformy o tym wiedzą :idea: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym wywiadzie info że wymiana kanałami dopiero po zatwierdzeniu fuzji przez UOKIK lub innego regulatora. Więc nieprędko.

 

No ale na święta mogliby chociaż dać TVN Style HD i TVN Turbo HD :)

I co Ci z tego tvn style hd? niektórzy to tutaj tylko patrzą,żeby byle co dać w wersji hd i cieszą się jak dzieci. Mnie interesuje jak rozwiążą sprawę ligi mistrzów i ligi europejskiej (od następnego sezonu prawa nabyła N). Jak bedzie dobrze to w cyfrze bedzię wszystko co najlepsze jeśli chodzi o Piłkę Nożną, Koszykówkę i żużel ! Zobaczymy jeszcze za jaką cenę. No i fajnie by było gdyby wszystkie kanały HD były jednak bez dodatkowych opłat (teraz 8 lub 11 zł ). Bo jak się tego nie weźmie to się skacze i eurosport 1 , 2 czy Tvn trzeba szukać gdzieś około 250 kanału co jest męczące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jaro1985r. Dokładnie masz absolutną racje. Mnie też właśnie interesuje ten aspekt z tymi prawami do LM i ligi europejskiej. A poza tym prawa do wytwórni filmowych. Tylko dlatego zostałem z cyfrą, którą ceniłem za prawa do wytwórni filmowych. Dla mnie to jest ten magnes który trzyma mnie w cyfrze. A teraz prawa do większości liczących się wytwórni ma N cyfrze pozostał tylko Universal. Niemniej mając informacje o fuzji i tym że i tak te platformy się łączą przedłużyłem umowę. Teraz czekam na efekty.

 

Ale taki TVN STYLE HD czy TURBO HD też by się przydały. Są tam programy które lubię oglądać, mam odpowiedni TV więc chciałbym mieć też odpowiednią jakość obrazu. Tym bardziej że przynajmniej ja u mnie zauważam różnice pomiędzy HD a zwykłym SD.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz w mene i tworzysz liste ulubionych kanalow pomijajac te ktore cie nie interesuja- ale fakt ze jest to czasochlonne - ja narazie dodalem 34 kanaly i mi sie znudzilo:) klikajac na ta gwiazdke ne pilocie powracasz do starej listy

ja rozumiem tylko gdybym nie miał dokupionego Eurosportu HD i tak musiałbym przeskakiwać na koniec żeby do niego dojechać zamiast mieć po kolei razem z innymi sportowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam Eurosportu HD ale wrzucilem zwykly Eurosport zaraz po Canal+Sport HD wiec mozna :))

daniel- ok ! Bardziej mnie dziwi ze tak wam zalezy na HD- ja mimo ze od ladnych kliku lat mam TV HD to doopiero kilka tyg temu zastapilem poczciwego 8-letniego Pioniera na dekoder HD i tak naprawde wielkeij roznicy nie widze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można przestawiać sobie kanały jak się chce? Bo jeśli tak to mile mnie zaskoczyłeś :D

 

Gdybyś nie miał dokupionego Eurosportu HD, to w ogóle nie mógłbyś go chyba odbierać. Tak samo z Eurosportu 2 HD. Eurosporty HD były przez pewien czas odkodowane dla wszystkich, ale to już się niestety skończyło :)

mógłbym tylko ,że na kanale 272 w wersji SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytem kodowania będzie taki jaki wybierze Canal+ bo to on ma 51% pakietu kontrolnego i pan Markus Tellenbach zrobi tak jak mu powie Canal+, po za tym Grupa Canal+ na świecie używa systemów kodowania Mediaguard które było własnością Canal+ do 2002 roku i od 2003 Kudelski Group i Nagravision też Kudelski który Canal+ używa od 1989. Więc prawdopodobnie będą na jaki czas dwa systemy a pózniej Nagravision.

barabasz poczekaj do stycznia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam kiedy w końcu kanały n premium będą dostępne w Cyfrze??

 

Tylko po co, na tą chwilę powtórka i staroć goni powtórkę i staroć, ot całe premium.

 

Na tą chwile tak. Ale od nowego roku to na pewno się zmieni diametralnie. Od nowego roku to N ma prawa do wytwórni filmowych w Cyfrze będzie tylko Universal z tych większych. Wiadomo że premiera jest raz na tydzień a reszta tygodnia to raczej powtórki. Ale teraz nawet tej premiery raz w tygodniu może nie być w Cyfrze niestety. Stąd to moje zainteresowanie kanałami n premimum. Jestem z cyfrą tylko dla kanałów filmowych. Z piłki nożnej interesuje mnie tylko LM i liga europejska a tak z ligowych spotkań ewentualnie oglądam tylko jakieś znaczące drużyny które akurat razem ze sobą grają. Dla mnie liczy się film. :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...