Skocz do zawartości
  • 0

wymiana uszodzonego dekodera


alphastar
 Udostępnij

Pytanie

Witam!

 

jestem posiadaczem dekodera Echostar DSB 717 już od około 3 lat, lecz ulegl on uszkodzeniu, mam okzję odkupienia polastowskiego HD 5000 okazyjnie, czy bedzie on działał poprawnie, gdy włożę starą kartę, gdzieś czytałem, że dekodery HD polsatu działaja tylko z tymi nowymi kartami HD polsatu, czy to prawda ?? Jeśli tak, to czy konieczna będzie wymiana karty ?? Czy wogóle można wymienic kartę ?? Czy mając dekoder HD (telewizor oczywiście też) będę mógł odbierać kanały HD, które mam w pakiecie, czyli Pakiecie Familijnym ?? Czy jezeli umowa skończyłą się rok temu około oczywiście, czy aytomatycznie została przedłużona jeżeli jej nie wypowiedzialem ?? Proszę o żetelne odpowiedzi.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak coś właśnie mnie się kojarzyło. No ale cóż.

 

Skoro podpisalm umowę w marcu 2008 roku, czyli skończyła się w marcu rok temu, to ona się przdłuzyła automatycznie, czy jak ?? Jesli tak to o ile ?? Czy mogę wypowiedzieć umowę, bez konsekwencji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz wypowiedzieć "z konsekwencjami". Ale możesz bez konsekwencji przedłużyć umowę z dekoderem HD5000 na udostępnienie, dostaniesz kilka miesięcy oglądania gratis na początek. Z tą kartą już nic nie zdziałasz. Proponuję przenieść się do działu Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Skoro podpisalm umowę w marcu 2008 roku, czyli skończyła się w marcu rok temu, to ona się przdłuzyła automatycznie, czy jak ?? Jesli tak to o ile ?? Czy mogę wypowiedzieć umowę, bez konsekwencji ??

 

 

Umowa przedłużyła ci się na czas nieokreślony. Możesz wypowiedzieć umowę bez konsekwencji. Musisz tylko zachować trzymiesięczny okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...