Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze by było, aby jakis przedstwiciel C+ wystepujący na forum wyjaśnił wg jakiej zasady C+ stosuje zwolnienie z opłat za pierwszy niepełny m-c?

Rabat równy kwocie opłaty uzupełniającej jest przyznawany w dwóch przypadkach:

1) W momencie podpisania umowy o abonament.

2) Przy podłączeniu opcji lub zmianie pakietu na wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jak najbardziej zgodne z regulaminem, a to że operator nie pobiera opłat za pierwszy niepełny m-c, rozpoczynajacy się od 2-go to juz jego sprawa.

 

Rozpocząć można od pierwszego i tak miesiąc oglądania będzie " za darmo" , płatne dopiero za miesiąc następny.

Chociaż raz dołączyłem HBO pierwszego i zrezygnowałem ( mailowo )pod koniec miesiąca w którym dodałem opcję , i ten miesiąc miałem za free bez konieczności kontynuacji oglądania w drugim miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podam ci przyklad jak mozna miec HBO HD za 13,50 zł

dzis np dzwonisz lub wchodzisz na ICA klikasz HBO HD 27 zł czyli luty gratis marzec 27 zł czyli 13,5 zł na dwa miesiace ,,nastepnie dzwonisz ostatniego marca z propozycja rezygnacji HBO ,,,na kwiecien

2 kwietnia wchodzisz na ICA uruchamiasz HBO kwiecien gratis maj 27 zł ,,,itd

 

dzwonisz co 2 miesace z rezygnacja HBO i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zamawiając pierwszego dnia miesiąca, za opcję płacisz w bieżącym miesiącu. który kanał lepszy - rzecz gustu, zależy jakie filmy Cię interesują. Najlepiej poczytać ramówkę, porównać posiadane wytwórnie filmowe (chociaż co tu porównywać, z wielkich, Canal+ ma tylko Universal) i wtedy zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, można pierwszego.

Tylko, pamiętaj : wł. 2 dnia, wył. przed końcem następnego miesiąca .

Zdecyduj się .pierwszego czy drugiego :?:

A żeby Tobie ułatwić i żebyś innych w błąd nie wprowadzał zapamiętaj :

Oczywiście,że za luty nie zapłacisz,jest nieprawdą,że trzeba zamawiać jakąś opcję dopiero drugiego...system jest tak ustawiony,że nie nalicza opłaty w nowym miesiącu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszego lutego mam problem aby w ICA modyfikować pakiet,albo dodać opcje dodatkowa.Chciałem dodać kuzynowi C+ bo zaczyna się T-Mobile ekstraklasa i teraz nie wiem czy jest cos u niego skopane na koncie czy cos "grzebią" w związku z podwyżkami, wiecie czy jest może opcja C+ za 19,90 na 9 mc jeszcze? a jak nie to jaka promocja jest teraz najlepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...