Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
ja dostalem wczoraj emaila z CP , ze mozna juz aktywowac kanaly HD w dowolnym punkcie oraz telefonicznie przez infolinie CP , dzwonilem tam i powiedzieli , ze tylko na 20 miesiecy mozna , a ja mam umowe wazna jeszcze 18 miesiecy na familijny - jak to jest w punkcie sprzedazy? czy mozna na krotszy okres obecnie?

Mi tu coś śmierdzi. Jakiś czas temu napisałem do CP przez ICOK prośbę o porozumienie na Nat Geo Wild HD na czas nieokreślony. Odpisali mi, że mogę podpisać tylko na 12 miesięcy. Do końca umowy mam oczywiście mniej niż 12 miesiecy, a dokładniej mówiąc 9 miesięcy. Wszystko wskazuje, że poprzez umowy na kanały HD chcą na dłużej usidlić abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszyscy się tak podniecacie .Od dawna wiadomo że to platforma złodzieji. Nie znam nikogo żeby nie mieli problemu z tą platformą nawet jeżeli płacą reguralnie. Masz nadpłate to ci zablokują kanały Paranoja. Konsultanci wzięci z ulicy a w dodatku [beep]cyi nie rzetelni .Byłem z nimi 2 lata i się wyleczyłem. Choć jestem kibicem to wcale mi nie brakuje tej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto by pomyślał kilka miesiecy temu że Polsat bedzie wyglądał korzystniej niz Cyfra??

Wszystkie posty że beznadziejne HD, drogie HD a teraz sie okazuje że Polsat wychodzi taniej

Pakiet HD za 15zł lub 20zł (zależy kto jaką miał promocje) a za te kase mamy NGC Wild HD, FoxLife HD, Filmbox HD, MTV N HD, Eurosport HD, EuroSport 2 HD i Polsat Sport HD a więc 7 kanałów a więc tyle samo co w C+ za 24,90zł. W Polsacie mamy jeszcze Polsat HD bez opłat

Nie licze Discovery HD bo jest płatny oddzielnie 5zł ale nie ma go w Cyfrze

A kto ci zabraniał brać umowę w grudniu na 13 miesięcy ze wszystkimi kanałami HD za darmo? A teraz dopłacić niewielką kwotę do nowych kanałów? Dlatego nie miej pretensji do cyfry,że CPolsat nie robi promocji na kanały HD.

I pewnie taką sama zrobią pod koniec 2010 roku,bo oferty przedłużeniowe już 3 rok są podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko cyferka nie stwarza problemów z dołączeniem hd dla każdego abonenta,polsat totalna kich oszukuje wszystkich bez mydła.................

 

Niech kolega tak na Polsat nie narzeka, Cyfra jest nie lepsza np. nie chce sprzedać do pakietu startowego z Canal+ opcji Canal+HD ani żadnego innego pakietu HD, trzeba przejść na wyższy Podstawowy o 20zł droższy :crazy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie kanały HD zaczynają się od familijnego za 37,90zł miesięcznie. W Cyfrze jak sie złapie dobrą promocję to dostanie się na własność dekoder HD PVR za 1zł do podstawowego. A jak się nie uda to o ofercie Cyfry szkoda mówić, drożej wychodzi niż CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moj brat w czwartek bral CP z pakietem familijnym, relax mix i HD i sie troche zdziwilem bo za pakiet HD bedzie placil 15zl a w cenniku jest napisane 20zl, [beep] niesamowity ma CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj brat w czwartek bral CP z pakietem familijnym, relax mix i HD i sie troche zdziwilem bo za pakiet HD bedzie placil 15zl a w cenniku jest napisane 20zl, [beep] niesamowity ma CP.

owszem pakiet HD kosztuje 15 zł ale w nim niema Discovery HD Showcase te 20 zł to jest cena z kanałem Discovery HD Showcase nie wiem jak jest z opcją HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyła mi się promocja na pełen pakiet HD, teraz pytanie zamówić czy nie, 15 zł będzie kosztować, czy 20?( umowa zawarta w lutym na 24 mies.)

