Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba bede musial sprawdzic te ustawienia, dzisiaj zaczelo sie zawieszac, wlaczylem polsat zakodowane, przełaczylem pare kanalow do przodu wrocilem juz jest, pozniej wlaczam na tv 4 idzie obraz i zawiecha, wlaczam na polsat idzie obraz i zawiecha, potem juz na kazdym. wyłaczylem i wlaczylem dekoder po czym chodzi ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze, prośba o pomoc. Jak już pisałem wyżej mam zamiar wypowiedzieć umowę z MR i podpisać nową i podzielić sygnał przez bezprzewodowe Diviso. Akurat trwa promocja 3 x 0 i własnie z niej mam zamiar skorzystać. Moja jedyna bolączka to wybór dekodera. Potrzebuję jednego dekodera a w ramach tej promocji do wyboru jest SAGEMCOM DSI87 HD oraz PACE PVR HD. O Sagemcom naczytałem się tyle niepochlebnych rzeczy, że odrzucam go od razu. Zwłaszcza, że nie ma go na liście dekoderów współpracujących z Diviso. Natomiast za Pace muszę płacić 10 pln miesięcznie.

 

I teraz moje pytanie: czy jest na rynku do kupienia jakiś dekoder PVR HD, który kosztowałby tyle, że opłacałoby mi się go kupić, przy założeniu, że umowa 3 x 0 jest na 16 mcy, więc zapłaciłbym w sumie 180 pln za użytkowanie PACE. Jak do tego dodam, że 3 mce mam gratis abonament to kupno własnego ma chyba sens. A więc jaki dekoder kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak posiadam A202E_1.14B3

@edit. teraz sa kanały procz tvp info ciagle mruga "brak lub zly sygnał" wlaczylem dwa pozostałe tv i na nich jest ten kanał sygnal ok a u mnie po wejsciu na tym kanale w parametry pokazuje sil 40 jak 10 chodz na sto procent satka sie nie przestawila i jest gites ustawiona.

Pewnie zaraz juz bedzie sygnał i bedzie smigac ten kanal a innego nie bedzie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzy Arivy 202E w domu na splitterze bezprzewodowym divISO i kompletnie nic się nie dzieje wszystko śmiga, albo masz niedokładnie ustawiony talerz albo z Ariva coś nie tak, zrób jeszcze raz w Arivie ustawienia fabrczyne wgraj najnowszy soft producenta ustawienia fabrczyne i zobacz czy bedzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majeranek15 wysłałem tobie prywatna wiadomość z numerem gg napisz do mnie może sie uda rozwiązać twój problem. Czekam i czekam a ty majranek15 się nie odzywasz, już nie potrzebujesz pomocy to po co robisz taki zamęt na forum ze masz tyle problemów z odbiorem cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moze ktos pomoze dzis przynioslem do domu pvr 7201/91 wszystko dziala na orginalnej karcie ale przez spliter small 2 card serwer nie dzial wyskakuje niewlasciwa lub uszkodzona karta abonencka na inych dekodarach spliter smiga bez problemu jaka moze byc przyczna ze na tym pvr nie dziala jakies sugestie dziekuje za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

No i narobiło się... Do wczoraj bylem szczęśliwym posiadaczem dość starej karty C+, Clone+, Pionka 1510 i Pace 2221. Wszystko śmigało bez najmniejszych problemów. Z pewnych względów musiałem zakończyć kończącą się umowę i wziąć nową. Z nową kartą i "cudem" w postaci Sagemcom. Sam musiałem przekonać się że zestaw clone+ i Sagemcom nie współpracują ;) Chcąc powrócić do poprzedniego zestawu mocno się zdziwiłem -karta kliencka clone+ którą usiłowałem uruchomić w Sagemie nie chce działać w Pionku a Pace w ogóle jej nie widzi. Współpracuje jedynie z sagemem i to jedynie do momentu uruchomienia drugiego dekodera. I na odwrót tzn Pace działa dobrze dopóki nie włączam Sagema. Czy można ową kartę przywrócić do stanu sprzed jej "kontaktu" z Sagemcomem? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...