Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku mojego urządzenia to najczęściej restart, a czasami ponowne parowanie kart. Czynności banalnie proste, tylko najpierw trzeba zrozumieć instrukcję pisaną chyba jakimś wymierającym dialektem tylko przez przypadek podobnym do j. polskiego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zaraz całej listy? 102E ma możliwość przeskanowania pojedynczego traspordera, przesuwania kanałów wg. własnego uznania. Jeśli już koniecznie chce się mieć kolejność taką jak w odbiornikach Cyfry to jest funkcja "Fast Scan". Co do stabilności, to mnie, przez 4 msc. zawiesił się tylko raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu przedluzylem umowe z cyfra i chyba wezme darmowego philpsa dsr6201 HD no i mam juz w domu arive 100e HD i pytanko jaki do tego splitter mysle raczej o przewodowym bo nie mam zaufania do beprzewodowych rzeczy co po kablu to po kablu i staly doplyw sygnalu i nie mam problemu z tym ,ze kable gdzie stam mi beda sie plataly .Znalazlem takie cos przewodowy Serwer WireLink GreenEightSystem albo divisio bezprzewodowy .Jesli chodzi o bezprzewodowe podobno divisio jest dobry ale jak to wyglada czy ktos moze potwierdzic ,ze to cos bedzie na 100% dzialac z wyzej wymienionymi tunerami ? Czy zeby mi to dzialalo to musze zakupic tuner ,ktory posiada wejscie na karte i dodatkowo gniazdo ci ?Albo jakies inne ale pewniai .Bede wdzieczny za info moze byc na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wykluczam ,ze jak zmienie chate na wieksza to bede mial prawdopodobnie 3 tv i wtedy splitter na bank bedzie potrzebny nie tylko jak wczesniej pisalem na 2 tv a to nastapi juz niebawem mam nadzieje i wtedy kazdy bedzie mial mozliwosc ogladania co chce.

dzieki slayer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o podział bezprzewodowy to tak, jest na pewno dobrą i tańszą alternatywą. A przy dzieleniu kablem prawie wszystkie chodzą podobnie. Ja mam osobiście BIG II i chodzi na nim 5 różnych odbiorników, znajomy ma Medium IV i też działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...