Pełen to i maks może 30 wyjść- trochę za dużo, trzeba się dobrze zastanowić czy jest sens :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi sie konczy 19 maja i tez mysle nad pakietem HD, ale ja bym bral HD za 15zl + Discovery HD Showcase za 5zl. Tez mam na 24 miesiace (zawarta w lutym). :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 20 kwietnia zawarłam umowę na pakiety HD . Konsultant nie poinformował mnie, że umowa zawarta w trakcie promocji ...związana jest z jej przepadkiem . Mam umowę na 12 miesięcy (moduł cyfrowy) w tym 2 miesiące po 9.90. Jeden miesiąc promocyjny straciłam ...pal licho . Ale 2 razy pytałam konsultanta ile bądę płaciła za pakiet HD( 6 programów) i on mówił, że 15 złotych .

Bardzo się zdziwiłam , kiedy w Icok moja płatność za pakiety HD jest policzona jako 20 złotych . Ponowny telefon do Polsatu i konsultant mi wyjaśnił, że dopiero umowa od 15 miesięcy to płatność 15 złotych . Moja umowa zawarta na rok - to 20 złotych . Na stronie Polsatu Cyfrowego , gdzie widnieje kwota 15 złotych za pakiety HD ...gwiazdki odsyłają do umowy na okres określony ( a dla mnie 12 miesięcy to jednak też okres określony).

Konsultant poradził mi napisać odwołanie z prośbą o odsłuchanie rozmowy telefonicznej przy podpisywaniu umowy na pakiet Hd . Tak zrobiłam i czekam już tydzień na jakąkolwiek odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to aby wszyscy się skrzyknęli i napisali do UOKIK w tej sprawie - bo jak widzę dalej CP sobie w kulki leci.

 

Ja obecnie mam moduł CP Prepaid - więc i nie mam co pisać. Ale też nie tak dawno złożyłem rezygnację w CP po tym jak w kółko nie chcieli mi włączyć kanałów HD, oraz nie wiadomo dlaczego wyłączyli mi MTV HD, mimo iż miałem podpisaną umowę na ten kanał.

 

Dopiero jak rozwiązałem z nimi umowę, przysłali mi info o rozwiązaniu umowy - potwierdzenie - oraz przeprosiny za to, że mi ich włączyć nie chcieli.

 

Co do UOKIK - myślę, że jak dostaną dużo listów w tej sprawie, że CP podpisuje z ludźmi umowę na 15 zł za pakiet, a każe sobie płacić potem 20 zł, to zajmie się tą sprawą dogłębnie.

 

bo ja widzę na na CP i nie tylko trzeba bata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powiedzieć, ile kosztuje pakiet HD?

Zwarłem miesiąc temu,(telefonicznie- rozmowa nagrywana), umowę na pakiet HD. Pani poinformowała mnie, że zawiera ze mną

umowę na czas określony ( 13 miesięcy) i mam dodatkowo płacić 15 zł i wymieniła wszystkie kanały, oprócz HBO HD i DIscawery HD. Wyraziłem zgodę i po tygodniu otrzymałem potwierdzenie zawarcia umowy razem z cennikiem, gdzie cena pakietu HD wynosi 20zł na czas określony i na czas nieokreślony 25zł.

Zadzwoniłem na info w tej sprawie i kazali dopłacić 5 zł (opłacone wcześniej miałem 57,80 + 15 zł) - dopłaciłem.

 

Dopłaciłem jeszcze przed terminem płatności ( płacę zawsze z wyprzedzeniem).

 

Po kilku dniach odcięli mi całkowicie sygnał ( błąd 04- dekoder zablokowany)- do następnego terminu płatności jeszcze dwa tygodnie!

 

Po wielu telefonach ( ponad godzina zarejestrowanych rozmów), po wielu kolejnych sprawdzeniach mojego konta, prawie dwóch dobach,i późniejszych przeprosinach za "błędy systemu", łaskawie przywracano mi sygnał etapami: familijny, relax, a na końcu pakiet HD, ale dalej mam zablokowany dostęp do Eurosportu HD ( dziwne, bo eurosport2 HD jest) i ręce mi opadają.

Na moje pytania o cenę pakietu HD otrzymywałem sprzeczne informacje, a szczytem była propozycja pana i info, że teraz płacę 20zł, a z nim mogę zawrzeć nową umowę na 15 zł- co jest grane, czy oni tam wszyscy powariowali?

Za wszelkie informacje z góry dziękuję.

bazzar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni chyba strasznie mało płacą na godz. na infolinii i nikt myślący nie chce tam pracować, więc biorą takich jak... słychać, nawet na tej naszej wewnetrzej trafiają się ciekawe przypadki, laska ostatni twierdziła ze dekoderów HD nie ma ofercie bo sa bardzo drogie ok 1000zł :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...