Skocz do zawartości

ESPN Clasic Sport ----> w CP tylko po angielsku :-((


zaq13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze ten kanał nie nadaje w całości po polsku.

 

Ale wiem też co piszę!!

 

Może ktoś kto ma CP napisze kiedy ostatnio był program z polską ścieżką?

 

bo na Cyfrze były na 100% dzisiaj te dwa programy:

20:00 Football special: Ronaldo

21:00 Historia Arsenalu: Walka o tytuł

 

A my mamy do wyboru angielski albo niemiecki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób??

 

Trzeci wieczór dzwonie do nich i im zgłaszam, " że na cyfrze+ ESPN jest własne teraz po polsku, a u nas w polsacie jest nie tłumaczony!!",

po czym pan mówi ze musi sprawdzić i po 2 minutach odzywa się, że teraz jest po angielsku i tak ma być bo ten program jest tylko po angielsku!! i koniec gatki

 

Nie wiem w jaki sposób można im przetłumaczyć, że coś jest nie tak, jak oni idą w zaparte!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie potwierdzam. Mam w jednym pokoju cyfrę a w innej części domu Polsat ,Sprawdziłem to dzisiaj z ciekawości i żeczywiscie na c+ jest lektor polski na cp wersja angielska na okrągło.

 

trzeba to poprostu na infolinii cp reklamować.

 

jd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dziwne wina nadawcy. To moze jeszcze powiedza ze C+ bierze ESPN od innego dostawcy czy nadawacy :lol: bo u nich polska fonia jest :wink: Nie miesci sie to w glowie. A moze CP nie zaplacil za to by udostepniona byla dla niego polska fonia czy sam juz nie wiem co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzwonilem i ja na infolinię. Facet gada, że wina nadawcy. Jeśli dobrze pamiętam miał być najpierw po polsku od 20 do 22, a później cały czas. A teraz wcale nie ma po naszemu!!! :? Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem odpowiedz na e-maila!!

 

Szanowny Panie,

 

W odpowiedzi na Pana e-maila informuję, że Cyfrowy Polsat nie ma wpływu na treść programów radiowych i telewizyjnych dostępnych w ramach pakietów jak również ogólnodostępnych programów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną, w szczególności na dobór audycji, czas ich nadawania oraz język. W związku z powyższym Cyfrowy Polsat nie ponosi odpowiedzialności z tym związanej. Cyfrowy Polsat nie ponosi ponadto odpowiedzialności za możliwość odbioru za pośrednictwem dekodera poszczególnych ogólnodostępnych programów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną, jak również innych programów telewizyjnych lub radiowych.

 

No to już po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cyfrowego Polsatu :

http://www.cyfrowypolsat.pl/index.php?id=programy&menu_id=1&submenu_id=0[]

jest napisane:

ESPN Classic Sport

Ramówka ESPN zawiera relacje z Olimpiad, zawodów sportowych, prezentuje filmy i wydarzenia sportowe 24 godziny na dobę. W polskiej wersji językowej już od stycznia 2006.

 

Dzwonie prosze błagam aby coś zrobili z tym a oni w kółko mi, że nie ponoszą odpowiedzialności!!

To ja się pytam ich dlaczego Cyfra+ ponosi odpowiedzialność?

To panowie na infolini serwisowej, ze polsaty sport i eurosporty sa tłumaczone!!

 

zna ktoś e-maila do pana Zygmunta Solorza? może on mi /nam/ pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...