Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam splitter divISO bezprzewodowy nie zdecydowanym, w dużym domku jednorodzinnym piętrowym zero problemów z zasięgiem dzięki wydajnym antenkom to najlepszy splitter do tego fachowa pomoc producenta w razie problemów, prosta obsluga i zadnych zacięć podczas ogladania stawia go na pierwszym miejscu w śród splitterów bezprzewodowych naprawdę warto nie zawiedziecie się może wygląd nie zaciekawy ale jakość pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanko.

Zamierzam kupić multipakiet (tzn. samą kartę, gdyż dekoder już mam swój). Moje pytanie brzmi, czy istnieje możliwość, aby oglądać programy c+ na kilku odbiornikach tv, wykorzystując do tego splitter i dodatkowy dekoder. Czy może ejst inny, jakiś tańszy sposób, by oglądać zakupione kanały na więcej niż jednym odbiorniku???

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam, Jakub z Bielska-Białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę potem nie mieć pretensji do Cyfry, jeżeli co dwa miesiące wygasną uprawnienia na karcie. :-)
Akurat z tym jest najmniejszy problem. Uprawnienia wygasają częściej na samych dekoderach, w tym min. PVR niż na spliterach. Aczkolwiek jeśli masz problem ze spliterem to może dlatego, ze kupiłeś jakiś tani badziew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanko.

Zamierzam kupić multipakiet (tzn. samą kartę, gdyż dekoder już mam swój). Moje pytanie brzmi, czy istnieje możliwość, aby oglądać programy c+ na kilku odbiornikach tv, wykorzystując do tego splitter i dodatkowy dekoder. Czy może ejst inny, jakiś tańszy sposób, by oglądać zakupione kanały na więcej niż jednym odbiorniku???

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam, Jakub z Bielska-Białej.

Jasne,ja mam splitter divISO 4 karty bezprzewodowe i śmiga super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowany kupnem jakiegoś splittera i nie wiem jaki mam zakupić, chodzi mi o splitter przewodowy oraz jakis niedrogo tuner SD.W tej chwili posiadam Pace PVR HD i chciałem dokupić do niego jak juz pisałem jakis tunerek SD.Z góry dzięki za pomoc.

Polecam Diviso.Poprzednio użytkowałem przez pół roku medium IV i szczerze nie polecam tego splitera.Miałem na nim stronga 6860, pioneer 1530 i jako trzeci opticum x403p.O ile ze strongiem i pioneerem chodziło w miarę poprawnie to po włączeniu opticuma kilka razy dziennie pojawiał się komunikat ''brak karty'', a dwa trzy razy dziennie spliter sie wieszał i trzeba było wypinać go z prądu.Od trzech dni jestem szczęśliwym posiadaczem diviso,wszystko pospinane na kabelkach i jak na razie żadnych zacięć, ''dziwnych'' komunikatów na ekranie :D ,także polecam diviso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...