Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego bo w Cyfrze klienci są równi i równiejsi.

 

Cyfra nie musi wcale robić podwyżek.

Wystarczy że zacznie stosować ceny ze swojego cennika.

 

PRESTIŻ HD + 179 ZŁ

OPTIMUM HD + 123 ZŁ

OPTIMUM HD 91 ZŁ

OPTIMUM 69 ZŁ

KOMPAKT HD +96 ZŁ

KOMPAKT HD 59 ZŁ

KOMPAKT 46 ZŁ

START 21 ZŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaco78

Optimum z Canal+ 57 pln + pakiet HD 11 pln + multiroom 15pln = 83 pln. Do tego co dwa miechy zamawiam i odmawiam HBO HD za 27 pln (pierwszy m-c darmowy) co daje 27/2= 13.5 pln na miesiąc. Swoją umowę przedłużałem w tym roku bodajże kwiecień, maj.Ale targowałem sie do ostatniego momentu.

 

rafal111 - Nie ma równych i równiejszych. Zależy jak kto trafi z promo i jaki będzie twardy w negocjacjach.Jak to w życiu, skoro coś jest w sklepie po 3 pln to po co kupujesz po 4.50 pln. Cyfra lubi ludzi przedsiębiorczych stąd negocjacje ( czytaj; co zrobić aby nie uciekł).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darbo

Zapewne masz oferte promocyjna na iles miesiecy a potem do konca umowy ceny bedą takie jak podał rafal 111, mam rację? Ja na na poczatku przez 7 miesiecy tez placilem mniej (ok 60zl) za to co mam. I oczywiscie nie mam HBO choc mi proponowali na takich warunkach jak Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mam i wole korzystać z własnego sprzętu (patrz w podpisie).Ale wtedy z trudem można było wyrwać dekoder z dyskiem na wynajem za 0 pln. Tylko że trzeba było mieć stalowe jaja w negocjacjach i farta. Mi proponowali 10 pln.

 

Jaco78 - Nie. Ceny stałe do końca umowy tj. 15 miesięcy. Przecierz było o tym głośno przy zmianie regulaminu i zrywaniu umów.

Kurde jaco78 mogłeś zerwać umowę ze względu na zmianę regulaminu i mieć to co ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w N mam dotychczas pełen pakiet z HBO i Nfilm za 68 zł z dekoderem z nagrywarką.

Czyli odpowiednik w Cyfrze Optimum HD z HBO.

 

Właśnie w kwietniu przeszedłem z Cyfry do N bo ten pakiet był bardziej optymalny.

Myślałem nad tym by jednak wsiąść Cyfrę z multiroomem na połowę z kolegą z pracy ale w końcu z tego zrezygnowałem.

To jest na razie w Cyfrze największa zaleta z której wiele osób korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni offtop.

Będzie likwidacja Movis 24 czy coś takiego. Może będzie można zrywać umowy. Ale nie koniecznie.

W tamtym roku to HBO HD pakiet miałem za 6 pln.Tak mi skonfigurowała miła pani konsultantka. Wiązało się to z moją umową.

rafal111

A pomyśl co jeszcze dają splitery przy wieloosobowej rodzinie.Tak tylko w C+.

Myślę że część abonentów N będzie zadowolona. Zresztą teraz w N wchodzi multi na 6 dekoderów. Instalacja tak czy siak przyda się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie przeczytałem wszystkie posty w tym temacie naprodukowane w ciągu ostatnich dwóch dni i...

ogarnął mnie dość długi śmiech :-)

ludzie, ktoś dobrze napisał - zluzujcie pośladki

 

ja tam się z tej fuzji cieszę - będę miał LM i LE oraz mnóstwo filmów na jednym dekoderze płacąc jeden abonament.

cieszę się też, że z koszulek meczowych Legii zniknie w końcu bąbel enki :-)

niestety dodatkowym wydatkiem będzie nowa koszulka, choć tą z bąblem kupiłem jakieś 2 tygodnie temu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ogarnia śmiech, jak niby piszesz, aby zluzowali pośladki a potem piszesz, że się cieszysz z LM i LE i jeszcze opowiadasz o swoich koszulkach.

Boszz. Albo sam zluzujesz pośladki albo zamilcz.

Ja tak jak wielu innych użytkowników mam w tylnej części ciała całą waszą Ligę [beep]chów i nie mam zamiaru jak inni sponsorować sportu.

Skoro zaczynasz temat o luzowaniu pośladków, to może w końcu zakończ jednym ostatecznym postem ten Offtop bo robi się to męczące.

Przypominam, wątek jest o fuzji C+ z N a nie o LM i LE i tym, że lubię Film a nie Sport.

Adminowi lub Wam proponuję założyć wątek Co lubię bardziej FILMY czy SPORT i tam sobie pogadajcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, wątek jest o fuzji C+ z N a nie o LM i LE i tym, że lubię Film a nie Sport.

Adminowi lub Wam proponuję założyć wątek Co lubię bardziej FILMY czy SPORT i tam sobie pogadajcie...

 

Mylisz się kolego.

 

To tak jakbyś chciał mówic o tłustym czwartku pomijając temat pączków.

 

LM i prawa filmowe to wisienki na torcie. Dla wielu abonentów(w tym też mnie) jest to kluczowa kwestia przy fuzji.

 

Ludzie mają prawo się nad tym zastanawiać i dywagować co się z tym stanie.

 

Natomiast jeśli ktoś ma tylko i wyłącznie kręcic nosem i narzekac to jest odpowiedni wątek o narzekaniu na c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...