Skocz do zawartości

Porównanie platform cyfrowych


ruszok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zaznaczyłem wszystkie knały które oglądam najczęściej, prawie wszystkie to HD, żadnych kanałów premium nie zaznaczałem bo to by wypaczyło wyniki, SD to tylko 4-5 kanałów i rezyltaty są takie: CP - 88%, C+ - 69%, n -100%

kanały HD załatwił CePa, kanały co chciałem są w CP, ale tylko wersja SD więc to dyskwalifikuje platforme od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezultat mojego wyboru jest następujący:

CYFRA+: 91% , CYFROWY POLSAT 74% , N 69%

CYFRA+: 1,2,3 miesiąc po 15zł , 9 miesięcy po 147 zł.

CYFROWY POLSAT: 1,2,3, miesiąc gratis , 12 miesięcy po 89,90 zł.

N 6 miesięcy po 159 zł.

Ciekawi mnie za miesiąc oferta nc+. Na razie jestem z CYFRĄ+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze w wielu przypadkach platforma n traci punkty bo ktoś zaznaczy wersję SD, a w ence sa te same programy tylko że w lepszej jakości

Moja propozycja co do tej porównywarki to ujednolicenie kanałów SD i HD jeśli mają taką samą ramowkę

Czyli wyszukujemy na przykład TVN24 - znajduje np te dwie platformy CePa i n: CP dostaje trafność 50% a enka 100%. Różnica by wypadała z preferowania HD nad SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że sposób prezentowania wyników porównania jest trafny.

-Są użytkownicy, którym zależy na dostępnie do wartościowych kanałów - więc współczynnik zgodności procentowej

-Są użytkownicy, którzy poza zgodnością procentową biorą pod uwagę cenę jako coś ważniejszego - więc współczynnik średniej ceny

-Są użytkownicy, którzy nie lubią długich umów lub wolą prepaid - w tym przypadku patrzymy długość trwania zobowiązania

 

Porównywarka jest po to, aby pomóc w wyborze prawidłowej oferty bez przepłacania za czasami niepotrzebne opcje dodatkowe.

 

Dodam ze w wielu przypadkach platforma n traci punkty bo ktoś zaznaczy wersję SD, a w ence sa te same programy tylko że w lepszej jakości

Moja propozycja co do tej porównywarki to ujednolicenie kanałów SD i HD jeśli mają taką samą ramowkę

Czyli wyszukujemy na przykład TVN24 - znajduje np te dwie platformy CePa i n: CP dostaje trafność 50% a enka 100%. Różnica by wypadała z preferowania HD nad SD

 

Właśnie nad tym pracujemy. Chodzi o to, że niektórzy mają dekodery SD i nie możemy im w wyniku pokazywać kanału HD jeżeli zaznaczyli SD. Technicznie to nie problem. Koncepcyjnie nie możemy faworyzować żadnej z ofert. Takie są zasady CERTYFIKATU PREZESA UKE.

 

Na pewno Pana uwaga jest cenna i potwierdza, że musimy coś zrobić z kanałami SD HD o tej samej ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie różnica w procentach w moim przypadku między CP i n była duża a chodziło tylko o 3 kanały, które w CP nie miały wersji HD. Różnica była duża a moim zdaniem powinna być mniejsza.

 

Tylko też to raczej powinno stawiać na pierwszym miejscu oferty ale z kanałami HD. Przecież dzięki HD dostajemy dużo wiecej obrazu a nie rozmyte coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nowe funkcje i usprawnienia porównywarki pakietów TV

 

Na stronie wyboru kanałów:

 

- Zmienimy sposób wczytywania logotypów, przez co uruchamianie porównywarki na komputerach z wolniejszym Internetem będzie bardziej komfortowe.

 

Na stronie wyników wyszukiwania dodamy:

 

- kolorowe paski pokazujące czy wszystkie wybrane kanały są zawarte w proponowanym pakiecie,

 

- logo certyfikatu, który dostaliśmy od Urzędu Komunikacji Elektronicznej

 

- ikonkę Usuń pozwalającą odejmować kanały, które nie występują we wszystkich pakietach. Nie trzeba będzie się już cofać do wyboru kanałów, aby usunąć niepotrzebne pozycje.

 

- usprawnienie suwaków pozwalających zawężenie wyboru pakietów do określonego czasu trwania umowy,

 

- kolorowe podświetlenie kanałów (na rozwijanej liście wszystkich kanałów), którymi różnią się wybrane pakiety

 

- co najważniejsze link do udostępnienia wyniku wyszukiwania z wybranymi kanałami. Po skopiowaniu tego linku będzie można przesłać go do znajomych lub udostępnić na forum internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cały czas waham się między CP a nc+. Zależy mi na meczach ekstraklasy ale w CP nie zobaczę ich wszystkich, ponieważ Polsat Sport i Polsat Sport Extra ma tylko wybrane mecze za to patrząc na cenę pakietu w nc+ aby obejrzeć wszystkie mecze musiałbym mieć pakiet za 119zł. Przykład najbliższa kolejka będzie również na Canal Sport który jest dopiero w pakiecie właśnie za tamtą kwotę. Ciężko mi jest się zdecydować. Czy czekać na mniejszą cenę w NC+ jeśli to realne czy poprostu wziąć CP i oglądać te mecze jakie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...